جراح پلاستیک

بهترین جراح پلاستیک مشهد و تهران کیست؟ + تخفیف هزینه کلینیک جراح پلاستیک

در این مقاله می خواهیم درباره ی افرادی که جراح پلاستیک هستند و تخصص این کار را دارند و می توانند ظاهر فرد را تغییر بدهند صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • در صورت تماس با سایت زیبا جراح از ۷۰ درصد تخفیف ویژه جراحی پلاستیک در مشهد بهره مند خواهید شد.
جراح پلاستیک کیست

جراح پلاستیک کیست؟

جراح پلاستیک فردی است که تخصص عمل های زیبایی را دارد و شاخه ای از پزشکی است، امروزه در سرتاسر جهان عمل های زیادی به عمل زیبایی انجام می شود که با این جراحی ها صورت و یا بدن فرد از حالت اولیه بهتر می شود. البته بهتر است که بدانید همه ی عمل های زیبایی صرفا جهت زیبا تر شدن فرد نیست، بلکه گاهی اوقات برای رفع مشکلات و بهبود آن ها فرد مجبور به عمل زیبایی می شود تا مشکلات خود را برطرف کند.

در طی دهه های اخیر رشته جدیدی در زیر مجموعه پزشکی به وجود آمده است که فرد پس گذراندن، دوره ی پزشکی عمومی خود باید یک دوره ی ۴ ساله تخصصی نیز بگذراند. پس از آن بتواند وارد دوره ی فوق تخصصی جراحی پلاستیک شود این دوره نیز حدود ۳ سال طول می کشد و بعد از آن موفق به اخذ دانشنامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی می شود.

بهتر است که بدانید این تخصص شامل: تمام اعمال جراحی زیبایی نواحی مختلف بدن، جراحی های فک و صورت، تومور های پوستی¸ ناهنجاری های مادرزادی و جراحی های میکروسکوپی می شود.

متخصصان جعلی

نکته ی قابل توجه که باید بدانید این است که اگر می خواهید جراحی زیبایی انجام دهید از قبل بسیار درباره ی متخصص آن عمل تحقیق کنید. چرا که شنیده می شود امروزه خیلی از افراد به دلیل طمع در پول بیشتر بدون گذراندن دوره های پزشکی در دانشگاه و فقط با یک دوره کاراموزی و گرفتن مدرک جعلی دست به عمل می زنند. هم چنین خیلی از افراد نیز به دلیل این که متخصصان جعلی هزینه کمتری دریافت می کنند، نزد آن ها عمل های خود را انجام می دهند و اکثرا بعد از عمل از نتیجه آن راضی نیستند و یا آن جراحی، عوارضی برای آن ها داشته است. توصیه ما این است که اگر می خواهید از نتیجه عمل خود راضی باشید و جراحی را با خیال راحت انجام دهید، توسط یک مختصص حرفه ای و مورد اعتماد این کار را انجام دهید.

 وظایف جراح پلاستیک


وظایف جراح پلاستیک

جالب است که بدانید کلمه پلاستیک از پلاستیکوس یونان باستان گرفته شده است و به معنی قالب و شکل است. هم چنین جراح پلاستیک یک نوع بسیار ویژه از جراحی است که در آن جراح می تواند شکل فیزیکی و حتی عملکرد بیمار را در راستای بهبودی تغییر بدهد. جراح پلاستیک می تواند مشکلاتی مانند: نواقص تولد فیزیکی مانند لب ترک خورده و بدریختی ‌های گوش، آسیب ‌های ضربه ای مانند گاز گرفتگی سگ و هر حیوان دیگری، سوختگی یا پس از معالجات بیماری مانند بازسازی سینه زنان پس از جراحی سرطان سینه می تواند با جراحی رفع کند.

عمل‌ های آرایشی

به عمل هایی که برای زیبایی انجام می شود اصطلاحا عمل‌ های آرایشی نیز گفته می شود، در این جراحی فرد قسمتی از بدن و یا صورت خود را که باعث نارضایتی او است جراحی می کند تا به آن چه که می خواهد برسد و احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد. عمل ‌های آرایشی که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و خیلی ها انجام می دهند شامل: بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه ‌ها، تغییر شکل بینی و برداشتن چربی از نقاط ویژه‌ی بدن می‌باشند و هم چنین پیکرتراشی و کشیده شدن چشم می باشد. تمام این جراحی ها توسط متخصص جراح پلاستیک انجام می شود و این پزشک در این زمینه تخصص و مدرک دانشگاهی دارد، بیش تر متخصصان در این زمینه فارق التحصیل در بهترین دانشگاه های جهان هستند و مدرک بین المللی دارند.

جالب است بدانید که بعد از تحقیقاتی که توسط محققان و پزشکان جهان انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که ایران بهترین جراحان پلاستیک در سرتاسر دنیا را دارد و هم چنین ایران جزء یکی از کشور هایی است که بیشترین عمل های زیبایی به ویژه عمل بینی در آن انجام می شود. هم چنین خیلی از افراد و حتی سلبریتی های خارج کشور برای جراحی زیبایی به ایران آمده اند و در پیج های خود عنوان کرده اند که بهترین متخصصان در ایران هستند و هم چنین بیان کرده اند که ایران کشور بسیار زیبا و دارای مردم مهمان نواز و دوست داشتنی است.

 انواع عمل ها


انواع عمل ها

عمل هایی که توسط جراح پلاستیک انجام می شود شامل: بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه ‌ها، تغییر شکل بینی و برداشتن چربی از نقاط ویژه‌ی بدن می‌باشند، پیکرتراشی، کشیده شدن چشمان، گربه ای کردن چشم، بزرگ یا کوچک کردن لب ها، زاویه دار کردن فک، کوچک و یا فرم دادن به چانه، گونه گذاری و خیلی موارد دیگر توسط جراح پلاستیک انجام می شود.

جراح پلاستیک ایرانی بسیار در دنیا معروف هستند چرا که همان طور که گفته ایم ایران یکی از بهترین جراحان پلاستیک در سرتاسر دنیا را دارد و هم چنین ایران جزء یکی از کشور هایی است که بیشترین عمل های زیبایی را انجام می دهد. به همین دلیل که پزشکان جراحی های زیادی در طول روز و یا هفته انجام می دهند باعث شده است که مهارت آن ها زیاد شود و تجربه زیادی در عمل داشته باشند. بیشتر جراحان ایرانی جراحی های زیاد با رضایت بسیار زیاد بیمارانشان در کارنامه ی کاری خود دارند.

برای خیلی از افراد سوال پیش می آید که علاوه بر عمل زیبایی در جراحی پلاستیک چه مشکلاتی درمان می شود؟ باید بگوییم در جراحی پلاستیک مواردی مانند: پیوند بینی، مشکلات پلک، ریتیدکتومی، برولیفت، لیپوساکشن، ایمپلنت های چهره، اتوپلاستی، مشکلات پوست و هم چنین بازسازی صورت انجام می شود.


جراح پلاستیک تهران

حتما می دانیدکه تهران پایتخت عمل های جراحی زیبایی در سرتاسر دنیا است و هم چنین بهترین و با تجربه ترین پزشکان را در جهان دارد. گفته شده است که در تهران روزانه جراحی های زیبایی زیادی توسط پزشکان انجام می شود. هم چنین در ایران در ۱۰ الی ۱۵ سال گذشته انجام عمل های زیبایی بسیار رایج شده است. امروزه در ایران اکثر جوانان از سن ۱۷ سالگی برای انجام جراحی های زیبایی مخصوصا بینی اقدام می کنند، هم چنین به غیر از مردم عادی، سلبریتی های ما نیز علاقه زیادی به جراحی های زیبایی دارند. به تازگی نیوشا ضیغمی یکی از بازیگران مطرح سینما ایران برای بار دوم بینی خود را عمل کرده است، دفعه اول توسط همسر شیلا خداداد این عمل را انجام داد ولی این دفعه توسط یکی از مطرح ترین متخصصین ایران این کار را انجام داده است.

جراح پلاستیک شیراز نیز شامل متخصصان با مهارت و با تجربه ای است، حتی گفته شده است این جراحان بخاطره مهارت زیادی که دارند، بسیار معروف شده اند و از سرتاسر کشور برای جراحی به شیراز می روند تا نزد این پزشکان جراحی شوند.


جراح پلاستیک مشهد


بهتر است بدانید که جراح پلاستیک کرج نیز از بهترین گروه های جراحی در کشور تشکیل شده است. برای این که بدانید بهترین جراح پلاستیک تهران شامل چه کسانی هستند، می توانید در اینترنت جستجو کنید و یا در پیج هایی که به معرفی بهترین دکتر ها می پردازند نگاهی بی اندازید، چرا که در این پیج ها کاربران نیز نظرات خود را درباره ی عمل هایی که با جراحان داشته اند می نویسند تا دیگران از تجربه آن ها اطلاع پیدا کنند و درنهایت تصمیم بگیرند که با چه پزشکی عمل خود را انجام دهند.

بهترین متخصصان زیبایی


دکتر کلانتری هرمزی جراح پلاستیک و یکی از بهترین جراحان در ایران است که تا به اکنون جراحی های زیادی انجام داده است و اکثر بیماران نیز از عمل راضی بوده اند. هم چنین دکتر کلانتری جراح پلاستیک و یکی دیگر از بهترین جراحان است، بیماران دکتر کلانتری بیان کرده اند که ایشون بسیار با تجربه هستند و بیشتر مواقع عوارضی بعد از جراحی نداشته اند. دکتر میر جراح پلاستیک و یکی از معروف ترین جراحان در ایران است که بیشتر معروفیت ایشان در عمل چشم گربه ای و پلک است و در این زمینه بسیار مورد تمجید قرار گرفته است.
دکتر حافظی جراح پلاستیک نیز از جراحان خبره در ایران است که اکثر بیماران این دکتر بیان کرده اند که از نتیجه بعد از جراحی بسیار راضی بوده اند و همان نتیجه ای که می خواستند شده است.

 هزینه جراح پلاستیک


هزینه جراح پلاستیک

امروزه در ایران جراحی های زیبایی زیادی انجام می شود و خیلی ها قبل از عمل برایشان سوال پیش می آید که قیمت جراح پلاستیک که می خواهند آن جراح، عملشان را انجام دهد چقدر است؟ برای جواب این سوال توصیه ی ما این است که مطب آن دکتر مراجعه کنید تا هم سوالات خود را بپرسید و هم هرینه ی آن را، چرا که پزشک با حوصله به تمامی صحبت ها و سوالات شما گوش می دهد و در نهایت به تمامی سوالات شما پاسخ می دهد.


بهترین جراح پلاستیک

برای این که بدانید بهترین جراح پلاستیک در ایران چه کسانی هستند، می توانید در اینترنت جستجو کنید و یا در پیج هایی که به معرفی بهترین دکتر ها می پردازند نگاهی بی اندازید، چرا که در این پیج ها کاربران نیز نظرات خود را درباره ی عمل هایی که با جراحان داشته اند می نویسند تا دیگران از تجربه آن ها اطلاع پیدا کنند و درنهایت تصمیم بگیرند که با چه پزشکی عمل خود را انجام دهند.

یکی دیگر از راه های شناخت بهترین جراح این است که صفحه ی اینستاگرام پزشکان را دنبال کنید چرا که در کامنت ها کسانی که با این پزشکان جراحی داشته اند، نظرات خود را درباره ی آن پزشک می گویند که شما می توانید این نظرات را بخوانید و درمورد آن پزشک آگاهی و اطلاعات بیشتری کسب کنید، که این کار تصمیم گیری را برای شما در انتخاب جراح راحت تر می کند.

عکس های جراح پلاستیک


خیلی از سایت ها و پیج های اینستاگرام در صفحات خود فیلم های جراح پلاستیک را می گذارند تا کسانی که علاقه دارند بدانند که جراحی چگونه انجام می شود، این فیلم ها را ببینند. البته ما به کسانی که ترس و فوبیا از جراحی دارند توصیه می کنیم که این فیلم ها را مشاهده نکنند.
طبق آمار جراح پلاستیک در دنیا نشان می دهد که کشور هایی مانند: آمریکا، کره، چین، ایران، روسیه بیشترین تعداد عمل را در روز دارند و هم چنین در این کشور ها نسبت به کشور های دیگر عمل های زیبایی بیشتر انجام می شود. البته ناگفته نماند که در هر کشور نماد زیبایی فرق می کند و اکثرا افراد نسبت به آن جراحی را انجام می دهند، به عنوان مثال در ایران نماد زیبایی داشتن بینی کوچک، خوش فرم و قلمی تعریف شده است و از این رو در ایران عمل بینی بسیار رایج است.


کلینیک جراح پلاستیک

متخصص جراح پلاستیک برای جراحی بیماران خود بیشتر از کلینیک مخصوص خود که در مطب است استفاده می کند ولی گاهی دستگاه هایی که برای جراحی ضروری است در کلینیک موجود نمی باشد به همین دلیل دکتر، جراحی را در بیمارستان انجام می دهد. بهتر است کسانی که می خواهند عمل زیبایی انجام بدهند بدانند که پزشک هزینه جراحی در کلینیک را نیز از بیمار می گیرد ولی بعضی از پزشکان به صورت رایگان جراحی را در کلینیک خود انجام می دهند.

 سوالات متداول درباره ی جراح پلاستیک


سوالات متداول درباره ی جراح پلاستیک

کدام کشور ها آمار بیشتری در انجام جراحی پلاستیک دارند؟

طبق آمار جراح پلاستیک در دنیا نشان می دهد که کشور هایی مانند: آمریکا، کره، چین، ایران، روسیه بیشترین تعداد جراحی پلاستیک را در روز دارند و هم چنین در این کشور ها نسبت به کشور های دیگر عمل های زیبایی بیشتر انجام می شود.

جراح پلاستیک در هنگام عمل چه کار هایی می تواند انجام دهد؟

جراح پلاستیک یک نوع بسیار ویژه از جراحی است که در آن جراح می تواند شکل فیزیکی و حتی عملکرد بیمار را در راستای بهبودی تغییر بدهد.

یک شخص چگونه می تواند جراح پلاستیک شود؟

فرد پس گذراندن، دوره ی پزشکی عمومی خود باید یک دوره ی ۴ ساله تخصصی نیز بگذراند. پس از آن بتواند وارد دوره ی فوق تخصصی جراحی پلاستیک شود این دوره نیز حدود ۳ سال طول می کشد و بعد از آن موفق به اخذ دانشنامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *