کوکتل بینی

مراقبت های بعد از کوکتل بینی + ۹۰ درصد تخفیف قیمت تزریق کوکتل بینی

هیچکس از تاثیر بینی در زیبایی ناآگاه نیست! کوکتل بینی از جمله عمل های غیر جراحی می‌باشد که باعث کوچک تر کردن بینی می‌شود. خیلی ها برای داشتن بینی کوچک به سراغ عمل های جراحی می‌روند که در این میان عمل غیر جراحی هم وجود دارد که یکی از آن ها عمل کوکتل بینی است. این عمل روشی ساده و ابتدایی دارد و به هیچ وجه پیچیدگی روش های عمل جراحی را نخواهد داشت. در ادامه این مطلب قصد داریم بیشتر با این عمل غیر جراحی آشنا شویم. پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی بیشتر با این عمل حتماً این پست را با دقت هر چه تمام مطالعه فرمایید. این مقاله یکی از اصلی ترین و بهترین روش سوهان کشیدن بینی می باشد.

کوکتل بینی چیست؟

کوکتل بینی چیست؟

کوکتل از جمله عمل های غیر جراحی می‌باشد که به عبارت دیگر در زمره عمل های سر پایی قرار می‌گیرد که دردسر خاصی ندارد و به راحتی انجام می‌گیرد. این عمل با وجود سادگی زیاد، مورد توصیه متخصصان نیست و آنان برای کوچک تر کردن بینی عمل های جراحی را بیشتر ترجیح می‌دهند چرا که روش کوکتل روشی است با ماندگاری کوتاه که فقط برای مدت موقت آثارش باقی است و پس از مدتی دوباره به شکل اولیه باز می‌گردد ولی عمل های جراحی خاصیت اثر پذیری طولانی یا همیشگی را دارا می‌باشند.

از دلایل دیگر که عمل کوکتل مورد توصیه متخصصان نیست این است که این روش روشی کاملاً غیر اصولی است و عمل جالبی نیست و هیچ گاه نمی‌تواند جایگزین عمل های جراحی شود و بازخورد عمل های جراحی بینی را نمی‌دهد.

عوارض کوکتل بینی

عوارض کوکتل بینی

همانطور که پیش تر بیان شد عمل کوکتل بینی از عمل های اصولی نمی‌باشد و خیلی مورد تأیید متخصصان و پزشکان زیبایی و جراحی نیست. به همین خاطر عوارضی هم ممکن است داشته باشد. عوارض این عمل ممکن است گاهی جبران پذیر و گاهی غیر قابل جبران باشد.

اگر شما می‌خواهید در جهت کوچک کردن بینی خود اقدام کنید توصیه می‌کنیم روش های عمل جراحی را برای خود برگزینید و خیال خود را آسوده کنید و اصلاً دغدغه عوارض و مضرات را به خاطر کوچک کردن بینی خود نداشته باشید. عمل کوکتل با انجام تزریقاتی نیز صورت می‌گیرد و ممکن است از بابت همین تزریقات عوارضی نصیب شما شود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این عمل آشنا سازیم.

  • همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله کانتور بینی را نیز مطالعه کنید. این مقاله می تواند مفید باشد.
تزریق کوکتل بینی

تزریق کوکتل بینی

در پی انجام عمل غیر جراحی کوکتل بینی، همانطور که قبلاً گفته شد تزریقاتی صورت می‌گیرد که این تزریقات می‌تواند عوارضی داشته باشد. نکته بسیار مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که با این که این عمل توسط متخصصان توصیه نمی‌شود ولی حتماً باید توسط یک متخصص عالی در مکانی عالی انجام شود و اصلاً به روش های خانگی و … به انجام این عمل نپردازید. عمل کوکتل حتماً باید توسط یک متخصص صورت بگیرد و انجام این عمل توسط غیر متخصص بسیار کار پر ریسکی بوده و ممکن است پشیمانی ابدی را در پی داشته باشد.

عمل کوکتل بینی صرفاً یک عمل غیر جراحی، غیر اصولی، توصیه نشده توسط متخصصان و … می‌باشد، چه برسد به آن جا که فردی بخواهد این عمل را انجام دهد که هیچ تخصصی در زمینه آن نداشته باشد.

ماندگاری کوکتل بینی

ماندگاری کوکتل بینی

خیلی ها هستند که درباره ماندگاری اثر کوکتل بینی سوالاتی برایشان ایجاد شده است. مثلاً می‌گویند اگر من این عمل را انجام دهم تا چند ماه می‌توانم بینی کوچک داشته باشم؟ پاسخ به این سوالات درباره عمل کوکتل تا حدودی دقیق نیست. چرا که ماندگاری این عمل در افراد مختلف است و اصلاً زمان ثابتی ندارد. اگر می‌خواهید با نحوه و چگونگی این عمل بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم فیلم کوکتل بینی را در پیج های زیبایی و سایر قسمت های اینترنت نگاه کنید. کلیپ های کوکتل بینی در فضای مجازی بسیار یافت می‌شود و غالباً افرادی در این کلیپ ها به عمل کوکتل روی آورده اند که از عمل های جراحی واهمه دارند. انجام کوکتل برای بینی کاری ساده برای متخصصان است و کاری پیچیده برای افراد غیر متخصص به شمار می‌آید.

هزینه کوکتل بینی

هزینه کوکتل بینی

خیلی ها ممکن است درباره هزینه کوکتل بینی آگاهی ای نداشته باشند و یا اطلاع دقیقی از این بابت ندارند. هزینه کوکتل در جاهای مختلف متفاوت است و حتی ممکن است در مکان هایی هزینه های میلیونی بابت این عمل دریافت شود. درباره هزینه این عمل نمی‌توان مبلغ دقیقی را بیان کرد و برای آگاهی از قیمت های دریافتی این عمل بهتر است از مکانی که می‌خواهید این عمل را در آن جا انجام دهید بپرسید. به نظر ما عوارض تزریق کوکتل بینی ارزش این را ندارد که این عمل را انجام دهید و توصیه ما این است که اگر می‌خواهید بینی خود را تغییر دهید فقط به سراغ عمل های جراحی بروید.

هزینه اضافی نپردازید

برای انجام عمل کوکتل اصلاً هزینه اضافی نپردازید. بهتر است قبل از مراجعه حضوری، به صورت تلفنی از چند جا قیمت بگیرید و البته حتماً از جاهای معتبر به دنبال این عمل باشید.

مراقبت بعد از کوکتل بینی

مراقبت های بعد از کوکتل بینی

در اکثر مواقع خیلی از عمل های جراحی و غیر جراحی خصوصاً عمل های زیبایی، پزشک یا متخصص شدیداً توصیه هایی برای مراقبت از عضو عمل شده در برابر شرایطی مثل آب و هوا و رطوبت و … به بیمار می‌کند که رعایت آن ها باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. چرا که اگر این دستور العمل ها رعایت نشود ممکن است اثرات آن عمل خنثی شود و در این صورت فقط هزینه اضافی و پوچ انجام شده است.

عمل کوکتل هم با اینکه یک عمل غیر جراحی است ولی نیاز به مراقبت دارد که این مراقبت توسط پزشک متخصصی که این عمل را انجام می‌دهند به بیمار گفته می‌شود. جالب است بدانید کوکتل کوچک کننده بینی ماده ای است که حالت محلول یا ژله را به خود دارد و آن را از طریق سرنگ به بینی تزریق می‌کنند که حتماً این تزریق باید توسط پزشک صورت گیرد.

برای یافتن بهترین دکتر برای کوکتل بینی باید در اولین نگاه به یک کلینیک یا درمانگاه خوب و درجه یک مراجعه کنید. البته ممکن است هر درمانگاهی این عمل را انجام ندهد ولی اولین گزینه برای انجام این عمل، پیدا کردن یک درمانگاه از بهترین درمانگاه های شهر می‌باشد. البته برخی بیمارستان هایی که مخصوص پوست و مو و زیبایی هستند هم این عمل را ممکن است انجام دهند و شما با مراجعه به آن بیمارستان از خدمات ویژه ای برخوردار شوید. به هر حال هر کجا که می‌خواهید این عمل را انجام دهید باید مکانی عالی و توسط شخصی متخصص درجه یک صورت گیرد.

بهترین کلینیک برای کوکتل بینی

بهترین کلینیک برای کوکتل بینی

این روز ها کیلینیک ها یا درمانگاه های زیادی در سر تا سر شهر ها یافت می‌شوند که به دلیل داشتن خدمات عالی در حد یک بیمارستان پیشرفته عمل می‌کنند. این کلینیک ها بسیار مجهز می‌یاشند و از بهترین و برترین امکانات روز بهره می‌برند. در این میان افراد زیادی هم به این کلینیک ها مراجعه می‌کنند و همین آرامشی به آن ها می‌دهد، چرا که دیگر نیازی نیست برای دریافت خدمات درمانی به مکان های دور برای مراجعه به بیمارستان بروند و در نزدیکی محل سکونت خود به کلینیک دسترسی دارند.

در این میان کلینیک های زیبایی از مکان های پر جمعیتی هستند که روزانه افراد زیادی جهت دریافت خدمات زیبایی به این کلینیک ها مراجعه می‌کنند. خوب است بدانید که در این کلینیک ها عمل کوکتل هم صورت می‌گیرد البته باید توجه داشت که انجام این گونه عمل ها توسط هر شخصی انجام نمی‌شود و همینطور در هر مکانی صورت نمی‌گیرد.

طبیعتاً برای انجام هر عملی شرط اصلی برای بهترین عمل یکی مکان عالی و از آن مهمتر متخصص عالی و مجرب می‌باشد و این ها از شروط اصلی یک عمل موفق و با کیفیت می‌باشد. خیلی ها هستند که با سهل انگاری از این شروط دست به عمل های غیر اصولی می‌زنند و یک عمرپشیمان می‌شوند چرا که عواقب جبران ناپذیری ممکن است در جریان این کار های غیر اصولی وجود داشته باشد.

ویژگی های یک کلینیک خوب برخورداری آن کلینیک از بهترین تجهیزات و مدرن ترین امکانات روز و خصوصاً نیرو های پر تجربه و عالی رتبه می‌باشند که افرادی که مراجعه می‌کنند از خدماتی که دریافت می‌کنند با خیالی آسوده به دریافت خدمات بپردازند و همچنین باید خدمات به قدری خوب باشد که آن افراد برای مراجعات بعدی نیز دوباره به همان محل بروند و دوستان آشنایان خود را نیز به رفتن به آن مکان دعوت کنند.

کلینیک های سطح شهر

برای انجام عمل کوکتل می‌توانید به کلینیک های معروف در سطح شهر مراجعه کنید. البته با توجه به اینکه این عمل در هر مکانی انجام نمی‌پذیرد باید به دنبال کلینیکی بگردید که در آن جا این عمل انجام می‌شود. در نهایت پیشنهاد می کنیم به سایت ما زنگ بزنید تا از تخفیف ویژه بهترین متخصص بینی در مشهد برخوردار شوید.

سوالات متداول

عمل کوکتل بینی چیست؟

یک عمل بسیار ساده ولی در عین حال ظریف می‌باشد و در زمره عمل های سر پایی قرار می‌گیرد.

آیا عمل کوکتل عملی سنگین است؟

خیر- این عمل به هیچ عنوان سنگین نیست و اتفاقاً از خصوصیات این عمل همین است که جای ترسی برای مراجعان نیست و با چند تزریق ساده به انجام می‌رسد.

عمل کوکتل چه عوارضی دارد؟

عوارض این عمل در افراد متفاوت است و این هم ممکن است که در بعضی افراد هیچ عارضه ای نداشته باشد.

عمل کوکتل در چه جاهایی انجام می‌شود؟

اگر چه این عمل را هر کسی انجام نمی‌دهد و در هر مکانی صورت نمی‌گیرد ولی باید توجه داشت که برای انجام این عمل فقط به کلینیک ها یا درمانگاه های زیبایی و پوست و مو مراجعه کرد و در این مکان ها به دنبال آن ها گشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *