دکتر کریم جلائیان سامانی

نمونه عمل های بینی دکتر کریم جلائیان سامانی مشهد با اطلاعات تماس

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از بهترین متخصصان یعنی دکتر کریم جلائیان سامانی صحبت کنیم. این اطلاعات زیبا جراح را در زیبا جراح بخوانید.

دکتر کریم جلائیان سامانی مشهد

دکتر کریم جلائیان سامانی مشهد

امروزه تمایل افراد برای انجام عمل های زیبایی بسیار زیاد شده است و هم چنین یکی از دغدغه های آن ها پیدا کردن یک متخصص خوب در این زمینه می باشد. شاید برای برخی از افراد سوال به وجود آمده باشد که دکتر کریم جلائیان سامانی کیست در این باره باید بگوییم که ایشان یکی از بهترین متخصصان در مشهد هستند. هم چنین دکتر سامانی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و متخصص گوش و حلق و بینی، آندوسکوپی بینی و سینوس، زیبائی بینی و صورت هستند.

گرفتن تخصص

دکتر به مدت ۷ سال دوران پزشکی عمومی خود را در دانشگاه پزشکی مشهد گذرانده اند و در فاصله سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ موفق به گرفتن تخصص خود از این دانشگاه شده اند. گفته شده است که افراد زیادی برای عمل خود نزد ایشان رفته اند و یکی از ویژگی هایی که ایشان دارند، اخلاق بسیار خوبشان با بیماران و هم چنین مراجعه کنندگانشان می باشد.

اینستاگرام دکتر کریم جلائیان سامانی

اینستاگرام دکتر کریم جلائیان سامانی

اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی بسیار محبوب در ایران است که توانسته طرفداران بسیار زیادی در ایران و در بین مردم بدست آورد. امروزه افراد از اینستاگرام برای معرفی بیزینس خود نیز استفاده می کنند، که این شامل پزشکان نیز می باشد. افرادی که تمایل دارند، عکس های بیشتری از نمونه کار های دکتر سامانی ببینند، ما به آن ها پیشنهاد می کنیم که به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنند. در پیج اینستاگرام ایشان نمونه کار های زیادی به همراه فیلم و حتی مطالب آموزنده در مورد عمل های زیبایی برای افراد و هم چنین فالووران در این پیج توسط ادمین قرار داده می شود.

نظرات افراد

یکی از مزیت هایی که این پیج دارد، این است که افراد می توانند در زیر پست های دکتر نظرات یکدیگر را بخوانند و در این باره اطلاعات بیشتری از نوع عمل دکتر و هم چنین نتیجه ی بعد از عمل را کسب کنند. هم چنین می توانند از طریق دایرکت از ادمین سوالات خود را مانند این که چگونه نوبت بگیرند و یا این که دکتر در چه روز هایی در مطب هستند را بپرسند.

ادرس دکتر کریم جلائیان سامانی

ادرس دکتر کریم جلائیان سامانی

گاهی اوقات برای افراد پیش آمده است که برای گرفتن آدرس مطب دکتر مورد نظر خود با مشکل مواجه شده اند. اما افرادی که تمایل دارند توسط دکتر سامانی معاینه شوند و به همین دلیل به دنبال آدرس دقیق مطب ایشان هستند. ما به آن ها پیشنهاد می کنیم که به سایت دکتر مراجعه کنند. در این سایت اطلاعات زیادی مانند: شماره مطب، آدرس مطب و هم چنین موارد دیگر مانند این که دکتر در چه روز هایی در مطب هستند، قرار داده شده است. هم چنین از مزیت های دیگری که مراجعه به این سایت برای افراد دارد، این است که افراد می توانند نمونه کار های بیشتری از جراحی های دکتر از قبل و بعد بیماران ایشان را ببینند. هم چنین می توانند از مشاوره ی آنلاین نیز استفاده کنند و سوالات خود را به این گونه از مشاوران بپرسند.

دکتر کریم جلائیان سامانی در مشهد

دکتر کریم جلائیان سامانی در مشهد

می توان به جرات گفت که دکتر کریم جلائیان سامانی مشهد یکی از بهترین جراحان هستند، هم چنین ایشان عمل هایی مانند: جراحی ترمیمی بینی، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و هم چنین تزریق ژل و پروتز را برای متقاضیان انجام می دهند.

مهارت دکتر

یکی از جراحی هایی که دکتر در آن بسیار مهارت دارد و به دلیل کار خوبشان در این جراحی زبان زد سایر افراد شده اند، عمل بینی می باشد. افرادی که می خواهند عمل بینی خود را به بهترین نحو انجام دهند و از نتیجه ی بعد از آن به طور کامل راضی باشند ما به آن ها دکتر سامانی را معرفی می کنیم. گفته شده است که اکثر بیماران ایشان از نتیجه ی بعد از عمل رضایت کامل داشته اند و در این باره گفته اند که دکتر همان چیزی که مد نظرشان بوده و حتی بهتر از آن را انجام داده است.

توصیه های دکتر به بیماران

توصیه های دکتر به بیماران

هم چنین ایشان به بیماران خود قبل از عمل بینی توصیه هایی می کنند که افراد بهتر است، این توصیه ها را رعایت کنند، این توصیه ها شامل این می باشد که افراد قبل از مراجعه به کلینیک و یا بیمارستان، همراه خود جواهرات نداشته باشند و از لباس های راحت و گشاد که زیپ دارد استفاده کنند، هم چنین در مورد خانم های متاهل حضور همسر اجباری است. کارت شناسایی باید همراه آن ها باشد و نیز رضایت پدر برای افراد زیر ۱۸ سال ضروری است، باید فرد آزمایشات خود را به همراه داشته باشد، فرد از عصر روز قبل از عمل خود به دلیل جلوگیری از کم آبی به مقدار کافی مایعات بنوشید، بیمار از شب قبل از جراحی مایعات و غذا میل نکند و ناشتا باشد. در صورتی که وقت عمل بیمار برای بعد از ظهر تعیین شود، مدت ۶ الی ۸ ساعت ناشتایی برای او کافی می باشد. بعضی از دارو ها و مواد غذایی طی روز های قبل از جراحی باید قطع شود و مصرف نشوند. 

دوران نقاهت بیماران

البته لازم به ذکر است که دکتر به بیماران خود بعد از عمل نیز توصیه هایی می کند، که افراد باید این توصیه ها و هم چنین نکات را برای این که دوران نقاهت آن ها بدون مشکل و سریع تر تمام شود باید رعایت کنند، هم چنین دکتر به آن ها می گوید که اگر مشکلی برای آن ها در دوران نقاهت به وجود آمد با مطب تماس بگیرند و این موضوع را با دکتر در میان بگذارند.

توصیه هایی برای بعد از عمل

برخی از توصیه هایی که دکتر به بیماران خود برای بعد از عمل می کند، شامل: عدم ورزش های سنگین در دو هفته ی اول، داشتن رژیم غذایی سالم، خودداری از مصرف دخانیت و کشیدن سیگار در هفته های اول، در ۲٫۳ روز اول بعد از جراحی بیمار استحمام نکند و فقط مو های خود را بشوید، شستشوی بینی با سرم های مخصوص، فین نکردن در روز های اول، استفاده از بالشت های اضافه در هنگام خواب، در زمان خواب فرد تا حد امکان سر خود را پایین و یا به اطراف نبرد، خودداری از مصرف دارو های خاص و دارو هایی که دکتر تجویز نکرده است و موارد دیگر، می باشد.

شماره مطب دکتر کریم جلائیان سامانی

شماره مطب دکتر کریم جلائیان سامانی

افرادی که تمایل دارند، توسط ایشان معاینه شوند و شماره مطب دکتر را برای گرفتن نوبت می خواهند. می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه و هم چنین گرفتن نوبت به شما کم خواهند کرد. علاوه بر آن افرادی که از طریق مشاوران ما برای گرفتن نوبت اقدام کنند، می توانند از تخفیف نیز بهره مند شوند. هم چنین روش دیگر برای داشتن شماره مطب ایشان، مراجعه به سایت دکتر است، چرا که در این سایت شماره مطب دکتر و این که دکتر در چه روز هایی در مطب هستند برای افراد قرار داده شده است که بتوانند به راحتی از این اطلاعات استفاده کنند.

سوالات متداول درباره ی دکتر کریم جلائیان سامانی

سوالات متداول درباره ی دکتر کریم جلائیان سامانی

دکتر کریم جلائیان سامانی کیست؟

در این باره باید بگوییم که ایشان از بهترین متخصصان در مشهد هستند، هم چنین دکتر فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند و متخصص گوش و حلق و بینی، آندوسکوپی بینی و سینوس، زیبائی بینی و صورت می باشند. ایشان به مدت ۱۱ سال دوران پزشکی عمومی خود و هم چنین تخصصی خود را در دانشگاه پزشکی مشهد گذرانده اند. عمل هایی که ایشان انجام می دهند، شامل: جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و هم چنین تزریق ژل و پروتز می باشد.

دکتر سامانی به بیماران خود قبل از عمل بینی چه توصیه هایی می کند؟

دکتر برای راحتی افراد در هنگام جراحی به آن ها توصیه هایی مانند این که فرد از شب قبل از عمل بینی مایعات و غذا میل نکند و ناشتا باشد. در صورتی که وقت عمل فرد برای بعد از ظهر تعیین شده باشد، مدت ۶ الی ۸ ساعت ناشتایی برای او کافی است. بعضی از دارو ها و مواد غذایی در روز های قبل از جراحی باید قطع شود و مصرف نشوند. هم چنین برای خانم های متاهل حضور همسر الزامی است، بیمار باید کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشد و نیز رضایت پدر برای افراد زیر ۱۸ سال الزامی است و در نهایت فرد باید آزمایشات خود را به همراه داشته باشد.

افراد چگونه می توانند نمونه کار های این دکتر را مشاهد کنند؟

در این باره باید بگوییم که افراد برای مشاهده ی نمونه کار های ایشان می توانند به صفحه ی اینستاگرام ایشان مراجعه کنند. در آن نمونه کار های زیادی به همراه فیلم و حتی مطالب آموزنده در مورد جراحی های زیبایی برای افراد و هم چنین فالووران توسط ادمین در صفحه ی اینستاگرام قرار داده می شود. علاوه بر آن افراد می توانند برای مشاهده ی بیشتر نمونه کار های دکتر به سایت ایشان مراجعه کنند، چرا که در سایت نیز نمونه کار های زیادی برای افراد قرار داده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *