لیست بهترین دکتر های عمل زیبایی

هزینه بهترین دکتر عمل زیبایی در ایران چقدر است؟ + لیست دکترها

آیا قصد عمل زیبایی را دارید و به دنبال بهترین پزشک و متخصص برای این عمل جراحی می گردید اما حتی نمی دانید که یک پزشک برای این کار چه ویژگی هایی دارد؟ ما قصد داریم در این مقاله ویژگی های بهترین دکتر عمل زیبایی را برایتان توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

بهترین دکتر عمل زیبایی کیست؟

بهترین دکتر عمل زیبایی کیست؟

برای این که بتوانید پزشک مناسب خود را پیدا کنید حتما بیشترین تحقیق را انجام دهید چرا که با یک انتخاب اشتباه ممکن است فاجعه ای برای صورت شما روی دهد. با بالا رفتن تقاضا برای عمل های جراحی زیبایی تعداد دکتر ها و مطب هایی که این کار را انجام می دهند هم بالا رفته و در این بین سودجویان، کم سوادان و کم تجربه های بسیاری وجود دارد که ممکن است با آن ها برخورد کنید و با اعتماد اشتباه سرنوشت زیباییِ صورت خود را به او بسپارید.

تحصیلات پزشک متخصصتحصیلات پزشک متخصص

تحصیلات پزشک متخصص

 اولین ویژگی که باید چک کنید تحصیلات بهترین دکتر عمل زیبایی است، این که از چه دانشگاهی و در چه سالی و همچنین در چه رشته ای مدرک خود را کسب کرده و آیا دوره های آموزشی دیگری را گذرانده یا خیر. به طبع هر چقدر تعداد دوره های آموزشی که پزشک در ایران و خارج دیده بیشتر باشد بهتر است ولی حواستان باشد که هر دوره ای را مد نظر قرار ندهید. این دوره ها بایستی معتبر و تایید شده باشند و از صحت مدرک دکتر نیز اطمینان کسب کنید و به صرف شنیده ها و یا دیدن یک عکس عمل جراحی زیبا از او خودتان را به او نسپارید.

موضوع بعدی این است که بفهمید پزشک چقدر تجربه ی کاری دارد یعنی این که تحقیق کنید در هر سال چند مریض به او مراجعه کرده اند و بیشترین عمل های این دکتر چه بوده. مثلا اگر دکتری از هر ده عمل جراحیش یک عمل زیبایی بینی و مابقی جراحی زیبا سازی فک بوده، شاید بتوان گفت که این دکتر مناسب جراحی بینی نیست ولی احتمالا پزشکی مناسب برای جراحی فک خواهد بود.

تحقیق بعدی که باید انجام دهید دیدن عکس های قبل و بعد از عمل مریض هاست که ببینید این بهترین دکتر عمل زیبایی چه شاهکار هایی از قبل داشته است. البته اگر بتوانید با چند تن از مریض های قبلی او صحبت کنید و از تجربه ی آن ها بپرسید قطعا بهتر خواهد بود چرا که هیچ پزشکی عکسی از عمل جراحی ناموفق خود در سایت یا اینستاگرامش قرار نمی دهد همان طور که از قدیم گفتند هیچ ماست بندی نمی گوید ماست من ترش است.

رزرو نوبت

رزرو نوبت

بعد از چک کردن تمام این موارد وقت آن رسیده که نوبتی گرفته و نزد پزشک بروید و با او درباره ی خودتان و طرحی که برای صورتتان در نظر دارید صحبت کنید. در این جا هم به چند نکته توجه کنید و اول این که آیا بهترین دکتر عمل زیبایی از شما می خواهد چیزی که دوست دارید را بیان کنید یا صرفا می خواهد همان چیزی که خودش می خواهد را برایتان اجرا کند؟ اگر گزینه ی دوم بود به سرعت فرار کنید چرا که او ممکن است به شیوه ای صورت شما را تغییر دهد که شما به هیچ عنوان رضایت نداشته باشید برای مثال ممکن است شما بینی طبیعی بخواهید ولی بعد از جراحی یک بینی عروسکی و فانتزیِ رو به بالا را در آینه تماشا کنید که اصلا خوب نیست.

اما این صحبت به این معنا نیست که بهترین دکتر آن است که هر آن چه شما گفتید تایید کند و بی هیچ حرفی شما را به اتاق جراحی هدایت کند و همان چیزی که شما گفتید را پیاده سازی کند. در واقع هر شخصی بسته به نوع صورت یک جراحی خاص نیاز دارد برای مثال اگر شما بخواهید بینی خود را جراحی کنید بسته به این که صورت شما گرد است یا کشیده فرم بینی مناسب صورت شما متفاوت خواهد بود.
یا این که بینی شما گوشتی است یا استخوانی تغییر در روند جراحی شما ایجاد می کند مثلا بعضی از بینی های گوشتی چند وقت بعد از عمل جراحی احتمال برزگ شدن دارند و یا بعضی ها احتمال افتادگی و از آن جا که شما هیچ پیش زمینه ی علمی راجع به این موضوع ندارید لازم است که پزشک تمام این ها را برای شما بازگو کند و بهترین تغییر برای صورتتان را پیشنهاد دهد. پس بهترین دکتر عمل زیبایی بینی باید در همان اول نوع بینی شما را مشخص کند و بر اساس آن و فرم صورت شما نظر دهد.

