جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک با هزینه کم در بهترین مراکز کشور تا سقف ۸۰% تخفیف جراحان برتر

آیا تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که به علت وجود ضعف یا نقصی در صورت یا بدنتان از شرکت در مهمانی، جلسات رسمی و در کل هر جایی که امکان دیده شدنتان وجود دارد پرهیز کنید؟ داشتن اندام ایده آل و صورتی کم نقص به لطف پیشرفت علم پزشکی، رویاییست که به حقیقت پیوسته است. متاسفانه با وجود رسانه های متعدد، هنوز خیلی ها از وجود اکثر انواع جراحی پلاستیک اطلاع دقیقی ندارند یا با داشتن اطلاع در این مورد، از حضور برخی از این عمل های زیبایی و پزشکان و متخصصان در ایران اطلاع دقیقی ندارند. در این مقاله و سایر مقالات طراحی شده در زیبا جراح، سعی بر این داریم که شما را با انواع عمل های پلاستیک در ایران، بهترین متخصصان و پزشکان در این باره و آخرین و نازل ترین قیمت های عمل های زیبایی آشنا کنیم.

در این مقاله می خواهیم تا در ارتباط را جراحی پلاستیک توضیحاتی را که فکر می کنیم مد نظر شما باشد بیان کنیم و بگویم که در چه صورتی به انجام جراحی احتیاج پیدا می کنید. شما می توانید تا برای انجام آن با کارشناسان سایت ما تماس گرفته تا با کمک آن ها، به بهترین پزشکان جراح در سطح کشور متصل شده و بهترین نتیجه را برای انجام این عمل جراحی بگیرید. همچنین در ادامه خواهیم گفت که این جراحی به چه جراحی گفته شده و همین طور در صورت بروز چه مشکلاتی باید عمل جراحی پلاستیک انجام شود. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به سوالات شما در ارتباط با روش های جراحی پلاستیک و قسمت هایی که این عمل جراحی بر روی آن انجام می پذیرد پاسخ دهیم.

محتوا پنهان
جراحی پلاستیک چیست؟

جراحی پلاستیک چیست؟

واژه پلاستیک،‌ با ریشه یونانی از کلمه (plasticos) به معنای شکل دهی گرفته شده است و هیچ ارتباطی با پلیمرهای پلاستیکی ندارد. جراحی پلاستیک تغییراتی سطحی در پوست، غضروف و استخوان ایجاد می کند. با توجه به سطحی بودن این عمل ها، با رعایت و مراقبت در دوران نقاهت پس از عمل، احتمال عوارض بعد از عمل به نزدیک صفر می رسد.

پزشکان و متخصصان جراحی پلاستیک مانند یک معمار با بر هم زدن جزئی ساختار پوست، غضروف و استخوان و قرار دادن صحیح اجزای صورت و بدن کنار هم، شکلی ایده آل برای شما به امغان می آورند. متخصصان پلاستیک با تصحیح زوایای مختلف صورت طبق اصول زیبا شناختی، جدا کردن قسمت زائد از اندام و قرار دادن عضوی خارجی در صورت لزوم، شما را برای رسیدن به فرم دلخواهتان یاری خواهند کرد.

اولین سوالی که در ارتباط با جراحی پلاستیک به وجود می آید این است که جراحی پلاستیک چیست و چگونه انجام می پذیرد. برای پاسخ دادن به این سوال باید بگویم که کلمه پلاستیک یک کلمه یونانی بوده و به معنای قالب بندی و ترمیم می باشد به همین منظور نام این جراحی را جراحی پلاستیک گذاشتن چراکه در آن سعی می شود تا بافت های از بین رفته در قسمت های مختلف بدن به خصوص نواحی پوستی به شکل اولشان بازگردانده شده و به نوعی ترمیم شود تا فرد بتواند به زندگی عادی و روزمره اش بازگردد. بنابراین برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند جراحی پلاستیک یعنی استفاده از مواد شیمیایی و پلاستیکی در بدن کاملاً اشتباه بوده و فقط نام پلاستیک به معنای ترمیم کردن در این جراحی می باشد. آنجا که ممکن است بدانید این جراحی تقریباً در تمامی اعضای مربوط به بدن انجام می پذیرد و فقط مال یک عضو خاص نمی باشد.

اما سوال این‌ جاست که اصلاً در چه صورتی فرد یا افراد نیاز به جراحی پلاستیک پیدا می کنند و اصلاً چرا باید این جراحی را انجام داد و روش های این جراحی چه می باشد. برای پاسخ به این سوال می توانیم این طور بگوییم که هر گاه در قسمت های مختلف بدن شما به خصوص در نواحی سطحی و پوستی، نقص ها و عیوب ظاهر می شوند، شما برای برطرف کردن آن احتیاج به انجام جراحی پلاستیک دارید. به عنوان مثال ممکن است که افرادی از دوران کودکی و طفولیت شان دچار آسیب هایی در نواحی مختلف پوست بدن خود مانند صورت و یا دست و پا بشوند که ممکن است در اثر تصادف، ضربه خوردگی و یا سوختگی و جراحات ناشی از اتفاقات مختلف باشد. هم‌ چنین ممکن است افرادی به طور مادر زادی دارای یک سری عیوب مانند شکاف لب و شکاف کام، به هم چسبیدگی انگشتان و خیلی عوارض دیگر باشند که همه و همه در صورت نیاز به برطرف کردن باید توسط این جراحی به حالت طبیعی برگردانده شوند.

در دسته بندی جراحی های پلاستیک انواع مختلف این جراحی را با توجه به اندام و اعضای که این جراحی بر روی آنها انجام می پذیرد به مدل های مختلف ای دسته بندی می کند که ما می خواهیم تا در این مقاله در ارتباط با انواع مختلف جراحی های پلاستیک در قسمت های مختلف بدن، برای شما عزیزان صحبت کرده و چند و چون انجام این عمل را برای هر قسمت از بدن و همین‌ طور روش های انجام آن در اندام مورد نظر را بررسی کرده و بگوییم که برای انجام این عمل جراحی نیاز به چه کار هایی می باشد.

جراحی پلاستیک در ایران

جراحی پلاستیک در ایران

برای داشتن رزومه خوب، تنها داشتن علم کافی نیست. علم و تجربه دو مکمل برای هم، برای پیشرفت و موفقیت است. در ایران، با گذشت زمان، تعداد مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی مشهد روز به روز در حال افزایش است. تورم و بی ارزش شدن پول ملی، رفته رفته پای توریست های خارجی را از تمام دنیا به کلینیک های زیبایی باز کرد.

با توجه به پیشرفت چشم گیر و مهارت کافی پزشکان در حوزه عمل های زیبایی، رضایت متقاضیان داخلی و خارجی از انجام انواع عمل های زیبایی در ایران بیشتر شد. هزینه نسبتا کم و کیفیت بالا باعث شده است که مراجعه کنندگان برای درخواست وقت ویزیت از متخصصان و پزشکان مطرح، با توجه به استقبال زیاد، کمی دشوار باشد.

تیم زیبا جراح با تجربه بالا، مفتخر است؛ تمامی شما عزیزان را در امر مشاوره و معرفی متخصصان مطرح با قیمت های منطقی، یاری کند. به بیان دیگر به واسطه اعتماد شما عزیزان با شناخت کامل از متخضضان و کلینیک های با کیفیت، از صفر تا صد انواع عمل های زیبایی با شما خواهیم بود.

به گفته دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی عضو هیئت مدیره انجمن جراحان پلاستیک ایرانی جراحی های فک و صورت تزریق ها جراحی های لیفت و لیپوساکشن اصلی ترین جراحی های زیبایی در ایران به شمار می‌رود در ایران رینوپلاستی (جراحی بینی) بیشترین میزان عمل های جراحی زیبایی را به خود اختصاص داده است البته آمار دقیق را در این زمینه تنها به وزارت بهداشت می تواند ارائه کند جراحی پلک بلفاروپلاستی افزایش‌حجم پروتزپستان لیپوساکشن بوتاکس تزریق فیلر و ژل در رتبه‌های بعدی جراحی‌های زیبایی تهاجمی و کم تهاجمی در بین ایرانیان قرار دارد و ایران نیز در زمینه عمل های زیبایی در رتبه بیستم جهانی قرار دارد

انواع جراحی های زیبایی صورت

انواع جراحی های زیبایی صورت

خوشبختانه با جراحی پلاستیک صورت می توان تمام عیوب ناشی از بالا رفتن سن و همچنین تمام عیوب مادرزادی را برطرف کرد. پزشکان با برطرف کردن نواقص صورت، زیبایی و جوانی را به شما برمی گردانند. برطرف کردن نواقصی چون:

 1. برطرف کردن چین و چروک صورت با روش های مختلف
 2. از بین بردن پف اطراف چشم
 3. تغییر حالت چشم(مخصوصا در خاور دور)
 4. تغییر فرم گوش
 5. زاویه دهی به فک و چانه
 6. برامده کردن گونه
 7. جراحی بینی و…

جراحی پلاستیک صورت به روش های مختلف

یکی از مهم ترین قسمت هایی از بدن که نیازمند ترمیم و همین‌ طور عمل پلاستیک می باشد، صورت انسان است و دلیل آن این است که چهره انسان از روی صورت او شناخته می شود و صورت هر فرد به عنوان ماهیت ظاهری او برای اطرافیانش قابل شناسایی می باشد. بنابراین با داشتن هرگونه عیب و نقصی در صورت، افراد به راحتی اعتماد به نفس خود را از دست خواهند داد و هر گونه عارضه ای که در اثر سانحه و یا به صورت مادرزادی در چهره یک نفر به وجود بیاید موجب می شود تا از زیبایی صورت به شدت کاسته شده که در نهایت این عوامل ممکن است دست به دست هم داده و باعث ایجاد غم و غصه در فرد و همین‌ طور ناراحتی های اعصاب و روان برای او بشود. در نتیجه رسیدن به صورت و از بین بردن عیب و نقص های چهره یک امر بسیار مهم و اجتناب ناپذیر می باشد که برای هر فردی کاملا لازم و ضروری است.

جراحی پلاستیک بینی و عمل زیبایی آن

جراحی پلاستیک بینی و عمل زیبایی آن

یکی دیگر از کاربرد های جراحی پلاستیک در عمل های زیبایی، مربوط به بینی می باشد چرا که بعد از بر طرف کردن ایراد های موجود در صورت و بینی پزشک جراح سعی می‌کند تا عیب و ایراد ها و همچنین جراحاتی که به علت انجام عمل در پوست اطراف بینی ایجاد شده است را با انجام عمل پلاستیک بینی از بین برده و پوست آن ناحیه را ترمیم بکند تا جذابیت بینی و همین‌ طور چهره فرد تا چندین برابر افزایش یابد. بنابراین عمل پلاستیک بینی یکی از مهم ترین کاربرد های این جراحی در علم پزشکی و همین طور جراحی های زیبایی می باشد.

جراحی پلاستیک در قسمت های مختلف صورت به خصوص بینی به‌ طرز عجیب و غریبی باعث تغییر چهره فرد می شود و می توان به کمک عمل پلاستیک در عمل های زیبایی صورت و بینی به راحتی چهره فرد را به طور کلی تغییر داد چرا که قالب گیری برای بینی و یا سایر قسمت های صورت می تواند شکل نهایی بینی و چهره فرد را مشخص نماید و همان طور که می دانید در افراد مختلف تنها چیزی که سبب تمایز انسان ها از یکدیگر می شود، متفاوت بودن قالب چهره های افراد با یکدیگر می باشد پس استفاده از جراحی های پلاستیک در عمل های جراحی زیبایی مانند عمل زیبایی صورت و بینی باید کاملاً دقیق و مطابق با خواسته های بیمار انجام پذیرد و فقط پزشکان باتجربه و فوق العاده حرفه ای می توانند تا خواسته های بیمار خود را در ارتباط با انجام عمل زیبایی او مو به مو و دقیق انجام دهند.

جراحی پلاستیک بینی به روش نوین

در دوران کرونا با الزامی شدن ماسک در محافل عمومی، بر این باور رسیدیم که مخصوصا ما ایرانی ها، ذاتا دارای چشم ابروی زیبایی هستیم اما با برداشتن ماسک و دیده شدن بینی دیگر نمی توان با این شدت، ادعایی در زیبایی صورت داشت. بینی به عنوان فاکتوری مهم در اصول زیبا شناختی صورت، دغدغه همیشگی بسیاری از انسان ها بخصوص جوانان بوده است.

در بین عمل های زیبایی، عمل جراحی پلاستیک بینی، داغ ترین و پر مخاطب ترین عمل است. اوایل دوران انجام این عمل زیبایی، با نداشتن مهارت کافی در این زمینه، تقریبا بینی تمام افراد به یک فرم خاص می رسید و به راحتی می توانستیم فرد بینی عمل کرده را با آدم عمل نکرده تشخیص دهیم.

امروزه با بیشتر شدن علم و مهارت پزشکان همانطور که گفته شد‌؛ پزشک متخصص مانند یک معمار، با برسی و معاینه هر فرد، فرمی ایده آل، متناسب با صورت بیمار ارائه می دهد و روش سابق تقریبا منسوخ شد.

انواع جراحی زیبایی بینی

در ابتدای کار، مدل بینی عروسکی بسیار رایج بود اما همانطور که اشاره کردیم؛ در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم و ساده گزینی بین مراجعه کنندگان جراحی پلاستیک بینی، عمل بینی عروسکی رفته رفته جای خودش رابه عمل بینی طبیعی داد.

در عمل بینی طبیعی، تشخیص انجام عمل بینی بیمار بعد از دوران نقاهت تقریبا ناممکن شد. لازم به ذکر است که مهارت پزشک عامل تعیین کننده در کیفیت نهاییست. این نکته را در نظر بگیرید که در ایران، تعدادی از پزشکان، عمل زیبایی بینی عروسکی و همچنین خوکی را قبول نمی کنند.

با تماس با مشاوران ما می توانید از لیست پزشکان فعال و با مهارت در نقاط مختلف ایران مطلع شوید. برای برسی تخصصی تر در زمینه جراحی بینی می توانید از سایر مقالات معتبر و تخصصی در این زمینه، موجود در سایت زیبا جراح استفاده کنید.

به همین منظور توصیه می کنیم تا در صورتی که می خواهید تا بر روی صورت و بینی خود عمل جراحی زیبایی انجام دهید، حتماً توجه داشته باشید که باید یک پزشک جراح با تجربه و شناخته شده را برای انجام عمل جراحی زیبایی خود انتخاب نمایید و به این طریق می توانید که بهترین نتیجه را از عمل زیبایی به دست آورید. شما می توانید تا به منظور پیدا کردن بهترین متخصص جراحی زیبایی در نزدیکی خودتان و یا سایر شهر های ایران با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و بعد از مشورت با آن ها به پزشک مورد نظر خود راهنمایی شوید.

جراحی پلاستیک شکم و عمل های مرتبط

جراحی پلاستیک شکم و عمل های مرتبط

همان‌طور که گفتیم عمل پلاستیک یکی از پر استفاده ترین عمل های جراحی در میان سایر عمل های جراحی می باشد چرا که تقریبا از آن در تمامی عمل های جراحی استفاده به عمل می آید و برای ترمیم بافت جراحی شده مورد نیاز قرار می گیرد.

یکی دیگر از اندام ها و عضو هایی که نیازمند عمل های پلاستیک می باشد، شکم است که بعد از انجام هر گونه جراحی مربوط به احشای بدن برای از بین بردن آثار جراحت هم که شده از عمل پلاستیک شکم استفاده می کنند. البته به غیر از این استفاده، عمل پلاستیک شکم برای کوچک کردن شکم و همین‌ طور لاغری و از بین بردن چاقی مورد استفاده قرار می گیرد به این شکل که بعد از خارج‌ کردن چربی‌ های جمع شده در نواحی زیر پوست شکم توسط لیپوساکشن و یا سایر روش های موجود، پوست بدن در ناحیه شکم دچار شل شدگی و افتادگی کاملا محسوسی می شود و به همین منظور نیاز است که پوست شل شده کشیده شود و یا با انجام جراحی بریده شده و برداشته شود که در هر دو صورت نیازمند انجام عمل عمل پلاستیک شکم می باشد.

جراحی زیبایی شکم یکی از اعمال زیبایی است که بسیار سنگین بوده و نیازمند استراحت و بستری به مدت حداقل یک روز خواهد بود انجام این جراحی بهتر است که در مراکز درمانی مجهز و بیمارستان‌ها انجام گیرد لازم به ذکر است که درصد ابتلا به آمبولی در این جراحی بیش از هر جراحی دیگر خواهد بود و در حالت کلی با رعایت مراقبت‌های لازم بسیار کاهش خواهد یافت اما هرگز نخواهد رسید انجام جراحی زیبایی شکم در اکثر مواقع همراه با ساکشن پهلوها و ناحیه معده انجام می‌شود همچنین کشیدن گن به مدت ۳ ماه پس از جراحی الزامی خواهد بود جراحی ابدومینوپلاستی برای افرادی که بی ام آی بدن آنها بالا است و تمامی اندام های بدن آنها با چاقی مواجه است مناسب نخواهد بود زیرا با انجام این جراحی می توان چربی های شکم و پهلو ها را برطرف نمود و برای افرادی که بازوها و ران ها و سایر اندام های بدن آنها چاق است مناسب نخواهد بود در چنین حالتی بهتر است در ابتدا بیمار اقدام به درمان و رفع چاقی خود نباید سپس برای انجام جراحی اقدام کند.

جراحی پلاستیک دست

جراحی پلاستیک دست

در صورتی که شما نیز در قسمت دستان خود دچار عارضه هایی مانند سوختگی و یا جای بریدگی و یا زخم هستید باید بگویم که شما به عمل پلاستیک دست که یکی از پیچیده ترین جراحی های پلاستیک می باشد، نیازمند هستید که البته این جراحی به علت پیچیدگی بیش از حد برای آسیب های خیلی شدید مانند سوختگی های شدید و یا قطع عضو انجام می گیرد.

اما از آنجایی که دست ها یکی از اولین اعضای بدن هستند که آثار و نشانه های افزایش سن را نشان می دهد عواملی مثل چین و چروک پوست و یا رگهای بیرون زده دست‌ها می‌تواند باعث پیر به نظر رسیدن فرد شود امروزه تکنیک های موثر بیشماری برای جوان سازی و بهبود کیفیت و بافت پوست دست ها و در عین حال کاهش چین و چروک و رگ های بیرون زده دست وجود دارد اگر فرد نیاز به افزایش حجم از دست رفته دست ها داشته باشد یا نیاز به اصلاح آسیب های پوستی ناشی از آفتاب باشد و یا نیاز به از بین رفتن چین و چروک های پوستی باشد جراح گزینه های درمانی مختلفی را برای درمان در اختیار دارد بسیاری از جراحی‌ها کم تهاجمی هستند ولی در مواردی که پوست خیلی شل و چروکیده شده است معمولا پیشنهاد می‌شود که جراحی برای داشتن پوست های اضافی صورت گیرد راه های درمانی برای بازگردانی حجم از دست رفته دست ها و درمان استخوان و رگ و تاندون های بیرون زده شامل موارد زیر است :

 • فیلرها که به مرحله‌ای مختلفی از دستها تزریق میشود تا به تغییر شکل و افزایش حجم دستها کمک شود.
 • اسکلروتراپی برای رگهای خونی سایز متوسط موثر است در این روش درمانی درد کمتری احساس می‌شود و دوران نقاهتی وجود ندارد.
 • درمان رگهای متورم با لیزر درمانی در این روش که برای درمان رگهای خونی با سایز کوچک تا متوسط انجام می گیرد دسته دستگاه از روی پوست می‌گذرد و اشعه لیزر توسط خون جذب می شود این مورد موجب انعقاد رگ های خونی شده و توسط بدن جذب می‌گردد دوران نقاهت این روش هم کوتاه است.
جراحی پلاستیک جای زخم

جراحی پلاستیک جای زخم

یکی از مواردی که برای برطرف کردن آن به جراحی عمل پلاستیک احتیاج پیدا می کنیم، از بین بردن جای زخم بر روی پوست می باشد که اغلب این زخم ها در اثر تصادفات و سوانح و یا عمل های جراحی ایجاد می شود و جای زخم این گونه زخم ها، مدت ها بر روی پوست باقی می ماند و می‌شود گفت که به طور کامل برطرف نخواهد شد، به همین علت نیازمند جراحی های پلاستیک جای زخم هستیم.

امروزه روش های مختلفی برای حل از بین بردن این زخم ها مانند عمل جراحی تزریق ژل و لیزر فراکشنال و غیره برای اسکار یا همان ترمیم جای زخم توسط متخصصین پیشنهاد می‌شود اما به نکته مهمی باید توجه کنیم و آن این است که ترمیم شدن پوست به معنای برگشت کامل پوست حالت اولیه نیست شاید عمل جراحی و خیلی از موارد روی بهبود پوست تاثیر بگذارد ولی ممکن است هیچگاه مانند پوست اولیه نشود پس نباید توقع خیلی زیادی نسبت به درمان داشته باشیم از جمله این عمل ها می‌توان به میکرودرم ابریژن یا لایه برداری شیمیایی، ورق های ژل، سیلیکون، لیزر درمانی، تزریق کورتون اشاره کرد.

جراحی پلاستیک سوختگی

تقریبا می‌شود گفت که سوختگی مهم ترین عامل انجام و همین طور شکل گیری جراحی های پلاستیک در تمام دنیا بوده است و تکنولوژی این عمل و علم و دانش مربوط به آن به علت برطرف کردن جای سوختگی به خصوص در سوختگی های شدید که اگر پوست در آنها بهبود پیدا نکند فرد دچار ناراحتی های بسیاری مانند سرطان می شود، به دست آمد و باعث شد که بیمارانی که دچار سوختگی شدید هستند و به طور کلی پوست بدن آن ها از بین رفته است بتوانند تا به کمک جراحی پلا ستیک قسمت های از بین رفته و از کار افتاده پوست بدن خود را ترمیم کرده و دوباره به زندگی عادی بازگردند.

برای ترمیم جای سوختگی باید پس از خوب شدن زخم های ناشی از سوختگی انجام شود هدف از انجام جراحی ترمیم جای سوختگی بهبود عملکرد و زیبایی ظاهری قسمتی از بدن است که دچار سوختگی شده است این جراحی شامل اصلاح و تغییر بافت اسکار با انجام اقدامات جراحی و غیرجراحی است اثر گذاری درمان های سوخته پس از چندین ماه مشخص می‌شود و پس از این آسیب دیدگی ها ممکن است اسکار های جدید شکل گیرند به خصوص در بیماران جوان‌تر که هنوز در سن رشد هستند برخی از بیماران ممکن است بعد پس از بهبود زخم های ناشی از سوختگی نیاز به انجام عمل های جراحی ترمیمی داشته باشد این نوع درمان معمولاً توسط جراح پلاستیک انجام می‌شود هدف از انجام جراحی سوختگی بهبود عملکرد و زیبایی ظاهری ناحیه است که دچار سوختگی شده است با انجام عمل جراحی ترمیمی جای سوختگی ها به طور کامل از بین می‌رود اما ممکن است بتوان ظاهر اسکارها و جاهای سوختگی را با انجام عمل پیوند پوست یا عمل های جراحی دیگر اصلاح کرد

هزینه جراحی پلاستیک سوختگی قدیمی

هزینه جراحی پلاستیک سوختگی قدیمی

سوختگی یکی از دردناک ترین آسیب های ممکن وارد شده به بدن است. سوختگی انواع مختلف در سطوح و لول های متفاوت دارد. حتی سوختگی های سطوح اول بعد از ترمیم بافت سوخته، در صورت عدم مراقبت کافی می تواند یادگاری از دوران سوختگی روی پوست با عنوان جای سوختگی باقی بگذارد.

جای سوختگی، یاد آور خاطرات تلخی هستند که حتی با دیده نشدن رد سوختگی زیر لباس توسط عموم مردم، می تواند خاطر خود شخص را مکدر کند و شخص را به یاد روز ها و اتفاقات دردناک دوران سوختگی بیاندازد.

امروزه روش های مختلفی از جمله استفاده از اشعه لیزر و انواع جراحی پلاستیک برای رفع این پدیده پیشنهاد شده است. با توجه به مساحت و مکان سوختگی و با توجه به میزان قدیمی بودن یا نبودن جای سوختگی، روش های متفاوتی عرضه می شوند که هزینه رفع کردن هر کدام به نسبت موارد ذکر شده، قیمت متفاوتی دارد. شما می توانید با تماس به مشاوران زیبا جراح و شرح موارد بالا، به نسبت موقعیت جغرافیای خود، از جراحان متفاوت و هزینه عمل مطلع شوید.

جراحی پلاستیک چشم

در طی جراحی پلاستیک چشم جراح برش را از روی خطوط طبیعی پوست انجام می دهد تا ظاهر عادی آن را حفظ کند برای جلوگیری از ماندن جای زخم ممکن است برش ها در سطح داخلی آن صورت می‌گیرد سپس بافت اضافی برداشته شده و پوست جابجا می شود تا بهترین نتیجه به دست بیاید ممکن است از بخیه های کوچک و چسب جراحی استفاده شود که پس از بهبود برداشته می شوند جراحی پلاستیک چشم بسته به تخصص جراح پلاستیک و پیچیدگی نوع آن از یک تا سه ساعت طول می کشد.

جراحی پلاستیک در ایران چگونه است؟

جراحی پلاستیک در ایران چگونه است؟

جراحی پلاستیک در ایران همانند سایر نقاط جهان تا کنون پیشرفت های چشمگیری داشته است و از بروز ترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا برای انجام جراحی پلاستیک در ایران استفاده می شود که وابسته به کلینیکی که شما در آن می خواهید تا عمل خود را انجام دهید، این امکانات در اختیار شما قرار می گیرد بنابر این بهتر است که برای انجام عمل جراحی پلاستیک بهترین مراکز درمانی و جراحی را پیدا کرده و به آنجا مراجعه کنید.

پروفسور جراحی پلاستیک

پروفسور جراحی پلاستیک

برای عده زیادی از مخاطبین، کیفیت و شهرت و مهارت پزشک مهم ترین دغدغه است. خوشبختانه در ایران متخصصان و پروفسر های زیادی وجود دارد که در زیر نام و تخصص برخی از این عزیزان را به شما معرفی می کنیم. برای اطلاع از لیست کامل نام، مکان، تخصص و هزینه انجام عمل نزد پروفسور جراحی پلاستیک در سراسر ایران با مشاوران ما تماس بگیرید.

 1. پروفسور عبد الجلیل کلانتر هرمزی (فوق تخصص جراحی پلاستیک از داشگاه علوم پزشکی ایران)
 2. پروفسور محسن بهمنی کشکولی (فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم از انگلستان)
 3. پروفسور علی محمد مجلل (فوق تخصص جراحی پلاستیک، رفع سوختگی و جراحی های ترمیمی از فرانسه)
 4. و بسیاری از عزیزان که با توجه به موقعیت مکانی شما، مشاورانمان به شما معرفی خواهند کرد

هزینه جراحی پلاستیک صورت چقدر است؟

اما از هرچه که بگذریم از این نکته که هزینه این عمل در قسمت های مختلف بدن به چه مقدار می باشد و چگونه تعیین می شود، نمی شود گذشت. تقریبا تمامی متقاضیان و افرادی که می‌خواهند چنین عمل های جراحی را انجام دهند، از همان ابتدا به دنبال اطلاعاتی در ارتباط با قیمت و هزینه جراحی مورد نظر می گردند. در ارتباط با هزینه عمل صورت باید بگوییم که با توجه به اینکه صورت یکی از حساس ترین و مهم ترین قسمت های بدن برای انجام جراحی می باشد، قیمت انجام عمل جراحی پلاستیک در این ناحیه از سایر قسمت‌های بدن بالاتر بوده و این موضوع امری کاملاً طبیعی می‌ باشد.

کاهش هزینه ها با روش های زیبا جراح

کافیست با تیم زیبا جراح تماس بگیرید. ما بهترین روش ها را برای کم کردن هزینه ها به شما پیشنهاد خواهیم داد. زیبا جراح در کنار شماست و همواره بهترین و منصفانه ترین پیشنهادات را به هموطنان عزیز ارائه خواهد داد.

فوق تخصص جراحی پلاستیک در ایران

معمولاً افرادی که می‌خواهند تا عمل این عمل را انجام دهند به دنبال پزشکان فوق تخصص این عمل در شهر و یا استان خود می گردند برای این منظور می توانید تابا با ما تماس بگیرید و ما به شما بهترین متخصصان عمل را در نزدیکترین نقطه به شما معرفی کنیم.

دکتر جراحی پلاستیک در مشهد

برای پیدا کردن بهترین دکتر جراحی پلا ستیک در مشهد باید به کلینیک های مجهز در این شهر مراجعه نموده و در ارتباط با پزشکان جراح پرس و جو کنید تا بهترین پزشک را پیدا کنید و پیش او عمل خود را انجام دهید.

متخصص در تهران

متخصصان جراحی پلا ستیک زیادی در تهران مشغول به کار هستند که این موضوع کار را برای افرادی که می خواهند عمل جراحی انجام دهند مقداری سخت می کند ولی شما می‌توانید تا با استفاده از مشاوره کارشناسان ما به راحتی متخصص مورد نظر خود را پیدا کنیم.

متخصص در سرتاسر ایران

تیم کارشناسان و مشاوران سایت ما به شما این اطمینان خاطر را می دهند که متخصصان مورد نظر شما را در سراسر ایران به شما معرفی کنند و با خیال آسوده شما را به نتیجه مورد نظرتان برسانند.

 • – همچنین می توانید از ویکی پدیا نیز اطلاعات مفیدی در مورد جراحی پلاستیک بدست آورید.
جراحی پلاستیک صورت مردان

جراحی پلاستیک صورت مردان

این نوع جراحی درست همان روش هایی است که برای خانم ها به کار می رود. همان چین و چروک هایی که دور چشم و گونه و لب های خانم ها به دلیل بالا رفتن سن به وجود می آید، در مردان نیز ظاهر می شود. باید بدانید که امروزه استفاده از جراحی پلاستیک در بین مردان نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. تقاضاها بیشتر برای زیباسازی صورت انجام می گیرد و معمولا طبق انتظار بینی بیشترین متقاضیان را دارد.

جراحی پلاستیک برای جای بخیه

جراحی پلاستیک برای جای بخیه

معمولا پس از آنکه جای زخم را بخیه می زنند و مدتی از آن می گذرد، اثر آن روی پوست می ماند. اگر این اثر در قسمت هایی از بدن باشد که دیده نشود، خوب آنچنان مشکلی به وجود نمی آورد اما اگر اثر آن روی قسمت هایی از بدن باشد که در معرض دید است، حساسیت افراد برانگیخته می شود. برای درمان آن از جراحی پلاستیک استفاده می شود که لیزر یکی از آنها می باشد. با استفاده از این روش نورهایی به منظور سوزاندن پوست های آسیب دیده تابیده می شود. پس از مدتی پوست اندازی می شود و دوباره زخمی به وجود می آید. این روش مستلزم گذشت زمان می باشد.

جراحی پلاستیک جای بخیه شکم

جراحی پلاستیک جای بخیه شکم

همچنین آن دسته از افرادی که چربی های اضافی شکم خود را با استفاده از جراحی های زیبایی مانند لیپوساکشن یا لیپوماتیک از بین برده اند، معمولا دغدغه باقی ماندن اثر بخیه آن را دارند. این دسته از بیماران می توانند با استفاده از جراحی پلاستیک به راحتی آن را از بین ببرند. همانطور که گفته شد یکی از راه های از بین بردن آن استفاده از لیزر می باشد. بدین گونه که با دستگاه ویژه ای نوری به محل مورد نظر تاییده و پوست آن برداشته می شود. پوست اندازی تا چند روز ادامه دارد و پوست جدید جایگزین خواهد شد.

جراحی پلاستیک چشم

جراحی پلاستیک چشم

در علم پزشکی به آن بلفاروپلاستی می گویند. در این روش جراح پوست، چربی و یا عضلات اضافی را برش می زند، جا به جا و یا خارج می کند. شاید دقت کرده باشید که برخی از افراد دارای پلک های افتاده می باشند. این دسته از افراد می توانند با استفاده از جراحی پلاستیک به راحتی این معضل را رفع نمایند. یا برخی دیگر درست در زیر چشمانش کبودی و سیاهی دیده می شود. آنها نیز می توانند با استفاده از روش های جدید و کم عارضه به درمان این مشکل بپردازند. همچنین روش های نوینی نیز به وجود آمده که با استفاده از آن می توان چشم ها را بزرگ تر کرد.

جراحی پلاستیک صورت خال

جراحی پلاستیک صورت خال

در برخی از مواقع پزشک وجود خالی را روی بدن شما مضر می داند یا اینکه شما از وجود آن احساس ناخوشایندی دارید، در این صورت می توانید از جراحی پلاستیک برای برداشتن آن استفاده کنید. بیشتر خال ها ضرر خاصی ندارند و احتیاجی نیست که درمان شوند. این جراحی به صورت سرپایی انجام می شود و جراح در ابتدا بی حس کننده موضعی را روی محل مورد نظر می زند. به یاد داشته باشید که در صورتی که خال مورد نظر بزرگ باشد، معمولا بی حسی تزریق می شود. سپس خال را با استفاده از چاقوی جراحی و یا قیچی به همراه مقداری از پوست اطراف آن بر می دارند. البته در روش های نوین با استفاده از لیزر این کار را انجام می دهند.

عمل پلاستیک صورت چین و چروک

عمل پلاستیک صورت چین و چروک

رایتیدکتومی همان لیفت صورت می باشد که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این روش، جراح چربی های اضافی صورت را برمی دارد و عضلات آن را می کشد تا پوست جوان تر به نظر برسد. گفته می شود که این روش مستلزم گذشت زمان طولانی می باشد تا نتیجه آن بهتر نمایان شود. البته این خود به وسعت ناحیه ترمیمی نیز بستگی دارد. در روش سنتی معمولا برشی در ناحیه های صورت انجام می شود و چربی های اضافی خارج و پوست آن کشیده می شد.

 روش دیگری است که با اندوسکوپ انجام می شود. در این روش نیز برش های بسیار کوچکی انجام می شود تا سر این دستگاه به داخل وارد شود. پس از اینکه جراح بخش های داخلی را مشاهده کرد با استفاده از ابزارهای کمکی بسیار ریز کار ترمیم را آغاز می کند.

عمل پلاستیک ماه گرفتگی

عمل پلاستیک ماه گرفتگی

خال های مادرزادی از بدو تولد وجود دارند و یا پس از مدت کوتاهی که به دنیا آمده اند، روی صورت ایجاد می شوند. این نوع خال ها دو نوع می باشند که به خال های عروقی و رنگدانه ای معروف هستند. استفاده از جراحی پلاستیک برای از بین بردن آنها به نوع خال بستگی دارد. همچنین موقعیت و شدت آن نیز مهم می باشد و در برخی از مواقع بروز چنین خال هایی با درد همراه است. همچنین در برخی از موارد نیز پوست کشیده می شود و نازیبایی ظاهری به وجود می آید. تمام این گزینه ها باید در ابتدا توسط پزشک معاینه و بررسی گردد و سپس با استفاده از جراحی به رفع آن اقدام کرد.

ماه گرفتگی به قسمتی از پوست که دچار تغییر رنگ شده و از زمان تولد نوزاد یا چند ماه پس از تولد بروز می کند  گفته می‌شود که بیش از ۸۰ درصد از نوزادان انواع مختلفی از ماه گرفتگی را دارد برخی از این علائم ممکن است تا پایان عمر باقی بماند در حالی که بعضی از آنها به مرور از بین می رود هر ساله هزاران نفر تحت درمان های زیبای قرار می‌گیرند تا علائم ماه گرفتگی را از روی پوست خود بردارد لیزر درمانی برای رفع لکه های ماه گرفتگی یکی از روش‌های محبوب است این روش بسیار کم تهاجمی تر از عمل جراحی است و نتایج حاصل از آن نیز موثر است

خطرات جراحی زیبایی پلاستیک

خطرات جراحی زیبایی پلاستیک

یکی از معایب آن هزینه های زیاد آن می باشد که اغلب متقاضیان از آن شاکی می باشند. از آنجایی که بیشتر جراحی های پلاستیک را سازمان های بیمه تحت پوشش قرار نمی دهند، این مشکل همیشه و همواره وجود داشته است. در بیشتر جراحی ها خونریزی امری معمول می باشد که البته در برخی از آنها شدت آن بسیار زیاد است. همچنین کبودی و ورم پس از آن نیز در بین متقاضیان بسیار گزارش شده است. اما نکته ای که شاید تمام بیماران را نگران می کند، این است که در صورت ناراضی بودن از نتیجه جراحی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بارها اتفاق افتاده که فرد هزینه زیادی می کند و زمانی را برای زیباتر شدن صرف می کند اما در انتهای کار شاهد آن است که آنچه که انتظار داشته برآورده نشده است. یا اینکه در برخی از موارد شاهد بودیم که سال ها بعد از عمل زیبایی عوارض آن نمایان می شود. مثلا بیماری بیش از حد پوست بینی خود را برداشته و ساختار کلی آن تغییر زیادی کرده است. شاید در لحظه کنونی مشکلی به وجود نیاید اما در آینده احتمال ایجاد مشکل در تنفس وی وجود خواهد داشت.

سوالات متداول

چگونه می توان هزینه های جراحی پلاستیک را کاهش داد؟

با استفاده از بیمه ها و طرح های تشویقی شما می توانید در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کنید. تیم زیبا جراح بهترین پیشنهاد عمل جراحی زیبایی پلاستیک را به شما ارائه خواهد کرد. از همین رو کافیست تماس بگیرید.

بهترین جراح پلاستیک در شهر خود را چگونه پیدا کنیم؟

تیم ما یک پایگاه داده از جراحان برتر کشور در هر منطقه جمع آوری کرده و با آنها در ارتباط است. از همین رو با تماس با ما می توانید اطلاعات کامل در این مورد کسب کنید.

چه تضمینی برای کیفیت جراحی پلاستیک وجود دارد؟

اگر در مراکز معتبر به انجام این عمل بپردازید، بی شک کیفیت شما تضمین شده خواهد بود. البته بیمه ها و البته طرح های ویژه کیفیت عمل های زیبایی را تضمین خواهند کرد.

آیا جای جوش و لک روی صورت به صورت کامل برطرف می شود؟

تمامی جوش ها و لک ها ناشی از دوران جوانی، لکه های ارثی، لکه های ناشی از آفتاب با انجام جراحی یا لیزر، متناسب با نوع نیاز شما، بعد از انجام معاینات پزشکی بر طرف می شوند.

آیا برای رفع منافذ باز صورت به عمل جراحی نیاز است؟

راه هل های خیلی ساده تر و کم هزینه تر برای رفع این مشکلات وجود دارد که با جستجو می توانید مشکل خود را حل نمایید و نیاز به عمل نیست.

آیا عمل لیفتینگ یا کشیدن صورت دردناک است؟

آستانه درد هر انسان با انسان دیگر متفاوت است اما جراحی زیبایی صورت بر خلاف ظاهر کوفته و متورم بعد از عمل، جراحی بدون دردو نسبتا راحتی است.

دوران نقاهت جراحی شکم چگونه است؟

جراحی شکم از معدود جراحی هایی است که بعد از آن استراحت کامل ممنوع است. برای رفع ورم ها، پیاده رویلازم و ضروریست.

جراحی پلاستیک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *