برداشتن خال با لیزر

برداشتن خال با لیزر خطر دارد؟ | قیمت برداشتن خال با لیزر در ایران

در این قسمت ار مقاله می خواهیم درباره ی برداشتن خال با لیزر که خیلی از افراد انجام می دهند، صحبت کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

برداشتن خال با لیزر

برداشتن خال با لیزر

امروزه یکی از نماد های زیبایی در سرتاسر دنیا و هم چنین در داشتن پوست صاف و یک دست است، البته ناگفته نماند که برخی از افراد بر روی بدن و یا صورت خود خال دارند. گاهی اوقات وجود خال های کوچک در قسمت از بدن و یا صورت باعث جذابیت فرد می شود ولی گاهی داشتن آن باعث زیبایی برا فرد نمی شود و یا افراد هستند که از داشتن آن ناراضی و ناراحت هستند، به همین دلیل به این روش روی آورده اند.

این روش یکی از بهترین روش ها برای برداشتن خال است، چرا که این روش به سرعت انجام می شود و بدون درد و عوارض است، به همین دلیل در بین مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفته و هم چنین رایج شده است.


برداشتن خال با لیزر درد دارد


برداشتن خال با لیزر در مشهد نیز بسیار مورد استقبال مخصوصا خانم ها قرار گرفته است، گاهی اوقات برای بریخ از افراد سوال پیش می آید که آیا انجام این روش درد دارد یا خیر؟ در این باره باید بگوییم که این روش هیچ دردی ندارد و کاملا بدون درد انجام می شود.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با داشتن خال مشکل دارید، می ‌توانید آن را با روش های نوین درمانی از بین ببرید. در برداشتن آن با این روش، از انرژی نوری برای تجزیه رنگ ‌دانه درون آن استفاده می ‌شود. عمل آن با این روش گزینه بسیار موثر و خوبی برای از بین بردن همه ی آن ها از روی صورت است، چرا که در این روش احتمال به وجود آمدن زخم بسیار کم است.

جالب است که بدانید در این روش افراد می توانند آن توده‌ های پوستی ناخواسته را با روشی بی ‌خطر از روی صورتشان و حتی بدنشان بردارند و به آن ‌ها برای داشتن پوستی بی‌ نقص و زیبا کمک کنند. هم چنین با استفاده از این روش ‌ها می‌ توانید نقایص سطحی ناخواسته پوست خود را نیز بهبود ببخشید.

 برداشتن خال با لیزر co2


برداشتن خال با لیزر co2


جالب است که بدانید برداشتن خال با لیزر در آرایشگاه ها نیز انجام می شود ولی بهتر است که اگر برای این کار به آرایشگاه ها مراجعه می کنید،به جایی مراجعه کنید که فرد تخصص آن را گرفته و مدرک آن را داشته باشد و دستگاه های مجهز این کار را نیز داشته باشد. چرا که شنیده شده است، برخی از افراد برای این کار به آرایشگاه هایی رفته اند که فرد در این زمینه تخصصی نداشته است و نتیجه خوبی برای مراجعه کننده، نداشته است پس در انجام این و جایی که می خواهید آن را انجام دهید، دقت کنید.

حداقل صدمات پوستی


برداشتن خال با لیزر در کرج نیز بسیارمورد استقبال افراد قرار گرفته است و بسیار رایج شده است، هم چنین به دلیل خاصیت استریلیزاسیونی که در این کار وجود دارد، خطر عفونت کمتری را برای بیماران در پی خواهد داشت. هم چنین بهتر است که بدانید این روش‌ ها شامل حداقل صدمات پوستی در اطراف این توده پوستی می‌ باشند و باعث می ‌شوند که دقیقاً همان بافتی از بدن که تحت تأثیر این توده گرفته است، برداشته شود.

برداشتن خال با لیزر قیمت

برداشتن خال با لیزر قیمت


برخی از متخصصین در این کار فیلم برداشتن خال با لیزر را که برای مراجعه کنندگان خود انجام داده اند را در صفحه مجازی برای کاربران خود به اشتراک گذاشته اند تا هم کاربران طریقه انجام این کار را مشاهده کنند و هم برای کار خودشان تبلیغ انجام داده باشند تا مراجعه کنندگان بیشتری جذب کنند.

قیمت برداشتن خال با لیزر

یکی از سوال هایی که برخی از افراد برایشان به وجود می آید این است که هزینه این روش چه قدر است؟ در این باره باید بگوییم هزینه برداشتن خال صورت این توده پوستی با استفاده از لیزر بسته به پزشک و شهری که فرد در آن زندگی می‌ کنند و هم چنین اندازه و تعداد خالی که می‌خواهد بردارد، بستگی دارد.

بهتر است که بدایند که برخی از روش ‌ها احتمال دارد که بیشتر از یک جلسه درمان برای مراجعه کننده نیاز داشته باشد. قبل از این که برای برداشتن این توده های پوستی اقدام کنید، ابتدا توسط پزشک معاینه شوید تا پزشک تعداد جلسات درمانی مورد نیاز را به شما بگوید. هم چنین از پزشک خود بخواهید که تصویر های قبل و بعد از برداشتن آن را به شما نشان دهد، چرا که با این کار شما می‌ توانید کیفیت کار پزشک را ارزیابی و بررسی کنید.


مراقبت های بعد از برداشتن خال با لیزر

مراقبت بعد از برداشتن خال با لیزر بسیار مهم و حائز اهمیت است، البته پزشک در اکثر مواقع بیمار خود پماد و دارو تجویز می کند و طرز استفاده از پماد و مصرف دارو را نیز می گوید. هم چنین بیمار نیز بعد از برداشتن خال با لیزر باید بداند که بعد از ریزش بافت زخم و صاف شدن سطح، معمولاً بعد از ۱۰ الی ۱۴ روز بعد می تواند به آرایش و میکاپ آن ناحیه بپردازد.

هم چنین بعد از انجام این کار احتمال دارد که در چند روز اول، ناحیه تحت درمان کمی تحریک و خارش داشته باشد و هم چنین علائمی مانند قرمزی، تورم خفیف و گاهی خونریزی داشته باشد.

ظاهر شدن رنگ تیره

بهتر است که بدانید یک بافت زخم بر روی محل خال برداشته شده قرار می ‌گیرد که در نهایت بعد از مدتی خود به خود می ریزد. هم چنین احتمال دارد که محل درمان در ابتدا به‌ صورت رنگ تیره ظاهر ‌شود اما به ‌تدریج و با گذشت چند ماه روشن ‌تر خواهد شد، پس در این باره جای نگرانی وجود ندارد. بعد از ریختن بافت زخم از روی ناحیه، محافظت از پوست تازه بسیار مهم و حائز اهمیت است، چرا که بیمار باید پوست و ناحیه ‌ی درمان شده‌ ی خود را با استفاده روزانه از ضد آفتاب که حاوی SPF و حداقل ۵۰ می ‌باشد محافظت کند.

 هزینه برداشتن خال با لیزر چقدر است  


هزینه برداشتن خال با لیزر چقدر است ؟

برداشتن لک و خال با لیزر بسیار آسان، راحت و بدون درد است، چرا که گاهی اوقات افراد فکر می کنند که برداشتن خال با لیزر درد دارد ولی این تفکر اشتباه است. این کار در مشهد نیز توسط بهترین متخصصان انجام می شود و گاهی افراد برای انجام این کار از شهر های دیگر به مشهد می آیند.
روش بردارشتن خال با استفاده از این دستگاه به این صورت است که پوست قطع یا بریده نمی ‌شود، به همین دلیل به جای زخم حاصل از بریدگی، بیشتر چیزی همانند خراش برداشتن صورت می ‌گیرد. به دلیل این که پوست بریده نشده است، نیازی به رفع اسکار و جای زخم برای بهبودی نیست و به این معنی است که احتمال عفونت بسیار کمتر است و زمان بهبودی سریع‌ تر برای بیمار خواهد بود.


برداشتن خال گوشتی با لیزر

برداشتن خال های صورت با لیزر و هم چنین برداشتن خال سیاه با لیزر امکان پذیر می باشد اما بهتر است که بدانید در این عمل امکان ایجاد رشد دوباره توده ی پوستی و یا ایجاد جای اسکار بر روی آن ناحیه وجود دارد.
برداشتن خال سطحی با لیزر کار بسیار آسانی است که توسط پزشک انجام می شود، هم چنین پزشک می تواند اقدام به برداشتن خال قرمز با لیزر برای بیمار که این توده های پوستی قرمز را دارد کند.

لیزر بی خطر است

برای برخی از کسانی که می خواهند این روش را انجام دهند، سوال پیش می آید که آیا لیزر بی خطر است؟ در این باره باید بگوییم که لیزر های جدید درجه ۴ پزشکی، یکی از پیشرفته ‌ترین تکنولوژی موجود برای از بین بردن سلول ‌های پوستی است. هم چنین لیزر های پزشکی کوچک و قدرتمند برای استفاده در یک محیط پزشکی مانند مطب پزشک، کاملاً بی ‌خطر هستند و برای از بین بردن خال و دیگر ضایعات پوستی فوق‌ العاده مؤثر و تاثیر گذار هستند. البته تنها شرط اصلی ایمنی برای این روش این است که بیمار برای محافظت از چشمان خود در برابر اشعه لیزر، عینک ‌های مخصوصی را که پزشک به او می ‌دهد را استفاده کند.

 سوالات متدال درباره ی برداشتن خال با لیزر


سوالات متدال درباره ی برداشتن خال با لیزر

آیا لیزر بی خطر است؟

لیزر های جدید درجه ۴ پزشکی، یکی از پیشرفته ‌ترین تکنولوژی موجود برای از بین بردن سلول ‌های پوستی است. هم چنین این ابزار پزشکی کوچک و قدرتمند برای استفاده در یک محیط پزشکی مانند مطب پزشک، کاملاً بی ‌خطر هستند و برای از بین بردن خال و دیگر ضایعات پوستی فوق‌ العاده مؤثر و تاثیر گذار هستند.

چرا توصیه شده است که ابتدا برای انجام این کار به پزشک مراجعه کنیم؟

ابتدا توسط پزشک معاینه شوید تا پزشک تعداد جلسات درمانی مورد نیاز را به شما بگوید. هم چنین از پزشک خود بخواهید که تصویر های قبل و بعد از برداشتن آن را به شما نشان دهد، چرا که با این کار شما می‌ توانید کیفیت کار پزشک را ارزیابی و حداقل صدمات پوستی بررسی کنید.

هزینه انجام این روش چه قدر است؟

در این باره باید بگوییم هزینه این کار با استفاده از لیزر بسته به پزشک و شهری که فرد در آن زندگی می‌ کنند و هم چنین اندازه و تعداد خالی که می‌خواهد بردارد، بستگی دارد ولی بهتر است برای اطلاع دقیق از هزینه آن به مطب پزشک مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *