تزریق چربی به باسن

مزایا تزریق چربی به باسن به روش برزیلی چیست؟ + تخفیف هزینه تزریق چربی به باسن در مشهد

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از روش های جدید برای بزرگ کردن باسن یعنی، تزریق چربی به باسن صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 تزریق چربی به باسن چیست


تزریق چربی به باسن چیست ؟

امروزه زیبایی اندام برای خانم ها بسیار مهم است و برای داشتن اندام ایده آل روش های مختلفی که مهم ترین آن ورزش کردن است را امتحان می کنند. داشتن باسن بزرگ و خوش فرم نیز یکی از دلایل خوش فرمی بدن است ولی متاسفانه این قسمت از بدن گاهی اوقات با ورزش کردن خوش فرم و بزرگ نمی شود و یا خیلی کوچک است. به همین دلیل خانم ها روش های دیگری را به جز ورزش کردن امتحان می کنند، که این روش ها شامل تزریق، ژل، فیلر و عمل می باشد.


تزریق چربی به باسن در مدل های مختلفی انجام می شود، یکی از این روش ها که به تازگی بسیار رایج شده است، مدل برزیلی است.


تزریق چربی به باسن در سلبریتی ها

یکی از دغدغه ها بین سلبریتی ها شکل و تناسب باسن است، که هم چنین یکی از عوامل مهم در جذابیت بدن زنان است. یکی از روش ‌های جدیدی که به تازگی برای بزرگ کردن باسن در بین مردم و سلبریتی ها استفاده می‌ شود، زدن چربی به باسن یا بالا بردن باسن به روش برزیلی است.

داشتن باسن بزرگ و برجسته ابتدا توسط جنیفر لوپز، خواننده مطرح دنیا، باب شد ولی بعد از آن دلیلی که باعث شد بزرگ بودن باسن بین مردم بسیار رایح شود، خانواده کارداشیان ها بوده است. کیم کارداشیان و کایلی جنر دو سلبریتی مشهور در دنیا، با داشتن باسن های بزرگ و برجسته باعث شدند که مردم مشتقاق به داشتن این مدل اندام شوند، به همین دلیل روش های زیادی برای بزرگ و برجسته کردن آن ناحیه از بدن به وجود آمد.

 هزینه تزریق چربی به باسن


هزینه تزریق چربی به باسن

قیمت تزریق چربی به باسن بستگی به دستمزد پزشک دارد، برای این که بتوان طور دقیق از هزینه آن اطلاع پیدا کنید، بهتر است که به مطب پزشک مراجعه کنید و تمام سوال های خود از جمله هزینه عمل را بپرسید.
عمل زیبایی به باسن یکی از عمل هایی است که به دلایل زیادی مانند بزرگ تر شدن و برجسته شدن آن و هم چنین برطرف شدن عیب هایش انجام می شود. باسن قسمت بسیار مهم در بدن است و زیبایی و خوش فرم بودن آن بسیار حائز اهمیت است.

مشهد

در مشهد نیز برخی از افراد به دلیل کوچک بودن اندام خود، ورزش بر روی آن ها تاثیر زیادی ندارد به همین دلیل تزریق چربی به باسن در مشهد نیز توسط متخصصین انجام می شود. گاهی نیز متخصصین حرفه ای از شهر های دیگر مثل تهران برای انجام این عمل به مشهد می آیند.

تهران


تزریق چربی به باسن در تهران روزانه توسط متخصصان انجام می شود و گاهی افراد برای این عمل از شهر های دیگر به تهران می آیند. هم چنین بیشتر واقع این کار توسط نوعی تزریق در سایه استفاده از جراحی هایی نظیر لیپوساکشن نواحی دارای چربی اضافه امکان پذیر است.

 اهواز


اهواز

تزریق چربی به باسن در اهواز نیز روزانه توسط متخصصان انجام می شود و گاهی اوقات پزشکان از شهر های دیگری مانند تهران و مشهد برای انجام این عمل به اهواز می آیند. پزشکان پروازی به این دلیل این کار را می کنند که مردم این شهر از این روش بسیار استقبال کرده اند و می توانند درآمد زیادی در این شهر داشته باشند.

شیراز


هم چنین تزریق چربی به باسن در شیراز نیز بسیار رایج شده است و مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است، چرا که خیلی از این افراد ترس از عمل و اتاق عمل را دارند به همین دلیل از روش تزريق که توسط بهترین متخصصان انجام می شود،استفاده می کنند.

بهتر است که بدانید که این روش با ایجاد بی هوشی عمومی انجام می شود و هم چنین پزشک قسمت های مورد نظر برای برداشت چربی را مشخص می کند و آن را برای تزریق استخراج می کند. ناحیه شکم و پهلو نواحی هستند که اغلب برای استخراج چربی استفاده می شوند، هم چنین جراح سه برابر حجم مورد نیاز را از این نواحی برداشت می کنند.

تزریق چربی به باسن به روش برزیلی

یکی از روش ‌های جدیدی که به تازگی برای بزرگ کردن این ناحیه در بین مردم رایج شده است تزریق چربی به باسن یا بالا بردن آن قسمت به روش برزیلی است. اما افرادی که می خواهند این این روش را انجام بدهند، به یاد داشته باشند، این حتمال وجود دارد که این قسمت از بدن تا چند هفته تورم داشته باشد. اکثرا به این صورت است که انجام این روش چیزی حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد از چربی ‌ها جذب بدن می ‌شوند. اگر جراح به اندازه کافی مهارت داشته باشد، با در نظر گرفتن این نکته مهم جراحی را انجام می‌ دهد تا سایز آن قسمت برای بیمار را تغییر دهد. بهتر است که بدانید نتیجه این جراحی بسیار طبیعی بوده و همین باعث رضایت بسیاری از افراد و هم چنین استقبال آن ها شده است.

 مراحل تزریق چربی به باسن


مراحل تزریق چربی به باسن


فرم دهی باسن با تزریق چربی به باسن به این گونه است که ابتدا متخصص چربی مورد نظر را از بدن خود بیمار که معولا از ناحیه ی شکم و پهلو است بر میدارد. سپس توسط دستگاه های مخصوص چربی زنده از سایر قسمت ها جدا شده و با لوله هایی به بیمار زده می شود. این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود تا بیمار در هنگام جراحی دردی را احساس نکند.

مزایای تزریق چربی به باسن

هم چنین مزایای این روش شامل: شکل دهی کامل به مسیر های منحنی قسمت پایینی بدن بیمار، هنگام پوشیدن انواع لباس باعث جذابیت بیشتر می شود، بهبود تعادل قسمت بالایی و پایینی بدن فرد، برخلاف پروتز نتیجه طبیعی دارد، رفع افتادگی باسن با افزایش سن البته در برخی از موارد، کم بودن احتمال خطر ابتلا به عفونت البته در پروتز های سیلیکونی ممکن است ابتلا به عفونت خیلی زیاد باشد، کاهش احتمال خطر پس زدن چربی توسط بدن، مدت زمان بهبودی این روش نسبت به روش پروتز بسیار کمتر است، خلاص شدن از چربی ‌های اضافه بدن فرد و در نهایت عدم نیاز به بستری شدن بعد از انجام این جراحی ولی در روش پروتز بیمار باید حتما یک شب در بیمارستان بستری شود، می باشد.

بزرگ کردن باسن با تزریق چربی به باسن

یکی از دغدغه های خانم های امروزی در سرتاسر جهان داشتن باسن بزرگ و خوش فرم است، به همین دلیل روش های مختلفی را برای این کار انجام می دهند. یکی از روش های راحت، سریع و بدون درد، استفاده از تزریق می باشد که نسبت به جراحی درد و عوارض کم تری دارد.

توجه داشته باشید که در طول زمان احتمال دارد مقدار کمی از چربی ها جذب بدن فرد شود و شکل این ناحیه را طبیعی تر کند. طبق گزارش های انجام شده ۶۰ تا ۸۰ درصد این روش می تواند ماندگار باشد. اما با این حال به دلایلی مانند مرگ تدریجی برخی از سلول های چربی بعد از تزریق به بیماران که به نتیجه ایده آل نرسیده اند، توصیه می شود که بیماران دوباره اقدام به تزریق کنند.


عوارض تزریق چربی به باسن

این روش نیز مانند سایر روش ها دارای عوارض می باشد که اگر توسط متخصص در این زمینه انجام نشود، این امکان وجو دارد که در صورتی که چربی بیش از اندازه به ناحیه نا مناسب تزریق شود، علاوه بر این که ظاهر بد و نامتناسب به بدن فرد می دهد، احتمال آمبولی در قلب و ریه وجود برای بیمار نیز وجود دارد.

سوالات متداول درباره ی تزریق چربی به باسن

سوالات متداول درباره ی تزریق چربی به باسن

فرم دهی باسن با تزریق چربی به باسن چگونه انجام می شود؟

به این گونه است که ابتدا متخصص چربی مورد نظر را از بدن خود بیمار که معولا از ناحیه ی شکم و پهلو است بر میدارد. سپس توسط دستگاه های مخصوص چربی زنده از سایر قسمت ها جدا شده و با لوله هایی به بیمار زده می شود. این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود تا بیمار در هنگام جراحی دردی را احساس نکند.

آیا تزریق چربی به باسن امکان برگشت به حالت اولیه را دارد؟

باید گفت، احتمال دارد مقدار کمی از چربی ها جذب بدن فرد شود و شکل باسن را طبیعی تر کند. طبق گزارش های انجام شده ۶۰ تا ۸۰ درصد تزریق چربی به باسن از ماندگار است. اما با این حال به دلایلی مانند مرگ تدریجی برخی از سلول های چربی بعد از تزریق به بیماران که به نتیجه ایده آل نرسیده اند، توصیه می شود که بیماران دوباره اقدام به تزریق کنند.

چه افرادی باعث شدند که داشتن باسن بزرگ در میان مردم مورد استقبال قرار بگیرد؟

ابتدا توسط جنیفر لوپز، خواننده مطرح دنیا، باب شد ولی بعد از آن دلیلی که باعث شد بزرگ بودن باسن بین مردم بسیار رایح شود، خانواده کارداشیان ها بوده است. کیم کارداشیان و کایلی جنر دو سلبریتی مشهور در دنیا، با داشتن باسن های بزرگ و برجسته باعث شدند که مردم مشتقاق به داشتن این مدل اندام شوند، به همین دلیل روش های زیادی برای بزرگ و برجسته کردن آن ناحیه از بدن به وجود آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *