کشیدن پوست صورت

کشیدن پوست صورت در مشهد و سرتاسر ایران تا ۸۰ درصد تخفیف قیمت

در این مقاله می خواهیم در مورد کشیدن پوست صورت و یا همان لیفتینگ ‌صورت صحبت کنیم که با گذشت زمان و رسیدن به میانسالی پوست شما حالت ارتفاع ارتجاعی خود را از دست می ‌دهد و شل می شود و هم چنین، چین و چروک هایی با گذر زمان بر روی صورت شما پدیدار می شود و این موضوع برای اکثر خانم ها بسیار نگران کننده است اما با پیشرفت تکنولوژی در سرتاسر جهان شما می‌توانید پوستی جوان و شاداب داشته باشید . یکی از این روش‌ها که شما می توانید پوست خود را جوان و شاداب کنید، لیفت صورت است که پزشک ها آن را بسیار پیشنهاد می‌کند.

کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی

کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی

با بالا رفتن سن می توانید آثاری از چین و چروک را در صورت خود مشاهده کنید کشیده شدن پوست صورت، شما را از آن چه که هستید جوان‌ تر و با نشاط تر نشان می دهد. روش های زیادی برای کشیده شدن صورت بدون جراحی وجود دارد که در این جا به این مطلب می پردازیم پس با ما همراه باشید. یکی از روش های کشیده شدن پوست صورت بدون جراحی، روش هایفوتراپی است که این روش کاملاً بدون جراحی صورت می‌ گیرد و با استفاده از امواج قوی که بر روی بافت های زیرین پوست اثر می گذارد صورت می گیرد و به این صورت که بافت های زیرین پوست جمع و کشیده می‌شود. هایفوتراپی یکی از پیشرفته ترین روش ها برای عمل لیفت صورت یا به اصطلاح کشیده شدن صورت است که همان طور که گفتیم این روش بدون عمل است و فقط با استفاده از بازسازی پوست خودتان باعث می‌ شود که صورت کشیده شود و از کشیدن پوست صورت برای جای جوش نیز استفاده می شود.

البته این را هم در نظر بگیرید که این روش مانند جراحی یک دفعه انجام نمی شود بلکه در یک دوره زمانی خاص مانند ۶ الی ۹ ماه صورت می گیرد و هر جلسه هایفوتراپی حدود ۶۰ الی ۹۰ دقیقه زمان می برد و وقتی این دوره تمام شود شما می‌ بینید که صورتتان جوان، شاداب و بسیار زیبا شده است و دیگر از افتادگی ، چین و چروک خبری نیست و هم چنین این روش هزینه کمتری نسبت به جراحی دارد.

کشیدن پوست صورت با جراحی

کشیدن پوست صورت با جراحی

در این قسمت می خواهیم در مورد کشیدن پوست صورت با جراحی صحبت کنیم که کشیدن پوست صورت با جراحی یکی از بهترین روش ها و ماندگار ترین ها است که برای کسانی است که می خواهند به سرعت صورتشان از حالت افتاده در بیاید و جوان و شاداب شود. با این کار شما می توانید ۲۰ سال جوان تر شوید قبل از اینکه اقدام به عمل جراحی کنید باید نکاتی را در مورد این عمل بدانید و وقتی که در مورد این عمل به آگاهی کامل رسیدید آن را انجام دهید و در ابتدا باید با دکتر فوق تخصص در این زمینه صحبت و مشورت کنید. دکتر شما را در این زمینه آگاه می سازد که آیا این عمل برای شما مناسب است یا خیر و زمانی که پاسخ ایشان خیر بود، بهتر است که به او اعتماد کرده و برای عمل جراحی پا فشاری نکنید.