درست است که ممکن است پیشنهاد پزشک بینی طبیعی باشد ولی شما بینی عروسکی دوست داشته باشید ولی موضوع این است که ممکن است با صحبت های او و دیدن چندین عکس از هر دو نوع جراحی شما نظرتان را تغییر دهید و این کار از پشیمانی در آینده جلوگیری می کند. پس حتما باستی پزشک زمان کافی را برای مشورت و دادن اطلاعات مناسب و کافی به شما بگذارد و بسیار صبور باشد و هیچ گونه فشاری برای انتخاب زود هنگام به شما نیاورد.

طراحی بهترین حالت چهره

طراحی بهترین حالت چهره

دو مهارت دیگری که بهترین دکتر عمل زیبایی جراح حتما باید از آن برخوردار باشد مهارت ریاضی و قوه تخیل بالاست. برای این که صورت شما کاملا متناسب و با تقارن جراحی شود و کج و راستی ایجاد نشود باید مهارت ریاضی داشته باشد و بتواند معادلات لازم برای جراحی را حل کند. از طرف دیگر پزشک نیاز به قوه تخیل بالا دارد چرا که باید بتواند در ذهنش بهترین حالت را برای صورت شما تصور کند و آن را به شما نشان دهد. امروزه با استفاده از فتوشاپ برای عکس و یا ساختن ماکت از صورت شما این امکان فراهم شده که تصویر خودتان را بعد از عمل ببینید تا در صورتی که دلخواه شما نبود با پزشک خود مطرح کنید و او تغییرات لازم را لحاظ کند.

آخرین مورد که پزشک را حرفه ای و موفق می کند دانستن علوم زیبایی شناختی برای اجزا صورت است. بدین گونه او با دانستن اصول اساسی زیبایی شناختی کار خود را انجام می دهد که حتما از بهترین ها خواهد بود و احتمال و میزان پشیمانی فرد بعد از عمل جراحی را بسیار اندک می کند.

بهترین دکتر عمل زیبایی کجاست؟

بهترین دکتر عمل زیبایی کجاست؟

اما این سوال مطرح می شود که بهترین دکتر عمل زیبایی کجاست؟ آیا برای جراحی زیبایی به خصوص بینی بهتر است مانند جراحی های دیگر راهی کشور های غربی شویم؟ جالب است بدانید که یکی از بهترین کشورها برای جراحی زیبایی ایران است چرا که با وجود درخواست های بالای جراحی زیبایی در ایران پزشکان ایرانی بسیار با تجربه تر از پزشکان دیگر کشور ها هستند و به همین دلیل مراجعه ی بسیار، خود را مرتبا به روز می کنند و از روش های نوین بهره می گیرند.

قطعا بین دکتری که هر سال صد عمل زیبایی دارد و دکتری که هر سال بالای سیصد عمل جراحی زیبایی دارد تفاوت وجود دارد و هر کسی که قصد این کار را داشته باشد بین این دو پزشک، گزینه ی دوم را انتخاب خواهد کرد. اما در ایران چه شهرهایی بهترین دکتر عمل زیبایی را دارند؟ پاسخ به این سوال با وجود تعداد زیاد جراحان زیبایی کمی مشکل به نظر می رسد اما می توان گفت که شهر های بزرگی مثل تهران و مشهد بهترین دکتر ها را دارند.

قیمت بهترین دکتر عمل زیبایی

قیمت بهترین دکتر عمل زیبایی 

حتما هزینه بهترین دکتر عمل زیبایی حتی در یک شهر با بقیه ی دکتر های همان شهر فرق خواهد داشت چرا که بهترین ها همیشه بیشترین و بهترین تحصیلات را داشته اند در نتیجه بیشتر از بقیه زمان و هزینه صرف یادگیری کرده اند پس عقلانی است که هزینه ی بیشتری هم طالب باشند.

تعداد و تجربه ی بالای این جراحان در عمل زیبایی می تواند هر فرد را با خیال آسوده تر راهی اتاق جراحی کند که حتما ارزش آن تفاوت هزینه را خواهد داشت. هر چند این تفاوت آن قدر زیاد نیست که فرد را از انتخاب بهترین پشیمان کند پس بهتر است در هنگام تصمیم گیری به این نکته توجه کنید که این تفاوت قیمت، ارزش آن را دارد که با انتخاب هزینه ی کمتر ریسک جراحی را بالا ببرید یا خیر.

کلینیک بهترین دکتر عمل زیبایی

کلینیک بهترین دکتر عمل زیبایی 

معمولا بهترین دکتر ها کلینیک خصوصی خود را دارند تا از مشکلات افراد متقاضی عمل جراحی زیبایی بکاهند و آن ها با دغدغه ی کمتری به سمت جراحی زیبایی بروند. معمولا آن ها از بهترین تجهیزات برای کلینیک های خود استفاده می کنند تا هم کار خود را راحت تر کنند و هم نتیجه بخشی کار را بالاتر ببرند و هم از نگرانی بیمار برای این گونه مسائل کم کنند.

لیست بهترین دکتر های عمل زیبایی

لیست بهترین دکتر های عمل زیبایی

در هر شهر ایران فقط یک بهترین دکتر جراحی زیبایی وجود ندارد پس اگر ما بخواهیم بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در اصفهان، بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در رشت، بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در مشهد، بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در تبریز و بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در یزد را برای شما بنویسیم شامل لیست بلند بالایی خواهد شد که حتی ممکن است بعضی از بهترین ها از قلم بیفتند.

پس در این جا به چند مورد از صدها مورد اشاره می کنیم: بهترین دکتر ها در مشهد عبارت اند از دکتر پورصادق، دکتر نعیمی، دکتر بخشایی،دکتر زرین، دکتر اکبریان و دکتر خدیوی هستند. بهترین دکتر ها در تهران عبارت اند از دکتر دریانی، دکتر شمشادی، دکتر پرند، دکتر ابراهیمی، دکتر پرویزیان، دکتر دیانی، دکتر معتبر، دکتر زارعی و دکتر منصوری هستند.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا دکتر جراح در نتیجه اثری دارد؟

بله حتما دکتر جراح زیبایی در نتیجه اثر دارند همانطور که نقاش بر نقاشی اثر دارد، جراحی زیبایی مثل یک اثر هنری است که به صاحب اثر وابسته است.

آیا باید در انتخاب جراح زیبایی وسواس به خرج داد؟

وسواس در هر کاری موجب ضرر و زیان می شود بنابراین نه در این کار و نه در هیچ کار دیگری وسواس به خرج دادن درست نیست ولی بایستی تمام جوانب را بسنجید و با چشمان باز و به دور از تعصب تصمیم بگیرید.

آیا یک دکتر زیبایی می تواند تمام جراحی های زیبایی را انجام دهد؟

بعضی از دکترهای جراحی بسیاری از این جراحی ها را انجام می دهند ولی بهتر است پیش پزشکی که فقط یک جراحی و تخصص را دارد بروید. مثلا اگر قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید به پزشکی مراجعه کنید که فقط جراحی بینی انجام می دهد یا اکثرا جراحی بینی انجام می دهد و برای بینی های زیبایی که جراحی کرده شهرت دارد و نه بوتاکس های عالی اش.

قوه تخیل بهترین دکتر عمل زیبایی چه کمکی می تواند به بیمار کند؟

دو مهارت دیگری که پزشک جراح حتما باید از آن برخوردار باشد مهارت ریاضی و قوه تخیل بالاست. برای این که صورت شما کاملا متناسب و با تقارن جراحی شود و کج و راستی ایجاد نشود باید مهارت ریاضی داشته باشد و بتواند معادلات لازم برای جراحی را حل کند. از طرف دیگر پزشک نیاز به قوه تخیل بالا دارد چرا که باید بتواند در ذهنش بهترین حالت را برای صورت شما تصور کند و آن را به شما نشان دهد. امروزه با استفاده از فتوشاپ برای عکس و یا ساختن ماکت از صورت شما این امکان فراهم شده که تصویر خودتان را بعد از عمل ببینید تا در صورتی که دلخواه شما نبود با پزشک خود مطرح کنید و او تغییرات لازم را لحاظ کند.

پزشکان با سابقه بالا بیشتر در چه شهر هایی مشغول طبابت هستند؟

قطعا بین دکتری که هر سال صد عمل زیبایی دارد و دکتری که هر سال بالای سیصد عمل جراحی زیبایی دارد تفاوت وجود دارد و هر کسی که قصد این کار را داشته باشد بین این دو پزشک، گزینه ی دوم را انتخاب خواهد کرد. اما در ایران چه شهرهایی بهترین دکتر عمل زیبایی را دارند؟ پاسخ به این سوال با وجود تعداد زیاد جراحان زیبایی کمی مشکل به نظر می رسد اما می توان گفت که شهر های بزرگی مثل تهران و مشهد بهترین دکتر ها را دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.