تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه برای بزرگ کردن چقدر هزینه دارد؟ + بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

در این مقاله می خواهیم درباره ی تزریق چربی به سینه که برخی از افرادی به آن نیاز دارند صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • همین حالا به سایت زیبا جراح زنگ بزنید تا تخفیف ویژه ای برای عمل زیبایی در مشهد دریافت کنید. همچنین مقاله معرفی بهترین کلینیک زیبایی در مشهد بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 تزريق چربي به سينه قيمت


تزريق چربي به سينه چه قیمتی دارد؟

امروزه زیبایی اندام برای خانم ها بسیار مهم است و برای داشتن اندام ایده آل روش های مختلفی که مهم ترین آن ورزش کردن است را امتحان می کنند. داشتن سینه های بزرگ و خوش فرم نیز یکی از دلایل خوش فرمی بدن است ولی متاسفانه این قسمت از بدن گاهی اوقات با ورزش کردن خوش فرم و بزرگ نمی شود. به همین دلیل خانم ها روش های دیگری را به جز ورزش کردن امتحان می کنند، که این روش ها شامل تزریق، ژل و عمل می باشد.

برداشتن چربی از شکم و پهلو

تزریق چربی به سینه یکی از روش هایی است که مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است، این روش به این صورت است متخصص ابتدا چربی مورد نظر را از بدن خود فرد که معمولا از ناحیه شکم و پهلو است بر میدارد. سپس توسط دستگاه های مخصوص چربی زنده از سایر قسمت ها جدا شده و با لوله هایی به بیمار زده می شود. این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود تا بیمار در هنگام جراحی دردی را احساس نکند.

نکته قابل توجه در این روش این است که، چربی زنده است و در طی زمان در بدن فرد رشد می کند، هم چنین این روش یکی از ماندگار ترین روش ها است.

 تزريق چربي به سينه عوارض


عوارض تزريق چربي به سينه

تزریق چربی به سینه نیز مانند سایر روش ها دارای یک سری عوارض ست که این عوارض عبارت اند از:

روش استانداردی برای آن وجود ندارد، قبل از عمل انتقال چربی، بیمار برای بافت سینه باید به مدت سه ماه از BRAVA استفاده کنند، دکتر فقط به اندازه یک سایز سینه را می تواند بزرگ تر کند، این احتمال وجود دارد که لیفت سینه هنوز لازم باشد، احتمال دارد چربی مجدداً بازجذب شود، کلسیفیکاسیون ناشی از آن ممکن است در تصویر برداری برای سرطان پستان مشکل ایجاد کند، باید چربی کافی در بقیه قسمت ‌های بدن وجود داشته باشد.

کسانی که می خواهند این روش را انجام دهند، ابتدا باید از عوارض آن آگاهی کافی داشته باشند، تا بتوانند به درستی در این باره تصمیم گیری کنند.


هزينه تزريق چربی به سينه برای بزرگ کردن

هزینه ی تزریق چربی به سينه بستگی به دستمزد پزشک دارد، برای این که بتوان طور دقیق از هزینه آن اطلاع پیدا کنید، بهتر است که به مطب پزشک مراجعه کنید و تمام سوال های خود از جمله هزینه عمل را بپرسید.
عمل زیبایی به سينه یکی از عمل هایی است که به دلایل زیادی مانند بزرگ تر شدن آن، جوان سازی پوست آن قسمت و هم چنین برطرف شدن عیب های آن انجام می شود. سينه قسمت بسیار مهم از بدن است و به همین دلیل زیبایی و خوش فرم بودن آن بسیار مهم است.


افرادی که می خواهند تزریق چربی به سینه را انجام دهند بهتر است بدانند که تزريق چربي به سينه عوارض دارد که این عوارض شامل: روش استانداردی برای آن وجود ندارد، قبل از عمل انتقال چربی، بیمار برای بافت سینه باید به مدت سه ماه از BRAVA استفاده کنند، دکتر فقط به اندازه یک سایز سینه را می تواند بزرگ تر کند، این احتمال وجود دارد که لیفت سینه هنوز لازم باشد، احتمال دارد چربی مجدداً بازجذب شود، می باشد.

تزریق چربی به سینه در شيراز

یکی از معیار های مهمی که امروزه در شهر شيراز بسیار مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است، داشتن بالا تنه زیبا برای خام ها است. اما خیلی از افراد ترس از عمل دارند به همین دلیل تزريق چربي به سينه در شيراز نیز انجام می شود تا مردم این شهر بدون جراحی به بدن ایده آل خود برسند و هم چنین از نتیجه آن نیز راضی باشند.

تزریق چربی به سینه در كرج

تزریق چربی به سینه در كرج

خانم ها در كرج نیز یکی از معیار های زیبایی را داشتن اندام ایده آل و زیبا می دانند و اکثر آن ها به ورزش کردن در روز اهمیت زیادی می دهند ولی برخی از این افراد به دلیل مشغله کاری نمی توانند به طور مرتب ورزش کنند. هم چنین برخی از این افراد به دلیل کوچک بودن سینه هایی که دارند ورزش بر روی آن ها تاثیر زیادی ندارد به همین دلیل تزريق چربي به سينه كرج نیز توسط متخصصین انجام می شود. گاهی نیز متخصصین حرفه ای از شهر های دیگر مثل تهران و مشهد برای انجام این عمل به کرج می آیند.

البته افراد باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که تزريق چربي به سينه عوارض دارد و قبل از انجام این کار، در مورد عوارض آن تحقیق کنند تا بتوانند با دید باز و آگاهی بیشتر این کار را انجام دهند، البته در قسمت قبلی ما به این عوارض اشاره کرده ایم.

تزریق چربی به سینه در مشهد

امروزه یکی از معیار های زیبایی در مشهد داشتن سینه هایی برجسته و خوش فرم است. این معیار بیشتر توسط خانواده کارداشیان که یک خانواده معروف در دنیا هستند، ترند شده است. در مشهد نیز داشتن این ویژگی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. تزريق چربي به سينه مشهد نیز توسط بهترین متحصصان انجام می شود، هم چنین مشهد دارای بهترین متخصصان در ایران است.

تزریق چربی به سینه در تهران

خانم ها در تهران یکی از معیار های زیبایی را داشتن سینه های خوش فرم می دانند و اکثر آن ها به دلیل مشغله زیاد برای ورزش کردن وقت ندارند. هم چنین خیلی از این افراد نیز ترس از عمل و اتاق عمل را دارند به همین تزريق چربي به سينه تهران نیز توسط بهترین متخصصان انجام می شود، گفته شده است که این روش روزانه در تهران توسط پزشکان، بسیار انجام می شود.

هزینه تزريق چربي به سينه به مواردی هم چون مقداری که چربی باید تزریق شود و هم چنین دستمزد پزشک بستگی دارد. برای این که از هزینه آن اطلاع پیدا کنید، بهترین کار این است که به مطب پزشک مراجعه کنید تا هم سوالات خود را بپرسید و هم از هزینه ی آن اطلاع پیدا کنید.

اثر بافت در تزریق چربی به سینه


عوارض تزريق چربي به سينه عبارت اند از: روش استانداردی برای آن وجود ندارد، قبل از عمل انتقال چربی، بیمار برای بافت سینه باید به مدت سه ماه از BRAVA استفاده کنند، دکتر فقط به اندازه یک سایز سینه را می تواند بزرگ تر کند، این احتمال وجود دارد که لیفت سینه هنوز لازم باشد، احتمال دارد چربی مجدداً بازجذب شود.


فيلم تزريق چربي به سينه

فيلم تزريق چربي به سينه

عمل تزريق چربي به سينه به این صورت است که روزی که قرار است فرد عمل را انجام دهد، متخصص ناحیه ای را که چربی از آن خارج شده و قرار است تزریق شود را علامت گذاری می ‌کند. هم چنین بی هوشی عمومی، آرام بخش موضعی یا بی حسی موضعی بستگی به این دارد که آیا بیمار، عمل دیگری به طور هم زمان می خواهد انجام دهد یا خیر. احتما دارد که در جایی که فقط آن سمت از بدن مورد درمان است بی حس شود.

سپس یک مایع به قسمت مورد نظر بدن تزریق می‌ شود تا در طول مدت لیپوساکشن بتوان سلول‌ های چربی را راحت‌ تر جدا کرد و خونریزی را کاهش دهد. بعد از آن لیپوساکشن برای استخراج چربی از طریق دستگاه مکش استفاده می‌ شود، وقتی که استخراج چربی انجام شد، سلول ‌های آن جدا شده و تمیز می‌ شوند و برای تزریق آماده می ‌شوند.

آيا تزريق چربي به سينه خطرناك است

آيا تزريق چربي به سينه خطرناك است


هزينه عمل تزريق چربي به سينه به مواردی هم چون مقداری که چربی باید تزریق شود و هم چنین دستمزد پزشک بستگی دارد. برای این که از هزینه آن اطلاع پیدا کنید، بهترین کار این است که به مطب پزشک مراجعه کنید تا هم سوالات خود را بپرسید و هم از هزینه ی آن اطلاع پیدا کنید.
بهترين دكتر تزريق چربي به سينه را افراد می توانند در اینترنت جستجو کنند و یا از کسانی که این کار را انجام داده اند، بپرسند، هم چنین تزریق چربی به سینه نسبت به جراحی خطر کمتری دارد.


تزريق چربي شكم به سينه

برای این که پزشک این چربی را از شکم فرد بردارد، لیپوساکشن برای استخراج چربی از طریق دستگاه مکش استفاده می‌ کند، وقتی که استخراج چربی انجام شد، سلول ‌های آن جدا شده و تمیز می‌ شوند و برای تزریق آماده می ‌شوند.

تزريق چربي بدن به سينه


گاهی اوقات پزشکان به دلیل آن که بیمار در قسمت های بدن خود چربی کافی ندارد، تزريق چربي سويا به سينه را انجام می دهد، این روش نیز برای افراد موثر است. هم چنین از مزیت های آن شامل: دوره نقاهت بسیار کوتاه مدت است، کاهش عوارض احتمالی که در جراحی وجود دارد، نتیجه ای طبیعی، بهره مندی از پیکرتراشی همسو با تزریق به باسن، عدم نیاز به بستری می باشد.

سوالات متداول درباره ی تزریق چربی به سینه

سوالات متداول درباره ی تزریق چربی به سینه

مزیت تزریق چربی نسبت به جراحی چیست؟

از مزیت های آن شامل: دوره نقاهت بسیار کوتاه مدت است، کاهش عوارض احتمالی که در جراحی وجود دارد، نتیجه ای طبیعی، بهره مندی از پیکرتراشی همسو با تزریق به باسن، عدم نیاز به بستری می باشد.

هزينه عمل این تزريق چقدر می باشد؟

هزينه عمل تزريق چربي به سينه به مواردی هم چون مقداری که چربی باید تزریق شود و هم چنین دستمزد پزشک بستگی دارد. برای این که از هزینه آن اطلاع پیدا کنید، بهترین کار این است که به مطب پزشک مراجعه کنید تا هم سوالات خود را بپرسید و هم از هزینه ی آن اطلاع پیدا کنید.

عوارض تزريق چربي به سينه چیست؟

روش استانداردی برای آن وجود ندارد، قبل از عمل انتقال چربی، بیمار برای بافت سینه باید به مدت سه ماه از BRAVA استفاده کنند، دکتر فقط به اندازه یک سایز سینه را می تواند بزرگ تر کند، این احتمال وجود دارد که لیفت سینه هنوز لازم باشد، احتمال دارد چربی مجدداً بازجذب شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *