دکتر حسین حامدی جراح بینی

دکتر حسین حامدی جراح بینی

دکتر حسین حامدی یکی از بهترین جراحان بینی و متخصص گوش و حلق بینی و سر و گردن می باشد که در این زمینه بسیار مهارت داشته و کارش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد در این مقاله با این متخصص  گوش و حلق بینی و سر و گردن بیشتر آشنا خواهیم شد و به معرفی ایشان پرداخته و درباره تخصصان بیشتر صحبت خواهیم کرد. با زیبا جراح همراه باشید.

دکتر حسین حامدی جراح بینی

دکتر حسین حامدی جراح بینی

بینی یکی از اعضای مهم صورت می باشد و در کشور ما رتبه اول عمل های جراحی زیبایی را دارد و افراد زیادی برای داشتن بینی متناسب با صورت شان و همچنین بینی زیبا به متخصصین مربوطه مراجعه می کنند و تحت عمل  جراحی زیبایی بینی قرار می گیرند. متخصصین زیادی برای عمل بینی در کشور ما وجود دارد دکتر حسین حامدی یکی از متخصصین گوش و حلق و بینی و سر و گردن می باشد که عمل جراحی زیبایی بینی هم انجام می دهد. ایشان مراجعین زیادی از سر تا سر کشور و حتی خارج از کشور نیز دارد و کارش را با مهارت زیادی انجام می دهد.

تمامی کسانی که بینی شان را این پزشک عمل جراحی زیبایی کرده است بسیار از نتیجه عمل راضی هستند و عمل جراحی زیبایی بینی آن ها آن طور که می خواسته اند  پیش رفته است. دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از دانشگاه های معتبر و بزرگ کشور است که فارغ التحصیلان آن همگی بسیار موفق و با اطمینان بوده اند و ایشان ۴ سال دوره ی پزشکی عمومی خود را گرفته است.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز یکی از بهترین ومعتبر ترین دانشگاه های ایران می باشد و از لحاظ علمی و پژوهشی بسیار پیشرفته می باشد و خیلی از مردم ایران برای درمان به این شهر زیبا سفر می کنند زیرا شیراز و بیمارستان ها و دانشگاه های پزشکی اش بسیار پیشرفته هستند. دکتر حسین حامدی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در تخصص گوش وحلق و بینی فارغ التحصیل شده است. ایشان در هنگام عمل سرعت بالایی دارند که نشان دهنده ی مهارت شان در عمل جراحی زیبایی بینی می باشد. همچنین داشتن دقت بالا یکی دیگر از ویژگی های ایشان می باشد، به طوری که تمامی بیماران شان از نتیجه عمل راضی هستند. طبیعی بودن بینی بعد از عمل توسط دکتر حسین حامدی باعث جذب بیمار بیشتر برای ایشان می باشد هزینه ی دریافتی و دست مزد ایشان نیز بسیار مناسب و نسبت به تخصص و مهارت ایشان بسیار کم می باشد به طوری که بیماران دکتر حسین حامدی را یک پزشک منصف و کار بلد می دانند.

رینوپلاستی

رینوپلاستی

جراحی زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی تنها تخصص این دکتر ماهر و سرشناس نمی باشد هر چند عمده عمل های انجام شده توسط ایشان همان عمل جراحی بینی می باشد. این روز ها زنان زیادی انواع تزریق در گونه ها لب ها و پیشانی خود انجام می دهند و این کار را برای زیبایی و جلو گیری از پیری و از بین بردن چین و چروک صورتشان انجام می دهند. دکتر حسین حامدی نیز در این زمینه تخصص دارد و این کار را نیز به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و تمامی مراجعینش از نتیجه کار بسیار راضی می باشند.

بیماری لوزه به ویژه در بین کودکان شایع می باشد و برای درمان آن و در صورت نیاز عمل جراحی آن، نیاز به یک متخصص کار بلد است که دکتر حسین حامدی در این زمینه نیز مهارت دارد. به طور خلاصه این دکتر توانمند عمل هایی از قبیل عمل جراحی زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی، عمل تزریق چربی گونه و تزریق چربی لب و تزریق چربی پیشانی، عمل جراحی درمانی لوزه، عمل جراحی گوش، عمل جراحی درمانی بینی، عمل جراحی پلک پایین، عمل جراحی اندوسکوپی بینی و عمل جراحی سینوس ها، عمل جراحی پلک بالا، عمل تزریق ژل خط لبخند، عمل جراحی درمانی توده های صورت و گردن، عمل لیفت پیشانی صورت و جوان سازی گردن و … را انجام می دهد.

دکتر حسین حامدی اینستاگرام

دکتر حسین حامدی اینستاگرام

بسیاری از پزشکان این روز ها اینستاگرام دارند و در آن پست هایی در زمینه کارشان و شاید زندگی خصوصیشان می گذارند. دکتر حسین نیز اینستاگرام دارد و در پیج خود عکس هایی از بینی بیمارانش در قبل از عمل و بعد از عمل می گذارد و از طریق پیج ایشان و پست هایی که می گذارند می توان به کیفیت کار ایشان پی برد. اینستاگرام دکتر حسین حامدی مشهد را که در گوگل سرچ کنید آدرس پیج ایشان در صفحه های مختلف نمایان می شود و اگر تمایل داشته باشید و یا اگر تصمیم دارید که برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید می توانید در اینستاگرام دنبال کنندشان باشید و کارهایشان را مشاهده کنید. ایشان حتی به تمامی کامنت ها پاسخ می دهند بنابراین اگر سوالی داشته باشید می توانید بپرسید تا پاسخ خود را از ایشان دریافت کنید.

دکتر حسین حامدی چشم پزشک

دکتر حسین حامدی چشم پزشک

چشم یکی از اعضای بسیار حساس و مهم صورت می باشد که باید بسیار مراقب آن بود و در صورت مشاهده کوچک ترین مشکلی حتما به یک متخصص خوب در این زمینه مراجعه کرد. دکتر حسین حامدی متخصص چشم در تهران هستند که از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند و بسیار توانا و ماهر می باشند و افراد زیادی برای معالجه مشکلات چشم خود به ایشان مراجعه می کنند. ایشان در تشخیص بیماری چشم بسیار ماهر هستند و دست توانایی نیز در هنگام عمل دارند. بیماران زیادی از سر تا سر کشور و حتی خارج کشور به ایشان مراجعه می کنند و از نتیجه ی درمان و در صورت نیاز عمل جراحی، بسیار راضی هستند. دکتر حسین حامدی بسیار صبور و مهران هستند و با بیماران خود با ملایمت رفتار می کنند و هزینه ی ویزیت ایشان نیز بسیار مناسب می باشد و با وجود تخصص و مهارتی که دارند بسیار با بیماران با ملایمت رفتار می کنند.

دکتر حسین حامدی razavi khorasan province

دکتر حسین حامدی متخصص گوش و حلق و بینی در خراسان رضوی می باشند که در این زمینه بسیار مهارت دارند و عمل جراحی بینی و تزریق ژل به گونه و لب و پیشانی و … نیز انجام می دهند. ایشان بسیار منظم هستند و راس ساعت کاری در مطب خود حضور دارند و بسیار وقت شناس می باشند و با بیماران بسیار مهربان هستند و با صبوری به تمام حرف ها و خواسته های آن ها گوش می دهند. با پزشکانی مانند دکتر حسین حامدی مشهد به یکی از شهر های پیشرفته از لحاظ پزشکی و علمی تبدیل می شود و بیماران و مراجعین زیادی از سر تا سر کشور به مشهد سفر می کنند.

بنابراین در پاسخ به سوال دکتر حسین حامدی کیست؟ باید گفت که ایشان یکی از توانمند ترین و ماهر ترین پزشکان کشور در خراسان رضوی هستند که در صورت داشتن مشکل می توان به ایشان اطمینان کرد و به مطبشان مراجعه کرد. افراد همواره به دنبال پزشکی مطمئن و قابل اطمینان هستند که به مشکلات جسمی آن ها گوش کرده و بهترین تجویز را انجام بدهد و بهترین نتیجه را از مراجعه به دکتر مورد نظر بگیرند. باید گفت دکتر حسین حامدی یکی از این پزشکان می باشد و می توان با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه کرد.

قیمت عمل بینی دکتر حسین حامدی

قیمت عمل بینی دکتر حسین حامدی

تعرفه های متخصصین مختلف و هزینه ی دریافتی آن ها متفاوت می باشد و هر پزشک هزینه ای دریافت می کند. برای آگاهی از هزینه ویزیت پزشک متخصص می توان با مطب ایشان تماس گرفت و هزینه را از منشی ایشان جویا شد. ایشان پزشک منصفی می باشد و با وجود تخصص و مهارت بالا دارای هزینه ی ویزیت مناسبی می باشد. آدرس دکتر حسین حامدی را می توان با سرچ در گوگل پیدا کرد. مطب ایشان در مشهد قرار دارد و گاهی در شهر های دیگر نیز سفر کرده و در آن جا نیز بیماران را ویزیت می کنند.

شماره مطب دکتر حسین حامدی

بسیاری از افراد به دنبال شماره و تلگرام دکتر حسین حامدی هستند و می خواهند قبل از مراجعه به این پزشک از هزینه ی عمل و ویزیت آگاه بشوند و یا اطلاعات دیگر کسب کنند. با سرچ در گوگل می توان شماره ایشان را پیدا کرد و در صورت لزوم قبل از مراجعه به مطبشان تماس گرفت.

سوالات متداول

سوالات متداول

دکتر حسین حامدی در چه زمینه های فعالیت دارد؟

دکتر حسین حامدی متخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن می باشد و عمل های مانند عمل جراحی بینی، عمل تزریق ژل به لب و گونه و پیشانی، عمل گوش و بینی، عمل درمانی لوزه، عمل پلک پایین، عمل پلک بالا و … را انجام می دهد.

این دکتر از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده اند؟

ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندند و فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند.

آدرس مطب دکتر حسین حامدی چه می باشد؟

دکتر حسین حامدی یک از متخصصین گوش و حلق و بینی در مشهد هستند که چندین مطب دارند و در بیمارستان نیز بیماران را ویزیت می کنند . برای پیدا کردن ادرس ایشان می توانید با ما تماس بگیرید تا از تخفیف های خوبی نیز بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *