بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

بهترین روش های بالا کشیدن ابرو کدامند؟ + تخفیف هزینه بالا کشیدن ابرو

اکنون در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی که شما راجب به بالا کشیدن ابرو نیاز دارید را در اختیار شما دوستان خوب و گرامی قرار دهیم تا نهایت استفاده از این مطلب را ببرید و شناخت بیش تری از آن پیدا کنید. پس ما را تا پایان این بحث همراهی کنید. قطعا این سوال برای شما به وجود خواهد آمد که بالا کشیدن ابرو یعنی چه و با استفاده از چه ابزاری این کار صورت می گیرد؟ در مرحله اول دقت کنید که آیا نیازی به انجام این کار دارید یا خیر؟ با خواندن مطلب در بخش بعدی جواب سوال تان را خواهید گرفت.

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

تزریق بوتاکس باعث استراحت ماهیچه ها می شود که چین و چروک های اطراف ابرو و پیشانی را محو خواهد کرد. زمانی که تزریق صورت بگیرد قدرت ماهیچه های اطراف کم شده و توسط دیگر ماهیچه به سمت بالا کشیده خواهند شد. این روش با تعدادی تزریق ساده صورت می گیرد که زمان ماندگاری آن بین چهار تا شش ماه می باشد. پس می تواند روش خوبی برای برخی افراد باشد تا آسوده این کار را انجام دهند. تزریق بوتاکس با جذب آب باعث کلاژن سازی خواهد شد.

بالا کشیدن ابرو با نخ

به بالا کشیدن ابرو با نخ لیفت ابرو نیز می گویند که می تواند به زیبا تر شدن صورت ما کمک کند و شادابی را به ما هدیه دهد. اگر تا به حال کسی به شما گفته که یک سر در حال اخم کردن هستید و خودتان هم همین فکر را دارید انجام این کار پیشنهاد خوبی برای شما دوست عزیز می باشد. اگر شخصی دارای پیشانی می باشد که بسیار چروک دارد می تواند با این روش همه ی آن ها را برطرف کند. در این عمل جراحی زیبایی پوست اضافی که باعث چین و چروک و افتادگی را شده بر می دارند. البته باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که نتیجه این کار دائمی نمی باشد و به مرور زمان نخ به کار رفته در زیر شقیقه ها خاصیت خود را از دست می دهند و شما ناچار هستید دوباره به متخصص خود مراجعه کنید تا دوباره همان کار را انجام دهید و یا از روش های دیگر بهره بگیرید.

امروزه به دلیل وجود روش های مختلف برای بالا کشیدن ابرو از جراحی های تهاجمی کم تر استفاده می شود و اشخاص بسته به نوع نیازشان به این کار و هزینه ها از روش های مختلفی استفاده می کنند. این کار انواع مختلفی دارد که شما می توانید با مراجعه به سالن هایی که یک تراپیست زیبایی در آن جا کار می کند از آن ها با خبر شوید و متناسب با نیاز و مشکل شما راه حل را به آسانی دریافت کنید. بهتر است این موضوع را مد نظر داشته باشید که برای استفاده از هر کدام از این روش ها به متخصص مراجعه کنید و از سپردن خود به دست افراد بی تخصص جدا خودداری نمایید چرا که ممکن است اثرات مخرب بسیاری برای شما به همراه داشته باشد.

بالا کشیدن ابرو با جراحی

بالا کشیدن ابرو با جراحی

برخی از افراد با بالا رفتن سن آن ها دچار شل شدگی پوست در نواحی پیشانی خود می شوند که هم با جراحی و هم بدون آن این مشکل قابل بر طرف شدن است. بهتر می باشد بدانید که اگر دنبال روش های موقتی می باشید لیفت ابرو با نخ مورد تایید برخی از پزشکان نبوده و تزریق ژل و بوتاکس بیش تر توصیه می گردد. روش های غیر دائمی نهایت تا شش ماه دوام می آورند و قبل انجام هر گونه آن ها به مدت زمان ماندگاری آن هم فکر کنید.

روش های گوناگون و متفاوتی برای بالا کشیدن ابرو بدون جراحی وجود دارد که از جمله آن ها می توانیم لیفت ابرو با نخ، انواع فیلر و ژل ها، پلاسمای غنی شده از پلاکت پی پی پی و دیگر آن ها اشاره کرد. اکثر این ها به طور موقتی بوده و فقط برای چند ماه ماندگار هستند. همه ی این تکنیک ها برای اصلاح افتادگی ابرو می باشد و به جوان سازی چهره شما کمک خواهد کرد تا اعتماد به نفس خود را به دست آورید و از حضور در جوامع خودداری نکنید.

آب درمانی

اگر به هر دلیلی شما نتوانستید چین و چروک های خود را با روش های بالا از بین ببرید، توصیه ما به شما این است که آب فراوان بنوشید چرا که با این کار به پوست خود کمک خواهید کرد تا خاصیت کشسانی خود را حفظ کند و چین و چروک ها به مروز زمان کمتر و محو شوند. البته بهتر است که این کار را از دوره جوانی انجام دهید تا مشکلی برایتان پیش نیاید و تقریبا از به وجود چین و چروک ها پیش گیری کرده باشید.

 بالا کشیدن ابرو با لیزر

 بالا کشیدن ابرو با لیزر

یکی از روش های لیفت ابرو بدون جراحی می باشد. معمولا قرمزی و تورم بعد از انجام این کار تا ده روز ادامه دارد و این روش با حذف لایه نازک پوست باعث حذف قابل توجه چین ها می شود. قبل از انجام هر کاری باید به این نکته توجه داشته باشید که ابتدا از قیمت ها اطلاع پیدا کنید و بعد از آن برای معاینه به کلینیک زیبایی مراجعه کرده و با متخصص این کار حرف بزنید و مشورت کنید و بدانید که تا چه حدی به انجام لیفت ابرو نیاز دارید.

معمولا کاندید های استفاده از روش بالا بردن ابرو با لیزر افراد جوانی هستند که دارای چین و چروک های خیلی عمیقی نیستند و فقط می خواهند که چین و چروک های موجود در پیشانی خود را از بین ببرند تا به خطوط عمیق تری تبدیل نشوند و در واقع پیشگیری می کنند.

هزینه بالا کشیدن ابرو

هزینه بالا کشیدن ابرو

انجام این کار هم به طور طبیعی هزینه هایی را در بر دارد که به عامل های متفاوتی مثل پزشک منتخب، روشی که برای انجام جراحی انتخاب می شود، بیمارستان یا کلینیک مورد نظر که عمل در آن صورتی می گیرد بسته به نوع خصوصی یا دولتی بودن آن، هزینه های جانبی و دیگر عامل ها بستگی خواهد داشت. برای آگاه شدن دقیق تر از این موضوع حتما قیمت ها را از جراح خود بپرسید و توجه کنید که بیمه پول مورد نیاز عمل زیبایی را پرداخت نخواهد کرد.

عمل بالا کشیدن ابرو به منظور برطرف ساختن حالت اخم و عبوس بودن از چهره و صورت می باشد که باعث افزایش اعتماد به نفس و شادابی و نشاط در صورت شما خواهد شد. برخی افراد از بدو تولد و به طور ژنتیکی دارای اخم در نواحی پیشانی و ابرو های خود هستند که نیاز نیست بابت این قضیه خود را ناراحت کنند و با انجام عمل زیبایی می توانند به چهره دلخواه خود دست یابند.

امروزه چسب برای بالا کشیدن ابرو نیز وجود دارد که افراد به راحتی در خانه می توانند از آن استفاده کنند. این چسب ها دو نوع می باشند ماتیکی و کرم مانند که با توجه به میزان تعریق پوست می توان آن ها را خریداری کنید. فقط در هنگام خرید مشخص کنید که میزان عرق کردن پوست شما زیاد است یا خیر. اگر که کم باشد چسب های ماتیکی پیشنهاد خوبی می باشند و شما می توانید در مراسم خاص و هر زمان که خودتان بخواهید ابرو های خود رابه بالا بکشید و از نتیجه آن لذت ببرید. مزیت این چسب ها آن است که فقط ابرو های شما را فیکس و به سمت بالا نگه می دارد و چشم های شما حالت کشیده پیدا نخواهند کرد.

در قسمت های قبلی درباره ی نوع جراحی بالا کشیدن ابرو صحبت کردیم و به طور مفصل راجب آن توضیح دادیم. بهتر است در این جا اشاره ای به روشی داشته باشیم که قبلا ذکر نشده و آن ورزش می باشد. علاوه بر این که ورزش عامل سلامتی و شادی است در جوان سازی پوست نیز کمک می کند و افراد ورزشکار معمولا دیرتر از دیگران دچار افتادگی پوست خواهند شد. پس این عامل مهم را فراموش نکنید و به خاطر داشته باشید.

جراحی بالا کشیدن ابرو بستگی به نوع آن هزینه ی مختلفی دارد که باید در هنگام اقدام به این کار از پزشک خود در این باره مشورت بگیرید. این نوع جراحی را معمولا افرادی که دارای سن و سال بالاتر از سی سال می باشند انجام می دهند. در این جا لازم به ذکر است که که یادآور این باشیم که در سن جوانی زیاد اخم نکنیم و به پوست خود اهمیت دهیم تا با بالا رفتن سن خود به دنبال راه حل نباشیم و تن به عمل های جراحی گوناگون ندهیم.

روش های بالا کشیدن ابرو

روش های بالا کشیدن ابرو

برای لیفت ابرو روش های مختلفی وجود دارد که به آن ها اشاره ای خواهیم داشت. لیفت ابرو با نخ، لیزر تراپی، درمان با امواج رادیویی و بسیاری از روش های دیگر از جمله آن می باشد. که هر فرد باید از روش مناسب با مشکل خود و میزان چین و چروک ها و بنا به تشخیص جراح از آن استفاده کند. با پیشرفت علم و فناوری نیازی به نگرانی نیست. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم مقاله روش های لیفت پوست صورت را مطالعه کنید.

حال به بهترین روش بالا کشیدن ابرو می پردازیم. افراد بین چهل تا شصت سال معمولا نیاز به انجام این روش ها دارند که اگر می خواهند موقتی باشد یکی از روش های خوب تزریق بوتاکس یا فیلر ها می باشد. که البته برای هر فرد ابتدا باید جراح تعین کند که چه روشی مناسب آن است یا نه. هر چه سن افزایش یابد افتادگی های پوست بیش تر خواهد شد پس نگذارید تا به آن مرحله برسد و هر چه سریع تر اقدام فرمایید. بعضی افراد با صحیح ارایش کردن ابرو هم می توانند به آن حالت لیفت داده و نیازی به این گونه روش ها ندارند.

بالا کشیدن ابرو با شانه جادویی

در این روش شما می توانید با استفاده از نوعی جدید از شانه های سر که توان جمع کردن فوق العاده قوی موهای سر شما را دارد، پیشانی و به طبع ابرو های خود را بالا برده و حالت لیفت زیبایی به آن ها دهید. تنها مزیت این روش آن است که شما هیچ عمل جراحی انجام نمی دهید و تنها با استفاده از یک شانه کوچک و منعطف حالت لیفت و کشیدگی موقتی را برای خود به وجود می آورید. البته شاید بد نباشد شما را با معایب این روش نیز آشنا کنیم. آیا شما می دانید که معایب استفاده از شانه جادویی چیست؟ در زمانی که شما موهای خود را جمع می کنید تا از این شانه استفاده کنید و ابرو های خود را لیفت دهید، چشمان شما نیز کشیده می شود و ممکن است در برخی از مواقع به جای نتیجه خوب و زیبایی دو چندان، نتیجه عکس بگیرید.

مورد بعدی این است که به دلیل کشش زیادی که این شانه برای شما به وجود می آورد، باید حتما مراقبت ریزش موهای خود در دو سمت سر خود باشید زیرا این کار در اکثر مواقع باعث می شود که از طرف شقیقه ها موهای شما شروع به ریزش نماید و با مشکل جدی تری مواجه شوید.

هزینه عمل ابرو چقدر است؟

هزینه عمل ابرو چقدر است؟

در این مقاله به هزینه عمل بالا کشیدن ابرو هم پرداختیم و همچنین گفتیم که برای اطلاع یافتن به طور دقیق باید از جراح خود بپرسید تا بعد از جراحی درباره ی قیمت به مشکل بر نخورید. شما باید هزینه های جانبی مانند هزینه رفت و آمد خود به مطب مورد نظر یا بیمارستان را هم بسنجید. افرادی که پوست نازکی دارند و یا میزان چربی آن ها زیاد نیست از لیفت ابرو با نخ می توانند استفاده کنند که باز هم هزینه آن متفاوت می باشد. بسته به مکان مورد نظر برای مراجعه به پزشک متخصص شما هزینه های مختلفی را شاهد خواهید بود که توصیه می کنیم قیمت ها را با هم مقایسه کرده و بهترین متخصص را انتخاب کنید

  • با توجه به اینکه شما این مقاله را انتخاب کردید، پیشنهاد می کنیم از مقاله بسیار جذاب کاشت مو طبیعی نیز بازدید به عمل آورید تا با متد های روز دنیا در این زمینه به خوبی آشنا شوید.
سوالات متداول

سوالات متداول

روش میکروبیلدینگ چیست و به چه طریقی انجام می گیرد؟

در این روش از یک قلم استفاده می کنند که تعدادی خط ظریف و نازک در لا به لای ابرو می کشند که این کار باعث می شود شبیه لیفت ابرو به نظر برسد و یک نوع روش موقتی است که باید به دست افراد با تجربه صورت بگیرد. نکته قابل توجه آن است که این روش برای افرادی کاربرد دارد که می خواهند خیلی سریع به نتیجه مطلوب خود برسند و یا روش های تقویتی دیگر روی آن ها جواب نداده است.

ژل ها و فیلر ها چگونه باعث جوان سازی پوست خواهند شد؟

این ها با جذب آب باعث کلاژن سازی و الاستین سازی پوست خواهند شد و یکی از روش های بسیار خوب برای درمان موقتی می باشد که معمولا روش های غیر دائمی نهایت تا شش ماه دوام می آورند و قبل انجام هر گونه آن ها به مدت زمان ماندگاری آن هم فکر کنید.

آیا لیفت ابرو برای همه ضروری می باشد یا خیر؟

خیر این نوع جراحی را معمولا افرادی که دارای سن و سال بالاتر از سی سال می باشند انجام می دهند. در این جا لازم به ذکر است که که یادآور این باشیم که در سن جوانی زیاد اخم نکنیم و به پوست خود اهمیت دهیم. بعضی ها حتی اگر ابرو های خود را به نحوه صحیح بردارند این مشکل را حل خواهند کرد و حتی روش های خانگی هم برای این کار وجود دارد.

معایب استفاده از شانه جادویی چیست؟

در زمانی که شما موهای خود را جمع می کنید تا از این شانه استفاده کنید و ابرو های خود را لیفت دهید، چشمان شما نیز کشیده می شود و ممکن است در برخی از مواقع به جای نتیجه خوب و زیبایی دو چندان، نتیجه عکس بگیرید. مورد بعدی این است که به دلیل کشش زیادی که این شانه برای شما به وجود می آورد، باید حتما مراقبت ریزش موهای خود در دو سمت سر خود باشید زیرا این کار در اکثر مواقع باعث می شود که از طرف شقیقه ها موهای شما شروع به ریزش نماید و با مشکل جدی تری مواجه شوید.

چند روش برای بالا کشیدن ابرو استفاده می شود؟

روش های گوناگون و متفاوتی برای بالا کشیدن ابرو بدون جراحی وجود دارد که از جمله آن ها می توانیم لیفت ابرو با نخ، انواع فیلر و ژل ها، پلاسمای غنی شده از پلاکت پی پی پی و دیگر آن ها اشاره کرد. اکثر این ها به طور موقتی بوده و فقط برای چند ماه ماندگار هستند. همه ی این تکنیک ها برای اصلاح افتادگی ابرو می باشد و به جوان سازی چهره شما کمک خواهد کرد تا اعتماد به نفس خود را به دست آورید و از حضور در جوامع خودداری نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *