کانتور بینی

کانتور بینی چیست؟ آموزش کانتورینگ بینی گوشتی و دراز

یکی از عمل های زیبایی برای تغییر فرم بینی که این روز ها به کار می‌رود عمل کانتور بینی می‌باشد. این عمل از عمل های جراحی نیست و صرفاً یک عمل آرایشی به حساب می‌آید. خیلی ها به دنبال تغییراتی در چهره خود می‌باشند و تا جایی که می‌توانند می‌خواهند خود را زیبا تر کنند و معمولاً اولین عضوی که به دنبال تغییر در آن هستند عضو بویایی یا همان بینی است. این روز ها روش های جدیدی جهت تغییرات در بینی رایج شده که کم هزینه تر نسبت به عمل های جراحی هستند و البته اثراتی موقت دارند که کانتور یکی از این عمل های آرایشی زیبایی است. در ادامه شما را بیشتر با این آرایش کارآمد آشنا می‌کنیم. اگر هم از تاثیر بینی در زیبایی صورت آگاه نیستید، این مقاله را بخوانید.

کانتور بینی چیست؟

کانتور بینی چیست؟

همانطور که در مقدمه بیان شد کانتور بینی یک عمل آرایشی می‌باشد و در حد آرایش های روزمره بانوان است که یک ترفند بسیار عالی می‌باشد و باعث می‌شود بینی کوچکتر از حالت معمول نمایش داده شود و از هزینه های گزاف عمل های جراحی و غیر جراحی مانند کوکتل بینی و … جلوگیری شود.

ترفند آرایشی کانتور برای بینی های مختلف به صورت متفاوت به کار می‌رود و هر بینی باید با توجه به نوع خودش، این ترفند بر روی آن پیاده شود. خیلی ها برای اینکه از عمل های جراحی واهمه دارند به سراغ این ترفند آرایشی می‌روند و از آن به بهترین شکل استفاده می‌کنند. خیلی ها به دنبال آموزش کانتور بینی هستند که به وسیله آن بینی خود را ویرایش کنند و از بازخورد آن نهایت لذت را ببرند.

قیمت کانتور بینی

قیمت کانتور بینی

با توجه به این که ترفند کانتور صرفاً یک ترفند آرایشی می‌باشد و لوازم آرایشی نیز قیمت های بالایی ندارند، این ترفند از هزینه های پایینی برخوردار است. برای یافتن هزینه های کانتور بینی کافی است یک جستجوی ساده در موتور های جستجوگر داشته باشید و یا از مشاوران سایت ما یعنی سایت زیبا جراح این مورد را بپرسید؛ چون همانطور که می‌دانید این لوازم قیمت ثابتی ندارند و نوسان آن ها گاهی اوقات زیاد است.

برخی بینی ها گوشتی و یا پهن هستند که کانتور برای آن ها هم چاره ساز است و هزینه یکسانی با دیگر کانتورینگ ها دارد. برای آموزش کانتور بینی گوشتی می‌توانید هم از جستجو های اینترنتی بهره مند شوید و هم می‌توانید از مشاوران سایت زیبا جراح کمک بگیرید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند.

برخی از انسان ها از بینی های قوز دار و یا بینی های استخوانی برخوردارند و آن ها فکر می‌کنند که کانتورینگ بینی مناسب بینی آنان نیست ولی باید بگوییم که آن ها اشتباه می‌کنند چون کانتورینگ بینی برای تمام بینی ها کارایی دارد. جهت آموزش کانتور بینی قوز دار یا استخوانی نیز می‌توانید با مشاوران سایت ما که همان سایت زیبا جراح می‌باشد تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با سرچ های اینترنتی به این آموزش ها دست یابید.

نحوه کانتور بینی بسیار راحت و ساده می‌باشد. البته همانطور که گفته شد نباید این ترفند آرایشی را با دیگر آرایش های روزمره یکی دانست. چون باید طبق اصول و ضوابط خاص برای هر بینی این ترفند را اجرا کرد و حتماً باید این ترفند متناسب با نوع بینی اجرا شود.

هزینه گزاف نپردازید

این روز ها سایت های زیادی هستند که محصولاتشان را با قیمت های بالا عرضه می‌کنند. قیمت مواد کانتورینگ حدوداً ۳۵ هزار تومان و ۶۵ هزار تومان و … است.

مراقب جنس تقلبی باشید

همواره افرادی بوده و هستند که از اعتماد مردم سوء استفاده کرده و محصولات تقلبی را به فروش می‌رسانند. جهت جلوگیری از فریب خوردن این فراد حتماً در خرید خود دقت لازم را داشته باشید.

روش کانتور بینی

روش کانتور بینی

روش کانتورینگ بینی یک روش ساده و آسان مخصوص زیبایی خواهان است که با استفاده از این ترفند قادر خواهند بود بینی خود را بدون هیچ هزینه اضافه ای به شکل ایده آل خود ویرایش کنند. معمولاً افرادی به دنبال کانتورینگ بینی می‌روند که از عمل های جراحی، انواع تزریقات و پانسمان و … می‌ترسند و یا این که فرصت ندارند مدتی را در درمانگاه ها یا کلینیک های زیبایی وقت بگذارند. این روش یک روش نوین و کارآمد برای بهبود ضایعات و اضافات بینی و … هم می‌باشد. اگر شما از جمله کسانی هستید که به زیبایی خود اهمیت می‌دهید و یا از بینی گوشتی یا استخوانی خود رنج می‌برید روش کانتورینگ بینی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

فیلم کانتور بینی

فیلم کانتور بینی

این روز ها با گسترش فضای مجازی و ایجاد کانال های اینترتی و تلگرامی و پیج های اینستاگرامی دستیابی به خیلی از چیز ها ساده تر و در عین حال راحت تر شده است. به صورتی که اگر در این فضای مجازی کلمه ای را جستجو کنید کلی سایت و وبلاگ و … به شما نمایش داده می‌شود که موضوع شما می‌باشند.

در مورد کانتورینگ بینی هم از بهترین مکان ها برای دیدن چگونگی این ترفند آرایشی جستجو در فضای مجازی می‌باشد. در اینترنت آموزش های زیادی از جمله آموزش کانتور بینی پهن موجود می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید از رنجی که از بینی خود می‌برید خلاص شوید. البته بهترین پاسخگویی را مشاوران سایت ما یعنی زیبا جراح برای شما انجام خواهند داد.

همچنین با جستجو در تصاویر اینترنتی مانند تصاویر موجود در گوگل می‌توانید عکس کانتور بینی را نیز مشاهده فرمایید و قبل و بعد از این ترفند را به طور تصویری ببینید و سپس جهت کانتورینگ اقدام نمایید.

فیلم های اینستاگرامی

اینستاگرام مکان مناسبی است که فیلم های آموزشی کانتورینگ بینی را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید با مراجعه به پیج های آرایشی بهداشتی و یا پیج های زیبایی به چگونگی این ترفند دست یابید.

انواع کانتور بینی

انواع کانتور بینی

خوب است بدانید ترفند آرایشی کانتورینگ بینی انواع مختلفی دارد. به این صورت که با توجه به نوع بینی در افراد این ترفند شیوه اجرایی متفاوتی دارد. این تفاوت به سبب این است که شکل و نوع بینی افراد با هم تفاوت دارد و هر کس بینی مخصوص به خودش را دارد.

برای دیدن بینی های مختلف می‌توانید در سایت های مختلف تصاویر آن ها را ببینید. برخی بینی ها گوشتی هستند. برخی بینی شان دراز است. برخی دیگر بینی شان شبیه به منقار عقاب می‌باشد که اصطلاحاً به آن بینی ها بینی عقابی گفته می‌شود. برخی دیگر بینی استخوانی یا قوز دار دارند. در ادامه راجع به کانتورینگ انواع بینی صحبت خواهیم کرد.

کانتور بینی گوشتی

با توجه به اینکه برخی بینی ها گوشتی می‌باشند و افراد دارای این نوع بینی از گوشتی بودن آن نارضایتی دارند باید آموزش کانتورینگ مخصوص به بینی گوشتی را ببینید و سپس طبق آموزش اقدام به آرایش بینی خود کنید. مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده هستند تا این آموزش ها را در اختیار شما قرار دهند.

کانتور بینی دراز

عده ای دیگر از افراد هستند که دارای بینی دراز یا به اصطلاح بینی پینوکیویی می‌باشند. این افراد هم می‌توانند با استفاده از کانتورینگ بینی ویرایشاتی در بینی خود ایجاد نمایند. جهت آموزش درباره کانتورینگ بینی دراز با کارشناسان سایت زیبا جراح ارتباط برقرار نمایید.

کانتور بینی عقابی

دسته ای دیگر از افراد می‌باشند که بینی شان به شکل منقار پرنده عقاب می‌باشد. این افراد هم می‌توانند به بینی خود با استفاه از ترفند کانتورینگ بینی زیبایی بخشند. این نوع بینی با ترفند خاصی تغییر می‌کند. کافی است ارتباطی کوچک با همکاران ما در سایت زیبا جراح داشته باشید تا شما را راهنمایی کنند. این نوع بینی شباهتی به بینی های پهن و گوشتی دارند که در اینستاگرام هم می‌توانید به آرایشات مختلف این نوع بینی دستیابی داشته باشید. پیج کانتور بینی پهن و گوشتی اینستاگرام را با جستجویی ساده می‌توانید در بین پیج های مختلف آرایشی پیدا کنید.

کانتور بینی کج

دسته ای دیگر از افراد هستند که دارای بینی کج می‌باشند. برخی از این افراد نیز از عمل های جراحی واهمه دارند و به ناچار به سراغ این ترفند می‌روند. البته باید در نظر داشته باشند که این ترفند آرایشی باید به صورت اصولی بر روی بینی شان پیاده شود که سوالات خود را در این زمینه از مشاوران سایت زیبا جراح باید بگیرند.

کانتور بینی استخوانی

دسته ای دیگر از بینی ها هستند که به استخوانی یا قوز دار معروفند. کانتورینگ بینی قوز این بینی ها را می‌تواند بپوشاند. اگر از افرادی هستید که بینی استخوانی دارید می‌توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان ما در سایت زیبا جراح راهکار هایی برای استفاده از کانتورینگ بینی خود دریافت کنید. روش کانتور بینی پهن و گوشتی دقیقاً برعکس بینی استخوانی یا قوز دار است.

کانتور بینی با چنگال

کانتور بینی با چنگال

از راهکار ها و ترفند های ویژه روش کانتورینگ بینی استفاده از چنگار جهت ترفند کانتور است. این یک ایده جالب می‌باشد که با استفاده از چنگال بتوانید راحت تر از کانتورینگ استفاده کنید و این ترفند آرایشی را بر روی بینی خود پیاده کنید. کانتورینگ بینی با چنگال از جمله ایده های خلاقانه جهت بهبود وضعیت بینی می‌باشد که جانشین عمل بینی جراحی شده است.

برای استفاده از ایده خلاق کانتورینگ با چنگال می‌توانید دستور العمل این روش را از کارشناسان حاضر ما در سایت زیبا جراح بگیرید.

سوالات متداول

کانتورینگ بینی چه سودی دارد؟

این روش بسیار مناسب کسانی است که نمی‌خواهند هزینه های بالای عمل های جراحی را متحمل شوند و یا از عمل جراحی می‌ترسند.

آیا کانتورینگ بینی یک عمل جراحی است؟

خیر- این روش صرفاً یک ترفند آرایشی محسوب می‌شود و با استفاده از مواد آرایشی مخصوص صورت می‌پذیرد.

کانتورینگ بینی مخصوص چه بینی های است؟

این ترفند مناسب تمامی بینی هاست.

آیا در کانتورینگ بینی تزریقاتی صورت می‌گیرد؟

خیر- کانتور بینی صرفاً یک ترفند آرایشی است و با استفاده از مواد آرایشی مخصوص کانتورینگ قابل اجرا است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.