متخصص بینی

بهترین متخصص بینی در مشهد برای زیبایی با تضمین و تخفیف قیمت عمل

در این مقاله می خواهیم درباره ی متخصص بینی که در این زمینه تخصص دارد صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 متخصص بینی کیست

متخصص بینی کیست؟

متخصص بینی که در زمینه درمان و مدیریت بیماری‌ های گوش، بینی، حلق و دیگر ساختار های جسمی وابسته آن را، تخصص پیدا کرده ‌اند، هم چنین پیدا کردن متخصص بینی خوب بسیار حائز اهیمت است.

امروزه در سرتاسر دنیا یکی از معیار های زیبایی داشتن بینی کوچک و زیبا است، که این موضوع در ایران نیز صدق می کند. در ایران این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است، هم چنین در ایران متخصص بینی بسیار زیاد شده است و اکثر آن ها افراد با تجربه ای در این زمینه هستند.


متخصص بینی خوب

یکی از معیار های زیبایی در ایران بین خانم ها و آقایان داشتن بینی کوچک، باریک و قلمی است، به طوری که در چند سال اخیر آمار این عمل در ایران بسیار زیاد شده است. هم چنین طبق گزارشات ایران یکی از چند کشور در دنیا است که مردم آن بیشترین عمل زیبایی را انجام می دهند، به دلیل این که متخصص بینی در ایران رو به افزایش است، متخصصان زیبایی نیز در حرفه خود بسیار باتجربه و حرفه ای شده اند.

برای پیدا کردن یک متخصص بینی خوب از موارد زیر می توانید کمک بیگیرید:

برای پیدا کردن یک متخصص بینی خوب می توانید از دوست و آشنایان خود پرس و چو کنید و یا در اینترنت جستجو کنید، اگر یک دکتر خوب پیدا کردید سوابق تحصیلی آن را پیدا کنید که ببینید آیا تخصص این کار را دارد یا خیر، اگر متخصص مد نظر خود را پیدا کردید به مطب او بروید و سوالات خود را از او بپرسید، در جلسه اول تمامی مشکلات خود را به پزشک بگویید و مشاهده کنید که بهترین پیشنهاد او چه خواهد بود و در نهایت با بیمارانی که در مطب او نشسته اند، صحبت کنید و نظر آن ها را در مورد این متخصص بینی بپرسید که آیا جراح خوبی است یا خیر.

 متخصص بینی گوشتی


متخصص بینی گوشتی


همان طور که می دانید اکثر متخصص بینی در تهران افراد با تجربه و با مهارتی هستند، به طوری که خیلی از افراد از شهر های دیگر برای عمل به تهران می آیند. بهتر است که بدانید افرادی که مشکلات مانند بینی و گوش دارند، توسط پزشک از طریق معاینه‌ی فیزیکی تشخیص داده می شود بنابراین، این متخصصین، رویکردی عملی در مراقبت از بیمار خواهند داشت.

ساختار بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی است، دماغ گوشتی با وجود ضخیم بودن پوسته ی روی بینی و هم چنین ضعیف بودن غضروف شناخته می شود.

در جراحی بینی گوشتی احتمال این که دماغ کمی به حالت اولیه برگردد وجود دارد ولی در استخوانی این احتمال خیلی کم است. به همین دلیل کسانی دماغ گوشتی دارند بهتر است بیشتر در مورد جراح خود تحقیق کنند تا توسط بهترین متخصص عمل شوند.

توصیه هایی قبل از جراحی

توصیه هایی که باید قبل از جراحی هر شخصی بداند، عبارت اند از:

فرد باید در انتخاب متخصص بینی خود نهایت دقت را به کار بگیرید و هم چنین از مشاوره های پیش از عمل بهره ببرد،

عمل جراحی بینی گوشتی با سایر اجزای صورت فرد باید مطابقت داشته باشد تا در نهایت فرم صورت بیمار زیبا و هم چنین طبق استاندارد های زیبایی باشد.

بیمار باید توقع و تصویری منطقی از آن چه که می خواهد داشته باشد تا در جراحی پیاده شود، هم چنین به فرد کمک می کند تا شکل و اندازه ی بینی خود به شکل معقول و درستی تغییر پیدا کند.

در نهایت بهتر است که بدانید داشتن یک متخصص بینی، بی نقص بینی می تواند به اصلاح و کامل شدن سایر اجزای صورت شما کمک کند، پس در انتخاب پزشک متخصص خود نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا از نتیجه بعد از آن راضی باشید.

 متخصص بینی مشهد 


متخصص بینی مشهد

متخصص بینی گوشتی در تهران بسیار زیاد هستند و البته این پزشکان تجربه و مهارت بیشتری نسبت به سایر شهر ها دارند، چرا که بیشترین عمل در تهران انجام می شود، گفته شده است که تهران پایتخت عمل زیبایی در دنیا است.

یکی از معیار های مهمی که امروزه در شهر تبریز بسیار مورد استقبال خانم ها و آقایان قرار گرفته است، داشتن بینی زیبا و خوش فرم است. به همین دلیل متخصص بینی در تبریز نیز وجود دارد تا مردم این شهر بتوانند با عمل به دماغ ایده آل خود برسند و هم چنین از نتیجه آن نیز راضی باشند.


اصفهان و رشت

امروزه یکی از معیار های زیبایی در اصفهان و رشت داشتن بینی زیبا و خوش فرم است، به همین دلیل متخصص بینی اصفهان نیز از متخصصان کار بلد همانند متخصص بینی در رشت هستند. دکتر محسن حجت متخصص بینی و یکی پزشکان حرفه ای در این زمینه است، او در کارنامه ی پزشکی خود عمل های موفقیت آمیز زیادی داشته است و بیشتر بیماران او از نتیجه عمل راضی بوده اند. هم چنین بهتر است که بدانید بهترین متخصص بینی در تهران هستند، چرا که مردم تهران نسبت به سایر شهر های ایران، جراحی بیشتری در این زمینه انجام می دهند و گفته شده است که حتی مردم از خارج از کشور برای این جراحی به تهران می آیند.

دکتر چایچیان


دکتر چایچیان متخصص بینی یکی از بهترین ها در زمینه گوش، حلق و بینی است، او تا به الان بسیار مورد تمجید و تعریف بیماران خود قرار گرفته است.
دکتر علیرضا قانع متخصص بینی نیز یکی دیگر از پزشکان خوب در این زمینه است، بیشتر بیماران ایشان افراد جوان هستند، چرا که در دنیای مجازی بسیار با نمونه عمل های خود طرفدار پیدا کرده اند. دکتر مهسا صدقی متخصص بینی نیز یکی از بهترین ها در این تخصص است و بیماران ایشان گفته اند که دکتر صدقی در هنگام معاینه و کار بسیار دقیق و جدی هستند و تمام مشکلات بیمار را با حوصله گوش و بررسی می کنند.

دکتر جراحی متخصص بینی

دکتر جراحی متخصص بینی

کسانی که می خواهند یک متخصص خوب در این زمینه پیدا کنند، پیشنهاد اول ما این است که بین کسانی که این عمل را انجام داده اند تحقیق و جستجو کنید. کسانی که این جراحی را انجام داده اند می توانند به راحتی بازگو کنند که پزشکشان آیا واقعا در این زمینه کار بلد بوده است یا خیر. یکی دیگر از روش هایی که می توانید متخصص بینی خوب پیدا کنید در صفحه اینستاگرام متخصص می باشد. چرا که متخصص در صفحه نمونه کار های خود را برای کاربران به اشتراک می گذارد و هم چنین کاربران و بیماران دکتر در کامنت ها نظر خود را در باره ی این دکتر بیان می کنند و اطلاعاتی در این کامنت ها رد و بدل می شود که می توانید از آن ها استفاده کنید.

متخصص بینی گوشتی

کسانی که می خواهند این جراحی را انجام بدهند، توصیه ما این است که در ابتدا بسیار تحقیق کنند هم درباره ی پزشک و هم درباره ی نوع عمل تا از نتیجه آن راضی باشند. بینی را می توان این گونه توصیف کرد که به عنوان نقطه ای در مرکز صورت است و به همین دلیل تاثیر بسیار زیادی در زیبایی کل صورت هر فرد ایجاد می کند. اگر بینی نامتناسب و زشت باشد مانع از مشاهده سایر زیبایی های صورت می شود، حتی اگر تمامی اجزای صورت فرد تناسب و زیبایی لازم را داشته باشد.

کسانی که می خواهند این جراحی را انجام دهند بهتر است که بدانند این عمل زیبایی باید زمانی انجام شود که رشد اجزای صورت و به خصوص بینی پایان یافته و تمام شده باشد. هم چنین اگر انجام جراحی بینی برای درمان و رفع نقص مانند عیوب مادرزادی و یا انسداد یا انحراف بینی نباشد، بهتر است که فرد تا پایان بلوغ برای انجام این جراحی صبر کند. خیلی دیده شده است که دختران در سن ۱۴ سالگی و پسران در سن ۱۶ سالگی این جراحی را انجام داده اند و پزشکان معتقد هستند که بهترین سن برای انجام این جراحی ۱۸ سال به بالا است.

سوالات متداول درباره ی متخصص بینی

سوالات متداول درباره ی متخصص بینی

چه زمانی مناسب است تا فرد عمل زیبایی بینی را انجام دهد؟

این عمل زیبایی باید زمانی انجام شود که رشد اجزای صورت و به خصوص بینی پایان یافته و تمام شده باشد. هم چنین اگر انجام جراحی بینی برای درمان و رفع نقص مانند عیوب مادرزادی و یا انسداد یا انحراف بینی نباشد، بهتر است که فرد تا پایان بلوغ برای انجام این جراحی صبر کند.

قبل از عمل بیمار باید چه نکاتی را به یاد داشته باشد؟

بیمار باید توقع و تصویری منطقی از آن چه که می خواهد داشته باشد تا در جراحی پیاده شود، هم چنین به فرد کمک می کند تا شکل و اندازه ی بینی خود به شکل معقول و درستی تغییر پیدا کند. هم چنین یک جراحی بی نقص بینی می تواند به اصلاح و کامل شدن سایر اجزای صورت شما کمک کند، پس در انتخاب پزشک متخصص خود نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا از نتیجه بعد از آن راضی باشید.

ساختار بینی به چه نوع است؟

ساختار بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی است، دماغ گوشتی با وجود ضخیم بودن پوسته ی روی بینی و هم چنین ضعیف بودن غضروف شناخته می شود ولی در نوع استخوانی، غضروف بیشتری در بینی فرد وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *