مونس پلاستی چیست

جراحی مونس پلاستی چیست ؟ | هزینه عمل مونس پوبیس

در این مقاله قصد داریم درباره جراحی مونس پلاستی که بسیار مورد استقبال خانم‌ ها قرار گرفته است و باعث زیباتر شدن بالای واژن می شود صحبت کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

مونس پلاستی چیست

مونس پلاستی چیست؟

جراحی مونس پلاستی امروز یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین جراحی ها در ایران است البته این جراحی در خارج کشور نیز سر و صدا به پا کرده و مورد استقبال قرار گرفته است در ابتدا باید بگوییم که مونس پلاستي اصطلاحی است که به افتادگی پوست شکم بر روی ناحیه تناسلی و یا بزرگی قسمت بالای ناحیه تناسلی (تامی تاک) گفته می شود و باعث نارضایتی در اکثر خانم ها شده است.

این عمل اغلب همراه با عمل زیبایی شکم توسط متخصص صورت می گیرد در شلی و افتادگی شکم عوامل زیادی دخیل هستند مانند: زایمان متعدد، رژیم های غذایی که باعث می‌شود فرد چاق و یا لاغر شود و با ادامه ندادن درست رژیم غذایی پوست و بدن فرد همیشه در حال لاغری و چاقی است که این سبب می‌شود پوست بدن مخصوصاً ناحیه شکم شل و افتاده شود و یا افرادی که به شدت چاق بوده اند و توسط رژیم و ورزش به اندازه زیادی وزن کم کردند وقتی فردی وزن زیادی را از دست بدهد پوست او شل و افتاده می‌شود البته جای نگرانی نیست چرا که می‌تواند برای شلی و افتادگی ناحیه شکم خود از این جراحی استفاده کند.

این عمل مناسب چه کسانی است؟

عمل مونس پلاستی بیشتر در افرادی صورت می‌گیرد که از شلی و افتادگی شکم خود ناراضی بوده اند هم چنین شلی و افتادگی شکم باعث می‌شود که فرد رابطه جنسی خوبی نداشته باشد و از آن لذت نبرد و حتی نمی تواند لباس های مورد علاقه خود را بپوشد و در آن زیبا دیده شود زیرا افتادگی شکم یکی از دلایلی است که لباس در تن افراد زشت دیده می‌شود و ایست خوبی نخواهد داشت. جراحی مونس پلاستی را هر زنی که از اندازه، شکل و پوست اضافی ناحیه تامی تاک ناراضی است می تواند انجام بدهد و هم چنین می تواند آن را تغییر دهد تا اصلاح شود. به یاد داشته باشید شما باید برای این عمل در سلامت فکری و بالغ باشید و انتظارات واقع بینانه ای از خود داشته باشید.

در این جراحی شکم بیمار سفت و تا حدودی عضله می‌شود و دیگر از شلی و افتادگی شکم خبری نیست اما باید به یاد داشته باشید که اگر بعد از عمل جراحی نکاتی را رعایت نکنید بعد از گذشت چند سال دوباره افتادگی و شلی شکم شما پدیدار خواهد شد. به یاد داشته باشید که بعد از عمل با توجه به مشاوره ها و توصیه های دکتر از اندام خود مراقبت کنید تا دیگر دچار شلی و افتادگی شکم نشوید و بتوانید با خیال راحت لباس مورد علاقه خود را بپوشید و از آن لذت ببرید.

چگونگی انجام عمل

چگونگی انجام عمل

بعضی از خانم‌ها از پزشک می پرسند که عمل مونس پلاستی به چه صورت است و چه نتیجه ای دارد باید بگوییم که عمل مونس پلاستی توسط پزشک متخصص و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود، استفاده از بی حسی موضعی به این صورت است که فرد هوشیاری خود را در هنگام عمل از دست نمی دهد. حال به چگونگی انجام عمل بپردازیم پزشک در ابتدا انواع مونس پلاستی و هم چنین نحوه جراحی را برای شما به طور کامل توضیح خواهد داد و به شما کمک می کند که بدانید قبل از عمل، در حین جراحی و پس از آن، باید چه انتظاراتی داشته باشید. بیشتر عمل های مونس پلاستی همان طور که گفتیم تحت بی حسی موضعی بدون تزریق وریدی انجام می شوند. زمان عمل حدودا یک ساعت است و شما می توانید پس از عمل ( بعد از یک استراحت نیم ساعته ) به راحتی به خانه خود بازگردید یعنی نیازی به بستر ی شدن بیمار بعد از عمل نیست در این که بعد از عمل نیازی به بستری شدن نیست می توان فهمید که عمل بسیار راحت و بدون درد است که این باعث می شود خیال بیمار از عمل آسوده شود و ترسی از عمل نداشته باشد.

جراحی مونس پلاستی

نکته قابل توجه این است که قبل از جراحی مونس پلاستی فرد حتماً باید یک جلسه برای مشاوره نزد دکتر خود برود تا دکتر او را معاینه کند و توصیه های لازم را برایش بیان کند چرا که شاید تصور ذهنی شما از این جراحی اشتباه باشد و ندانید که این عمل قرار است چه چیزی را در بدن شما تغییر دهد و یا شاید اصلا نیازی به این جراحی نداشته باشید و برداشت شما از بزرگی و یا ظاهر این قسمت نادرست باشد. توصیه می شود که حتماً یک الی دو جلسه قبل از عمل به مشاوره و تحقیق بپردازید تا اگر عملی انجام شود از نتیجه آن رضایت کافی داشته باشید به این دلیل توصیه می‌شود که حتما قبل از عمل به مشورت با پزشک بپردازید.

هزینه عمل مونس پلاستی

هزینه عمل مونس پلاستی

همه عمل های زیبایی در سرتاسر جهان و هم چنین در ایران دارای هزینه های مشخصی هستند که این هزینه عمل را نیز در بر می‌گیرد در این این قسمت قصد داریم درباره هزینه این عمل برای کسانی که می خواهند عمل را انجام دهند مطالبی بیان کنیم. ابتدا باید بگوییم که از آن جایی که عمل زیبایی مونس پلاستی برای هر شخصی فرق می کند، ارائه دقیق قیمت عمل مونس پلاستی مشکل است. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه دقیق از عمل مونس پلاستی این است که توسط پزشک خود معاینه شوید. توصیه می کنیم جهت دریافت هزینه دقیق جراحی زیبایی مونس پلاستی، یک جلسه معاینه و مشاوره را حتما انجام دهید. در این جلسه متخصصین بعد از معاینه می توانند در خصوص عمل زیبایی شما را بسیار بهتر و موثرتر راهنمایی کنند.ولی به طور کلی طبق گفته های کسانی که این عمل را انجام داده اند هزینه عمل حدود ۴٫۵ میلیون تومان می باشد البته این هزینه نسبت به پزشکی و متخصصی که شما را می خواهد عمل کند متفاوت و متغیر است.

دکتر عمل مونس پلاستی

دکتر عمل مونس پلاستی

متخصص عمل مونس پلاستی حتماً باید در این زمینه تخصص کافی را داشته باشد اکثر پزشکان این عمل تخصص و مدرک خود را در بهترین کشور های دنیا گرفته‌اند. در ایران بیشتر این عمل توسط متخصص زنان و جراح زیبایی زنان صورت می گیرد. در ایران عمل مونس پلاستی توسط زنان پزشک صورت می گیرد یعنی این که متخصصان زنان و جراح زیبایی زنان عمل مونس پلاستی را انجام می دهند. بهتر است بدانید که متخصصان زنان در ایران یکی از حرفه ای ترین متخصصان در ایران به شمار می روند.

شهرهایی که این عمل در آن ها انجام می شود

عمل مونس پلاستی در مشهد نیز صورت می گیرد به گفته متخصصان در مشهد این عمل بیشتر در افرادی باسن ۴۰ به بالا صورت می گیرد. همان‌طور که می‌دانیم مشهد یکی از معروف ترین شهرها در ایران است که بهترین متخصصان و دکتران را دارد. گفته شده است که مشهد بهترین متخصصان زنان را دارد که افراد مختلفی از شهرهای دیگر برای انجام عمل به مشهد می آیند هم چنین از کشورهای همسایه مانند عربستان به مشهد برای عمل های مانند زیبایی و یا عمل های دیگر می آیند که این سود زیادی برای دکتران خواهد داشت.

به گفته متخصصان زنان عمل مونس پلاستی در تهران بسیار باب شده است و تخمین زده شده است که این عمل در تهران روزانه بیشتر از ۳۰ الی ۴۰ بار توسط متخصصان صورت می گیرد. شایان به ذکر است که تهران بهترین متخصصان و جراحان را در سر تا سر ایران دارد هم چنین پزشکان تهران زبان‌ زد سرتاسر دنیا هستند که خیلی از افراد در خارج از کشور برای انجام عمل به تهران می آیند.

مونس پلاستی در شیراز نیز توسط متخصص زنان صورت می گیرد گفته شده است که پزشکانی در این زمینه از شهر هایی مثل تهران و مشهد به شهر شیراز می روند (دکتر پروازی) و این عمل را انجام می دهد که این کار باعث شده است که خانم ها در شیراز بتوانند به راحتی و بدون رفتن به شهر های دیگر این عمل را در خود شیراز انجام بدهد.

مرکز مونس پلاستی اکثرا در کلینیک های پزشکی است. خیلی ها می پرسند که عمل مونس پلاستی یعنی چه باید بگوییم به عملی گفته می شود که در آن افراد می خواهند شلی و افتادگی شکم خود را برطرف کنند. در نهایت باید بگوییم پیشنهاد می شود مقاله جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) را بخوانید.

سوالات متداول درباره ی مونس پلاستی

سوالات متداول درباره ی مونس پلاستی

عمل مونس پلاستی مناسب چه کسانی می باشد؟

عمل مونس پلاستی مناسب افرادی است که دارای افتادگی و شلی پوست شکم می باشند و در تلاش برای رفع آن هستند که این عمل باعث می شود فرد از خود رضایت کافی داشته باشد.

هزینه عمل مونس پلاستی چقدر است؟

هزینه عمل مونس پلاستی بسته به نوع روشی که برای شخص می‌خواهند انجام دهند و پزشک مورد نظر متفاوت است ولی طبق نتایج کلی این هزینه این عمل چهار و نیم میلیون تومان است.

عمل مونس پلاستی توسط چه کسانی انجام می شود؟

در ایران عمل مونس پلاستی توسط زنان پزشک صورت می گیرد یعنی این که متخصصان زنان و جراح زیبایی زنان عمل مونس پلاستی را انجام می دهند. بهتر است بدانید که متخصصان زنان در ایران یکی از حرفه ای ترین متخصصان در ایران به شمار می روند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *