لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک چگونه است و چه عوارضی دارد؟ لیپوماتیک کل بدن با کمترین قیمت و هزینه

چاقی عامل کاهش اعتماد به نفس است.  اضافه وزن خیلی ها را از خودشان نا امید می کند افزون بر اینکه مسبب بیماری های زیادی از جمله فشار خون می باشد. بیشتر افراد برای کاهش وزن وقت یا توان ورزش کردن و رژیم غذایی را ندارند، به همین دلیل چربی های خود را به وسیله جراحی از بین می برند. عمل لیپوماتیک موجب تخیله شدن چربی های موضعی زیر پوست با دقت بسیار زیاد می شود. 

در این عمل دستگاه ساکشنی لیپوماتیک به وسیله ارتعاش ثابت و امواج اینفرانسونسکی که دارد پیوند بین چربی ها را از بین می برد. این عمل بدون اینکه سلول های چربی را تخریب کند آن ها را از یکدیگر جدا می کند. بعضی افراد از این چربی ها برای دیگر عمل های زیبایی از جمله کاشت گونه استفاده می کنند.

عوارض لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک چیست؟

اکثر کسانی که عمل های زیبایی انجام می دهند راجع به عوارض آن نگرانند و بعضا با فهمیدن عوارض ناشی از آن عمل از انجام آن خود داری می کنند. 
عمل لیپوماتیک عملی ایمن می باشد. این عمل آن چنان عارضه ای نداشته و فقط باعث تورم در ناحیه جراحی شده می شود که آن هم مدتی بعد از جراحی کاملا از بین خواهد رفت.

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک چقدر است؟

نمی توان راجع به هزینه های لیپوماتیک به طور دقیق صحبت کرد؛ چرا که عمل های زیبایی از جمله لیپوماتیک به عوامل محیطی متفاوت از جمله موقعیت مکانی و همچینن پزشک بستگی دارد.

برای مثال هزینه عمل در شهر تهران با تبریز تفاوت دارد و یا حتی در یک شهر هزینه هر پزشک با پزشک دیگر فرق می کند. عمل لیپوماتیک همچنین به قسمت مورد نظر برای جراحی و میزان چربی آن نیز بستگی دارد؛ یعنی هزینه عمل لیپوماتیک ران با شکم یکی نیست و بسته به میزان چربی موجود در ناحیه مورد نظر هزینه تغییر می کند.

لیپوماتیک شکم

همه چیز در مورد لیپوماتیک شکم

چربی های اضافی شکم خیلی ها را آزار می دهد. بعضی به دلیل بد فرم شدن اندام خود اعتماد بنفس شان از بین می رود که در بلند مدت موجب افسردگی می شود. بعضی دیگر را هم بیماری های ناشی از اضافه وزن مانند فشار خون و بیماری های قلبی – عروقی اذیت می کند. افراد چاق توانایی انجام خیلی از کار ها را از دست می دهند. کوه نوردی، پیاده روی های بلند مدت و حتی حرکات معمول از جمله خم شدن، نشستن و برخاستن از جمله کار های مشکل برای افرادی است که چربی اضافه آن ها را احاطه می کند.

  • جهت جراحی زیبایی شکم با هزینه کم همین حالا با سایت زیبا جراح تماس بگیرید.
    عمل لیپوماتیک برای اندام های مختلف بدن انجام می شود؛ ران، بازو، شکم و پهلو از جمله آن ها است. عمل لیپوماتیک شکم عملی بدون درد و عوارض می باشد که توسط لوله فلزی ای به نام کانولا انجام می شود. 

کانولا وارد منافذ چربی قسمت مورد نظر جراحی می شود و چربی ها را بیرون می کشد. هم زمان با تخلیه چربی های شکم باعث لیفت پوست نیز می شود.  بعد از جراحی عارضه ای باقی نمی ماند و فقط تا مدتی محل انجام عمل متورم است. همچنین به دلیل قدرتمند بودن لیفت در عمل لیپوماتیک شکم بعد از جراحی اثری از بخیه یا برش توسط وسایل جراحی باقی نمی ماند.
روش لیپوماتیک برای کاهش چربی ناحیه شکم یکی از امن ترین روش ها می باشد. عمل لیپوماتیک عارضه ای ندارد. حساسیت بالای دستگاه ساکشنی لیپوماتیک باعث می شود اثری از عمل انجام شده باقی نماند.
هزینه عمل لیپوماتیک شکم بسته به میزان چربی اضافه فرد متغیر است و مقدار ثابتی ندارد. شما با استفاده از این روش می توانید به بهترین شکل وزن و اندام ایده آل خودتان را بسازید.

لیپوماتیک پهلو

اطلاعات کامل لیپوماتیک پهلو

ناحیه پهلو وقت بسیار زیادی را برای از بین بردن چربی ها به خود اختصاص می دهد؛ البته در صورتی که قصد ورزش کردن یا کاهش وزن با استفاده از رژیم های غذایی را داشته باشید.
خیلی از افراد وقت یا توان انجام فعالیت های بدنی سخت مانند ورزش کردن برای کاهش وزن را ندارند. این افراد به ناچار مغلوب چربی های اضافی بدن می شوند. بعضی دیگر رژیم های غذایی را برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل خود انتخاب می کنند که آن هم در مدت طولانی باعث بروز عوارضی از جمله پوسیدگی دندان و ریزش مو می شود.

عمل لیپوماتیک بدون داشتن عوارض جبران نشدنی شما را به وزن ایده آل دلخواهتان می رساند. تنها عارضه عمل لیپوماتیک تورم در ناحیه مورد نظر پس از عمل جراحی می باشد که آن هم بعد از مدتی کاملا از بین خواهد رفت. با این روش به راحتی و در مدت زمان کوتاهی می توان چربی های اضافی ناحیه پهلو را تخلیه کرد و اندامی زیبا را برای خود ساخت.

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو دست

یکی از نواحی بدن که بافت سختی دارد بازو می باشد. قسمت بازو چربی بسیار زیادی را به خود اختصاص نمی دهد اما لیپوماتیک نیز تنها برای قسمت هایی که دارای مقدار زیادی چربی هستند نیست. گاهی برای ضرافت اندام نیازمند به از بین بردن مقدار کمی چربی در قسمت های مختلف بدن می باشیم. بازو در بالا تنه یکی از این قسمت هاست که از بین بردن چربی های اضافی آن به زیبا شدن هر چه بیشتر اندام ها کمک بسیاز می کند.

به دلیل سخت بودن بافت در قسمت بازو افراد با انجام تمرینات ورزشی نمی توانند چربی های اضافی را از بین ببرند. در چنین مواقعی با روش لیپوماتیک می توان چربی ها را از بازو و دیگر نواحی بدن به راحتی تخلیه کرد.

چربی در قسمت بازو صرفا به دلایلی که موجب چاقی می شوند نیست و گاهی به خاطر ژن افراد می باشد و ارثی است.
با انجام ورزش های سخت و رژیم غذایی طولانی مدت می توان چربی ها این قسمت را از بین برد اما گاهی افراد پس از امتحان این روش ها از انجام آن به صورت بلند مدت امتناع می کنند. این افراد می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن با استفاده از عمل لیپوامتیک خود را از چربی های اضافه و اندام نا متناسب خود راحت کنند.

اگر می خواهید از عمل لیپوماتیک برای بازو هایتان استفاده کنید بسیار دقت کنید چرا که در صورت انجام ندادن عمل به طور دقیق ممکن است که بازو هایتان شمل نافرمی به خود بگیرد و حالت صحیح بازو را نداشته باشد. پزشک قسمت دارای چربی را بررسی می کند و با انجام عمل آن ها را تخلیه می کند. برای انتخاب پزشک برای عمل لیپومانیک بازو از واقف بودن پزشک به این عمل اطمینان کافی را کسب کنید.

لیپومایتک ران

لیپومایتک ران های پا

بعضی افراد چاقی را به ارث می برند. یکی از عامل های مهم چاقی ژنتیک خانوادگی می باشد. عامل دیگری که بیشتر در ران ها باعث ایجاد چربی اضافه و به اصطلاح چاقی می شود بارداری در زنان است. ران ها را نیز مانند شکم، پهلو و بازو می توان با عمل لیپوماتیک به اندازه مطلوب خود رساند. با عمل لیپوماتیک چربی های ران را میتوان بدون از بین بردن و آسیب زدن به بافت چربی تخلیه کرد.
تناسب اندام به قدر زیادی به تناسب بالا تنه و پایین تنه با یکدیگر بستگی دارد. چاقی رانها در زنان بیشتر از مردان این وضعیت را به هم می زند. افرادی که از رژیم های غذایی و ورزش در بلند مدت خسته می شوند به سراغ عمل های جراحی از جمله لیپوماتیک می روند.

قسمت های ران

ران از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است. چاقی ران باعث نزدیک شدن قسمت های داخلی دو ران به یکدیگر می شود. این نزدیک شدن در راه رفتن عادی افراد اختلال ایجاد می کند. همچنین در این وضعیت به دلیل ساییدگی دو ران به یکدیگر سوختگی های آزار دهنده ای ایجاد می شود که خوشایند نیست. با عمل لیپوماتیک می توان به سادگی چربی های این قسمت را تخلیه کرد و خود را از شر التهاب ران و به سختی حرکت کردن راحت کرد.
بیشتر چربی های ران در قسمت خارجی آن جمع می شوند و همین باعث می شود که انتخاب های محدود تری هنگام خرید شلوار داشت. افرادی که چربی های این قسمت را تخلیه می کنند به تناسب ایده آل خود می رسند و دیگر هنگام خرید شلوار سر خرده نمی شوند.

لیپوماتیک با دستگاه پال

لیپوماتیک با دستگاه پال

روش های متعددی برای عمل جراحی لاغری وجود دارد یکی از آن ها لیپوماتیک است. به طور معمول در جراحی لاغری پیوند بین چربی ها با حرکت دادن لوله ای به نام پال از بین می رود که برای جراحان زمان بر است. از این رو دستگاهی به نام پال تولید شد که با لرزش های ریزی که دارد باعث تخریب. پیوند بین چربی ها و تخلیه آن ها در مدت زمان مناسب تر می شود.

برخی از چربی ها مقاوم تر از دیگر چربی ها هستند. این نوع چربی ها بیشتر در سینه ها و ران ها جمع می شوند. برای تخلیه چربی های این قسمت از لیپوماتیک قدرتی با دستگاه پال باید استفاده کرد. دستگاه پال دستگاهی قدرتی می باشد که برای تخلیه چربی های مقاوم استفاده می شود.

چگونگی انجام لیپوماتیک با پال

برا انجام لیپوماتیک در ابتدا فرد متقاضی باید بیهوش شود.  بیهوشی به دو صورت عمومی و بی حسی موضعی انجام می شود. جراح با توجه به ناحیه انجام عمل و میزان چربی فرد را یا بیهوش کرده یا اینکه ناحیه را بی حس می کند.
در همه عمل های کاهش چربی و رفع چاقی لوله ای به اسم کانولا وارد بدن فرد می شود. در لیپوماتیک با دستگاه پال لوله کانولا پس از ورود به محل شروع به لرزش و شکستن پیوند چربی ها می کند. مایعی برای خارج کردن چربی ها وارد لوله می شود و چربی ها از طریق لوله از بدن خارج می شودند.
به طور کلی بسته به میزان جراحت دو نوع بخیه استفاده می شود.  اگر میزان جراحت زیاد باشد بخیه کشیدنی و اگر کم باشد بخیه جذبی محل برش ها را ترمیم می کند.

قبل از لیپوماتیک با پال چه کار باید کرد؟ 

به طور کلی قبل از انجام هر عمل باید مواردی را انجام داد و از انجام دادن برخی کار ها خود داری کرد. قبل از عمل لیپوامتیک به وسیله دستگاه پال باید به موارد زیر توجه کرد:

  • مصرف نکردن سیگار به مدت ۴ هفته قبل از عمل
  • مصرف نکردن داروهایی که خون را رقیق می کنند به مدت دو هفته قبل از عمل
  • مصرف نکردن دارو های رژیمی به مدت دو روز قبل از عمل

بعد از لیپوماتیک با پال چه کار باید کرد؟

بعد از انجام عمل لیپوماتیک با دستگاه پال باید مرقبت هایی را انجام داد تا به تناسبی که انتظارش را داشتید برسید. 
این مراقبت ها به شرح زیر می باشند:

  • پزشک جراح بعد از انجام عمل مدت زمانی را برای بستن گن مشخص می کند.
  • بعد از عمل لیپومانیک با دستگاه پال امکان متورم شدن و احساس درد وجود دارد.  پزشک جراح برای این اتفاقات طبیعی بعد از عمل ممکن است داروهایی را برای ‌شما تجویز کند.
  • بعد از عمل لیپوماتیک با دستگاه پال بدن شروع به ترمیم خود می کند. شما برای حفظ وضعیت بعد از عمل باید رژیم غذایی خود را حفظ کنید. 

لیپوماتیک در مشهد با هزینه کم

اگر به دنبال کاهش هزینه های خود هستید، همین حالا با سایت زیبا جراح تماس بگیرید. ما کمترین هزینه را در ایران و آن هم در شهر مشهد در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بهترین کیفیت و کمترین قیمت را کجا ارائه می دهد؟

شاید شما نیز باور نکنید ولی سایت جراح باما با بیش از ۵۰۰ جراح برتر کشور در ارتباط می باشد و در طی یک طرح تشویقی ۵۰ درصد تخفیف ویژه به کاربرانی که از طریق وب سایت با مراکز معتبر آشنا شوند، هدیه داده می شود. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت

همانطور که می دانید داشتن لب و گونه گرد موجب به چشم آمدن زیبایی افراد می شود. گونه های گرد معمولا با انجام حرکات ورزشی و یا گرفتن رژیم لاغری به وجود نمی آیند. بلکه برخی از افراد با انجام لیپوماتیک به آن دست یافته اند. با استفاده از این روش چربی های اضافی ناحیه اطراف صورت را بیرون می کشند. این روش بسیار ساده اما موثر و مفید است. در ابتدا برشی کوچک بین گونه و لثه نزدیک به دندان ها ایجاد می شود. سپس لوله نازکی را وارد می کنند و چربی های اضافه را خارجی می کنند. پس از اتمام کار محل مورد نظر را بخیه می زنند. بیمار پس از اتمام به اتاق بازیابی منتقل می شود تا اثرات داروی بیهوشی به طور کامل از بین برود.

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

برخی از افراد دارای چانه ای بزرگ هستند که از آن رنج می برند. برای اینکه از شر آنها خلاص شوید، یکی از راه های موجود لیپوماتیک می باشد. این عمل یکی از راه های زیباسازی صورت می باشد که با استفاده از آن می توان چربی های اضافه مناطق مختلف از جمله غبغب را خارج کرد. زمانی که وزن فردی افزایش می یابد، یکی از مکان هایی که چربی اضافه پیدا می کند، غبغب است. لیپوماتیک موجب می شود که چربی های اضافه از بدن خارج شود و فرم و ظاهر آن محل را بهبود ببخشد. روش کار به همان صورت است که برش های کوچکی ایجاد و سپس لوله باریکی به داخل آن می فرستند تا چربی های اضافه را بیرون کنند.

چربی زدایی ساق پا

برخی از افراد برای خرید شلوار با مشکل روبرو می شوند. ساق پای آنها دارای چربی های اضافه ای هستند که نمی توان با ورزش و یا رژیم گرفتن به راحتی از شر آنها خلاص شد. وجود چربی های اضافه در این قسمت از پا، تاثیر منفی بر شکل ظاهری نیز می گذارد. بنابراین قبل از هر اقدامی توصیه می کنیم که با پزشک متخصص مشورت کرده و مشکل خود را با او در میان بگذارید. او پس از بررسی راه های مختلفی را پیش روی شما قرار خواهد داد که احتمالا یکی از آنها لیپوماتیک می باشد. با استفاده از این روش می توان به راحتی چربی های اضافه این قسمت از بدن را خارج و فرم آن را اصلاح کرد.

لیپوماتیک سه بعدی

لیپوماتیک سه بعدی

پیکر تراشی بدن برای استفاده از روش لیپوماتیک موجب می شود تا زیبایی آن قسمت از بدن بیشتر شود و نتیجه آن بهتر قابل مشاهده باشد. چربی های اضافه ای که در اثر کم تحرکی و فعالیت های کم بدنی به وجود آمده اند، در بیشتر مواقع هم موجب بدفرمی و تاثیر منفی روی ظاهر می شود و بدتر از آن، علت بیماری های زیادی نیز است. معمولا این چربی های اضافه را می توان با استفاده از عمل لیپوماتیک از بدن خارج کرد. برای این کار از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می شود که کار را برای جراح راحت تر و نتیجه را قابل قبول تر کرده است.

البته علم پزشکی پیشرفت های بسیاری داشته که می توان جدیدترین تکنولوژی در این رشته را دستگاه های سه بعدی دانست. با استفاده از این دستگاه ها طرح اولیه سه بعدی از تمام بدن ایجاد می شود و سپس با قالب های آماده ای شروع به طرح سازی برای عمل می کند. پزشک می تواند بر اساس آنها جراحی خود را انجام دهد.

لیپوماتیک قبل از بارداری

لیپوماتیک قبل از بارداری

معمولا پیکرتراشی پس از لیپوماتیک ذهن خانم ها را به خود مشغول کرده است. بیشتر آنها تصور می کنند که انجام این عمل در ناحیه شکم قبل از بارداری عواقبی را به دنبال دارد. باید به این دسته از خانمها اعلام کنیم که بنا بر گفته پزشکان این عمل هیچ تاثیری روی بارداری نمی گذارد. فرد می تواند قبل از بارداری این عمل را انجام دهد و پس از آن زایمانی طبیعی داشته باشد. البته بسیاری هم این عمل را برای بعد از زایمان موکول می کنند تا هم چربی های اضافه را خارج و هم پوست آن را لیفت کنند.

چربی زدایی گردن

چربی زدایی گردن

برخی از افراد از وجود چربی های اضافه در ناحیه گردن خود گله دارند. آنها می گویند که این قسمت از بدن آنها به نظر چاق تر می رسند و حالت خوبی را به زیبایی ظاهری نمی دهند. تجمع چربی در این ناحیه می توان خط فک را ناپدید کند، به طوری که این خط مرز طبیعی بین صورت و گردن می باشد. وجود این تمایز میان گردن و صورت به زیبایی کمک می کند که می توان به راحتی با استفاده از عمل لیپوماتیک آن را بازیابی کرد.

لیپوماتیک کمر

لیپوماتیک کمر

امروز با پیشرفت های علم پزشکی دیگر داشتن کمری باریک و باربی مانند آرزویی دست نیافتنی محسوب نمی شود. به راحتی تمام می توان با استفاده از عمل لیپوماتیک به آن دست یافت  و چربی های انباشته شده در این ناحیه از بدن را خارج کرد. این روش یک نوع لاغری موضعی می باشد که برای انجام آن، متخصص در ابتدا برشی در ناحیه های مورد نظر ایجاد می کند. سپس دستگاهی را به داخل می فرستد تا به وسیله آن چربی های اضافه را مکیده و از بدن خارج کند. پس از آن شما به کمری زیبا و تراشیده شده دست می یابید. باید بدانید که چربی های این ناحیه از بدن سخت تر می باشند و نمی توان به راحتی با انجام حرکات ورزشی و یا رژیم های غذایی از بین برد.

لیپوماتیک مردانه

لیپوماتیک مردانه

از آنجایی که عمل لیپوماتیک یک نوع عمل زیبایی محسوب می شود، شاید تصور کنید که تنها خانم ها از این عمل استقبال می کنند. اما باید خدمت شما بگوییم که به سختی در اشتباه می باشید، چرا که در حال حاضر آقایان نیز به این جراحی های زیبایی روی آورده اند. معمولا آقایان در قسمت هایی مانند کمر، ران، بازو، شکم و یا پهلوی خود بیشتر دچار چربی های اضافه می شوند. این چربی ها را هم نمی توان به راحتی از بین برد، پس یکی از راه های معمول انجام لیپوماتیک می باشد.  در این روش معمولا با ایجاد برش های کوچکی در محل های مورد نظر، دستگاه کوچکی را وارد آن می کنند تا چربی های را از بدن خارج کنند.

سوالات متداول

هزینه عمل لیپوماتیک زیاد است؟

هزینه عمل لیپوماتیک به عوامل زیادی از جمله شهر، پزشک و همچنین ناحیه ای که عمل انجام می شود بستگی دارد. نمی توان هزینه ثابتی را مشخص کرد.

عوارض بعد از عمل وخیم هستند؟

عمل لیپوماتیک عوارض وخیمی نداشته و تنها بعد از عمل ناحیه متورم شده که امری طبیعی است و بعد از مدتی از بین می رود.

چه کسانی بیشتر لیپوماتیک ران را انجام می دهند؟

چاقی ران علاوه بر ژنتیک به بارداری نیز بستگی دارد. در نتیجه زنان بیشتر از مردان لیپوماتیک ران را انجام میدهند.

برای انجام عمل لیپوماتیک باید به کجا مراجعه کرد؟

در اغلب شهر های ایران متخصصانی وجود دارند که این عمل را انجام دهند. با کمی تحقیق می توانید بهترین جراحان شهر خود را پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.