کشیده شدن پوست صورت با عمل باعث می‌شود که شما حس بهتری نسبت به خود داشته باشید، امروزه در بر خورد اول با هر شخصی ابتدا به صورت او نگاه می کنید که آیا صورت او شاداب است و یا خیر و یا صورت افتاده و خسته ای دارد یا خیر و همین موضوع باعث می‌شود که اکثر خانم‌ها به صورت شان بسیار اهمیت بدهند و از کرم های زیادی استفاده کنند ولی در نهایت با افزایش سن چین و چروک‌ های در صورت افزایش می یابد. اگر قصد عمل زیبایی کشیدن پوست صورت را دارید ابتدا باید جراح مورد نظرتان را پیدا کنید و از او مشاوره بگیرید که برای این کار می‌ توانید از جراحانی که نمونه کارهایشان را در صفحه اینستاگرام خود و یا در سایت ها قرار می دهند بهره ببرید.

مشاوره پزشکی

بدانید که مشاوره گرفتن از پزشک الزامی است و اگر این کار را نکنید شاید نتیجه معکوس بگیرید. در جلسه اول ویزیت با پزشک، پزشک به شما یک آینه دستی می‌ دهد تا خودتان را از رو به رو و از کنار نگاه کنید و بعد از آن، به خوبی به دکتر توضیح دهید که چه مشکلاتی دارید و می‌ خواهید آن ها را بر طرف کنید و در این صورت دکتر بهتر می تواند شما را درک کند و بداند که شما چه چیزی را مد نظر دارید که به آن برسید. بعد از آن دکتر پوست شما را معاینه می‌کند و ضخامت و انعطاف‌پذیری و شدت چین و چروک شما را می سنجد و آن گاه دکتر به شما می‌گوید که قبل از عمل چه چیزهایی را مصرف کنید و چه چیزهایی را مصرف نکنید و چه کارهایی انجام بدهید که در حین عمل به مشکل بر نخورید. بهتر است که شب قبل از عمل به حمام رفته و پوست صورت خود را به خوبی بشویید تا صورت شما تمیز و فاقد چربی باشد.

برای جراحی کشیدن صورت، موهای شما تراشیده می‌شود زیرا برش ها از زیر رویش مو صورت می‌گیرد تا در دید نباشند. عمل جراحی بسته به دکتر ۲ الی ۳ ساعت طول می‌کشد و بیمار پس از دو الی سه هفته استراحت مطلق می تواند به کار های روزانه خود برسد و هیچ گونه درد و عوارضی نداشته باشد. البته این را هم به یاد داشته باشید که بعد از عمل جراحی و با توصیه های دکتر باید مراقبت های ویژه را تا یک مدت داشته باشید تا نتیجه عمل ماندگار تر شود و فاصله مراجعه به پزشک کمی طولانی تر گردد. یکی از روش های دیگر کشیدن پوست صورت با نخ است که در مطالب بعدی به آن می پردازیم.

کشیدن پوست صورت با نخ جذبی پروتئینی

کشیدن پوست صورت با نخ جذبی پروتئینی

کشیدن پوست صورت با نخ یکی دیگر از روش هایی که شما می توانید صورت خود را لیفت کنید. در واقع می‌شود گفت که لیفت صورت با نخ یکی از بهترین روش های حال حاضر است عمل لیفتینگ صورت با نخ که با استفاده از نخ های تجزیه پذیر صورت می‌گیرد و باعث می شود که صورت شما لطیف تر و جوان تر شود. در این روش سوراخ های بسیار کوچکی بر روی صورت شما ایجاد می‌شود و سوزن و نخ های مخصوص از طریق آن سوراخ ها وارد بافت های زیرین پوست می شوند و این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بی هوشی کامل و یا برش بر روی صورت شما نیست و به همین دلیل مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است. کشیدن پوست صورت هزینه آن با توجه به نوع روشی که انجام می شود متفاوت است.

لیفتینگ

کشیدن پوست صورت با لیزر یکی دیگر از روش‌های بسیار مفید است که نیازی به عمل جراحی ندارد و شما می توانید پوستی شاداب و لطیف داشته باشید و اگر شما می خواهید که از شر افتادگی پوست تان راحت شوید و دوست ندارید عمل جراحی انجام دهید، می توانید از روش لیزر استفاده کنید. روش لیزر مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است و در آن کشیده شدن پوست با لیزر توسط سازمان دارویی آمریکا مورد تایید قرار گرفته است و به این صورت است که امواج رادیویی به عمیق ترین لایه پوست شما می رسد و باعث می‌شود که بافت های زیرین جمع شده و تحریک شوند. هم چنین با این کار چربی های اضافه پوست از بین می رود و بسیاری از بیماران این روش را بهترین روش دانسته زیرا در این روش هیچ گونه بیهوشی بر روی بیمار انجام نمی‌شود و حتی بیهوشی موضعی و هم چنین نتایج با این روش پایدار بوده و از بین نمی رود و هم چنین لیزر تنها در چند جلسه صورت می گیرد.

عمل کشیدن پوست صورت

عمل کشیدن پوست صورت

یکی از بحث بر انگیز ترین عمل های امروزه عمل کشیدن پوست صورت است و یکی از دلایلی که باعث می شود از بالا رفتن سن خود ناراحت شویم، پوست صورت است که با گذشت زمان افتادگی و چین و چروک هایی در آن مشاهده می‌شود ولی امروزه با بهره وری از تکنیک های به روز دنیا دیگر نیاز به ناراحتی در این باره نیست زیرا متخصصان زیادی عمل کشیدن پوست صورت را انجام می دهند. عمل کشیده شدن پوست صورت ابتدا در آمریکا مورد استقبال زیادی قرار گرفت و سپس این عمل در سرتاسر جهان مانند اروپا و هم چنین ایران شکل گرفت و به یکی از پر طرفدار ترین جراحی ها در سرتاسر دنیا و مخصوصا ایران تبدیل شد. کشیده شدن پوست صورت با عمل جراحی و توسط متخصصان انجام می شود و به گفته پزشکان عمل کشیدن صورت به هیچ عنوان درد زیادی ندارد و بیمار می تواند به راحتی این عمل را انجام دهد. جالب است بدانید که عمل کشیدن صورت، صورت شما را ۱۰ الی ۱۲ سال و حتی بیشتر جوان تر می کند که همین موضوع باعث شده است مورد استقبال خانم ها قرار بگیرد.

چروک زود رس

چروک زود رس

به گفته دکتران دلیل چروک شدن زود هنگام صورت کم خوردن آب، ورزش نکردن، استرس زیاد، آلودگی هوا، عوامل ژنتیکی، نرسیدن به پوست، خوردن الکل، سیگار و قلیان کشیدن، گرفتن رژیم های نادرست و … است. پزشکان همیشه توصیه می کنند که برای داشتن پوستی شاداب و جوان روزانه آب زیادی مصرف کنید و هم چنین برای بیرون رفتن حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و میوه و سبزیجات زیاد بخورید و هم چنین ورزش کنید. یوگا یکی از بهترین ورزش ها برای سلامت جسم و روح است که پزشکان به شدت پیشنهاد می‌کند و پزشکان معمولا عمل کشیدن پوست صورت را برای افراد میانسال یعنی افرادی که ۴۰ سال به بالا دارند توصیه می‌ کنند.

یکی از دلایلی که باعث می شود از بالا رفتن سن خود ناراحت شویم، پوست صورت است که با گذشت زمان افتادگی و چین و چروک هایی در آن مشاهده می‌شود ولی امروزه با بهره وری از تکنیک های به روز دنیا دیگر نیاز به ناراحتی در این باره نیست زیرا امروزه متخصصان زیادی عمل کشیدن پوست صورت را انجام می دهند و تقریبا می توان گفت یکی از کم ریسک ترین عمل های جوان سازی صورت است که امروزه بسیار مطرح است.

هزینه عمل کشیدن پوست صورت

هزینه عمل کشیدن پوست صورت

یکی از عمل هایی که امروزه در میان خانم ها مخصوصاً میانسال ها باب شده است، عمل کشیدن پوست صورت است. هزینه عمل کشیدن پوست صورت به پوست شما که چه نوعی است و چقدر افتادگی دارد و هم چنین قسمت هایی که باید کشیده شود و نوع روشی که می‌خواهید انجام دهید و هم چنین پزشک بستگی دارد.

یکی از عادات ایرانی ها کیسه کشیدن در حمام است ولی به دلایل مختلف از جمله مشغله زیاد، فراموش شده است. کیسه کشیدن در حمام یکی از روش‌های بسیار موثر و مفید برای ماساژ بدن و صورت است که بار ها توسط پزشکان توصیه شده است. پزشکان معتقدند که کیسه کشیدن باعث می شود که چربی های اضافی بدن به همراه عرق از بدن خارج شود و هم چنین بر روی جریان خون اثر می‌گذارد که این موارد از فواید کیسه کشیدن پوست صورت است.

چسب برای کشیدن پوست صورت

چسب برای کشیدن پوست صورت یکی از روش های پر طرفدار امروز در میان بانوان است که این روش بدون هزینه است و هم چنین بدون درد و عوارض ولی ماندگاری ندارد و شما می توانید برای چندین ساعت از آن استفاده کنید و برای این کار می توانید از چسب لاتکس که غیر صنعتی است و ضرری ندارد استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که در طول زمان استفاده بندک که باعث کشش بیشتر می شود را رها نکنید. این روش مناسب زمانی است که شما برای مهمانی و یا عکاسی می خواهید چهره شاداب تری داشته باشید و آرایش شما بهتر دیده شود ولی اگر می خواهید که ماندگاری زیادی داشته باشد ما عمل کشیدگی پوست صورت را توصیه می کنیم.

عوارض کشیدن پوست صورت

عوارض کشیدن پوست صورت


هر عملی با عوارض خاص خودش رو به ‌رو است که عمل کشیدن پوست صورت نیز مستثنی از این قضیه نیست. قبل از عمل ابتدا خوب در مورد پزشک تان تحقیق کنید زیرا این عمل نیازمند متخصص است تا عوارض بعد از عمل کمتر شود و عوارض آن از قبیل تورم و کبودی و از دست دادن حالت ارتجاعی پوست و هم چنین آسیب عصبی است که برای جلوگیری از این عوارض باید حتما به توصیه های دکتر خود گوش کنید و آن را انجام دهید و همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله Skin Tightening را بخوانید.

در رابطه با عوارض کشیدن پوست صورت بهتر است بگوییم که تا زمانی که شما نیاز شدیدی به رفع چین و چروک صورت خود ندیده اید، به پزشک مراجعه نکنید و از روش های کم ریسک تر مانند شست و شوی مداوم صورت خود با آب برنج، خوردن مایعات فراوان به خصوص آب زیاد، ورزش های موجود برای سفت سازی عضلات صورت که اگر مایل باشید آن را انجام دهید بیشتر از یک ربع یا بیست دقیقه در روز وقت شما را نمی گیرد و در عوض تاثیرات شگرفی را شاهد خواهید بود. در رابطه با سن انجام این عمل ها نیز باید بگوییم که بهتر است در سنین جوانی از انجام هر نوع عمل زیبایی خودداری نمایید و فقط زمانی که لازم بود به پزشک متخصص خود رجوع کنید زیرا در جوانی نیاز به هر گونه عمل جراحی بسیار اندک است و بهتر است انجام نشود

تخفیف کشیدن پوست صورت در مشهد

تخفیف کشیدن پوست صورت در مشهد

شما هم اکنون می توانید تخفیف ویژه ای را از سایت زیبا جراح برای کشیدن پوست دریافت کنید. همچنین اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در این مورد هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله روش های لیفت پوست صورت را مطالعه کنید. شاید بهتر باشد که بدانید پزشکان بسیار ماهر و حاذقی امروزه در شهر مشهد وجود دارند که عمل های زیبایی بی شماری را از جمله کشیدن پوست صورت و … را به راحتی و با دقت و ظرافت مثال زدنی انجام می دهند و هر روزه نیز به تعداد مراجعه کنندگان انان افزوده می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بیشتر پزشکان متخصص در این زمینه بیماران و مراجعه کنندگان بسیاری از کشور های مختلف دارند که هر ساله برای ویزیت شدن توسز این پزشکان به مشهد مراجعه می کنند که این خود گواه محکمی بر حرفه ای بودن این پزشکان عزیز است.

سوالات متداول

سوالات متداول

نتایج کشیدن پوست صورت تا چه مدت می ماند؟

باید گفت این به نوع پوست شما و هم چنین مراقبت های بعد از آن بستگی دارد. زمانی که شما این عمل را انجام می دهید باید بدانید که هر چه بیشتر به توصیه های پزشک خود گوش کنید، نتیجه بهتر و ماندگار تری خواهید گرفت.

جراحی پوست صورت باعث می شود که کیست های زیر چشم از بین بروند؟

باید گفت برای از بین بردن کیست های زیر چشم بهتر است از جراحی پلک استفاده کنید تا نتایج بهتری برای شما داشته باشد. زیرا شما با کشیدن پوست در آن ناحیه اقدام به درمان نمی کنید بلکه مشکل خود را پنهان می کنید و این به این بدان معناست که کیست های زیر چشم ممکن است هر لحظه بدتر شود و مشکلات بیش تری را برای ناحیه چشم ها که بسیار حساس است را به وجود آورد. پس بهتر است در ابتدا علل به وجود آمدن مشکل خود را بررسی کنید و سپس اقدام به درمان نمایید.

پس از عمل جراحی کشیدن پوست صورت چه قدر درد خواهیم داشت ؟

کشیده شدن پوست صورت با عمل جراحی و توسط متخصصان انجام می شود و به گفته پزشکان عمل کشیدن صورت به هیچ عنوان درد زیادی ندارد و بیمار می تواند به راحتی این عمل را انجام دهد. جالب است بدانید که عمل کشیدن صورت، صورت شما را ۱۰ الی ۱۲ سال و حتی بیشتر جوان تر می کند که همین موضوع باعث شده است مورد استقبال خانم ها قرار بگیرد. منطقی است که همه بیماران بعد از عمل در خواهند داشت ولی در این عمل درد بسیار کمی بیمار خواهد داشت که با تجویز دارو توسط پزشک درد کمتر خواهد شد. عمل جراحی بسته به دکتر ۲ الی ۳ ساعت طول می‌کشد و بیمار پس از دو الی سه هفته استراحت مطلق می تواند به کار های روزانه خود برسد و هیچ گونه درد و عوارضی نداشته باشد. البته این را هم به یاد داشته باشید که بعد از عمل جراحی و با توصیه های دکتر باید مراقبت های ویژه را تا یک مدت داشته باشید.

کشیدن پوست صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

کشیدن پوست صورت با نخ یکی دیگر از روش هایی که شما می توانید صورت خود را لیفت کنید. در واقع می‌شود گفت که لیفت صورت با نخ یکی از بهترین روش های حال حاضر است عمل لیفتینگ صورت با نخ که با استفاده از نخ های تجزیه پذیر صورت می‌گیرد و باعث می شود که صورت شما لطیف تر و جوان تر شود. در این روش سوراخ های بسیار کوچکی بر روی صورت شما ایجاد می‌شود و سوزن و نخ های مخصوص از طریق آن سوراخ ها وارد بافت های زیرین پوست می شوند و این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بی هوشی کامل و یا برش بر روی صورت شما نیست و به همین دلیل مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است. کشیدن پوست صورت هزینه آن با توجه به نوع روشی که انجام می شود متفاوت است.

چروک صورت تحت چه شرایطی به وجود می آید و برای رفع ان باید چه کرد؟

چروک شدن زود هنگام صورت کم خوردن آب، ورزش نکردن، استرس زیاد، آلودگی هوا، عوامل ژنتیکی، نرسیدن به پوست، خوردن الکل، سیگار و قلیان کشیدن، گرفتن رژیم های نادرست و … است. پزشکان همیشه توصیه می کنند که برای داشتن پوستی شاداب و جوان روزانه آب زیادی مصرف کنید و هم چنین برای بیرون رفتن حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و میوه و سبزیجات زیاد بخورید و هم چنین ورزش کنید. یوگا یکی از بهترین ورزش ها برای سلامت جسم و روح است که پزشکان به شدت پیشنهاد می‌کند و پزشکان معمولا عمل کشیدن پوست صورت را برای افراد میانسال یعنی افرادی که ۴۰ سال به بالا دارند توصیه می‌ کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *