بیمه دندان پزشکی پاسارگاد

دریافت بیمه دندان پزشکی برای ۸۰ درصد تخفیف در سرتاسر مراکز دندان پزشکی کشور

بیمه دندان پزشکی امری ضروری برای هر فرد شده است و به طور کلی خدمات دندانپزشکی امروزه امری پر هزینه است. به گونه ای که پس از بستری شدن، دندان پزشکی رتبه ی دوم را در کشور دارد و هم چنین هزینه های درمان دندان نسبت به سرانه ی درآمد مردم بالا است و مردم در طول زندگی به پزشک و دندان پزشک مراجعه می کنند و به همین علت اهمیت این کارگذاری ها برای کاستن این هزینه ها بسیار در بین مردم زیاد شده است. برخی از افراد به دلیل نداشتن هزینه درد دندان را تحمل می کنند و این موضوعات باعث شده تا افراد به سمت بیمه های درمانی بروند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از این بیمه ها آشنا کنیم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

  • جهت دریافت این بیمه همین حالا با سایت زیبا جراح تماس بگیرید.

بیمه ها به طور کلی طرحی ویژه هستند که بیمه گذار برای مدت محدودی در قبال بیمه کننده انجام می دهد. شما می توانید از بیمه ی خود برای درمان دندان های خود با کسانی که طرف قرارداد هستند مراجعه کنید. تمامی سرویس دهی های لازم برای درمان شما صورت می گیرد. استفاده از بیمه در موارد اورژانسی در کلینیک ها لحاظ شده است. برای تهیه ی بیمه باید به کارگذار مورد نظر خود مراجعه نمایید. برای هر یک اعضای خانواده بیمه نامه ی جداگانه ثبت می شود.

بیمه دندان پزشکی پاسارگاد

بیمه دندان پزشکی پاسارگاد

بیمه ی پاسارگاد با ارائه خدماتی از قبیل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسافرتی، عمر و غیره از سال ۸۵ کارش را شروع نمود که بیمه دندان پزشکی نیز یکی از این موارد است. بیمه ی دندان پزشکی پاسارگاد به گونه ای است که با استفاده از آن می توان هزینه های درمان را به حداقل رساند و با مراجعه به دفاتر اصلی می توانید از خدمات آن ها به طور کامل مطلع بشوید. با ثبت نام در آن ها فرم هایی به شما داده می شود و شما از طریق این فایل یا فرم می توانید دندان پزشکان نزدیک محل خود را بشناسید و با در دست داشتن این بیمه هزینه های درمان دندان خود را کاهش می دهید.

همچنین شما می توانید جهت جراحی دندان عقل در مشهد با تخفیف ویژه با ما تماس بگیرید.

بیمه دندان پزشکی سلامت

بیمه دندان پزشکی سلامت

بیمه سلامت یکی دیگر از انواع بیمه ها است، و شامل بسیاری از ارگان ها می شود و یکی از این ارگان ها بیمه دندان پزشکی سلامت است. این بیمه در گذشته خدمات درمانی نام داشت و اکنون به مدت سه سال سلامت نام گرفته است و انواع بیمه سلامت شامل سلامت همگانی، سلامت ایرانیان، سلامت روستائیان، بیمه سلامت کارکنان دولت و هم چنین شامل بیمه سلامت سایر اقشار می شود. برخی از پزشکان این بیمه را قبول می کنند و تعداد دندانپزشکان و متخصصین طرف قرارداد با این کارگذاری حدود ۲۰۵۰۰۰۰۰ نفر اعلام شده است. بیش از ۲ میلیون نفر برای این خدمات با استفاده از این بیمه به مراکز درمانی مراجعه می کنند و خدمات آن هم مانند بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی است. برخی از مراکز دندان پزشکی، درمان را به صورت رایگان تحت پوشش تامین اجتماعی انجام می دهند.

بیمه دندان پزشکی پویا

بیمه دندان پزشکی پویا

بیمه دندان پزشکی پویا روشی برای کاهش هزینه های درمان است و علی ایران منش مدیر عامل این طرح است. این طرح شامل کلیه ی خدمات دندان اعم از زیبایی، جراحی و غیره می شود. این روش به مدت هفت سال در استان های مختلف، صورت گرفته است و کسانی که کارت تخفیف پویا را دارند می توانند ۳۰ درصد از هزینه هایشان را کاهش دهند. این بیمه به صورت کارت تخفیفی است که شما با در دست داشتن آن می توانید به دندانپزشک مراجعه کنید.

البته بیمه ی پویا به صورت کارت تخفیف است و نوعی طرح برای تخفیف در تعرفه های دندانپزشکی محسوب می شود و اگر به سایت آن مراجعه کنید تعداد پزشکان فعال، افرادی که طرح را خریده اند و شهرهای فعال در آن را مشاهده می کنید. هم چنین درصد و میزان رضایت مردم از این طرح و پزشکان طرف قرارداد زیاد بوده است و شما به محض ورود به مطب دندانپزشک توسط تیم پشتیبان سلامت پویا پشتیبانی می شوید و مشاوره ی دهان و دندان را دریافت می کنید.

کادر پزشکانی معرفی می شوند از بهترین ها هستند و بعد از اتمام کار نزد دندان پزشک از شما راجع به نحوه ی کار نظرسنجی می شود و به طور کلی این روش روشی ارزان برای درمان دندان ها است. هزینه های ایمپلنت و جراحی ها زیاد است به همین دلیل سلامت پویا راهی است تا تعرفه ها را ۳۰ درصد کاهش دهد. برای نمونه مثلا اگر قیمت عصب کشی دندان هر کانال دندان ۱۳۰ باشد، ۴ کانال آن حدود ۴۰۰ به صورت آزاد می شود. ولی با کارت های تخفیف ۳۰ درصد آن کسر می شود و هزینه ی آن ۳۲۰ تومان می شود. با توجه به اطلاعات تکمیلی از قیمت و تعرفه های دندان پزشکی نرخ زیر این قیمت کذب بوده و صرفا یک کلک است پس لطفا در زمینه ی کارت هایی که تهیه می کنید تحقیقات لازم را به عمل آورید.

بیمه دندانپزشکی در کانادا

بیمه دندانپزشکی در کانادا

شاید شما نیز تا کنون شرایط بیمه دندان پزشکی در خارج از کشور و به طور مشخص تر در کشور کانادا را شنیده باشید و یا حتی کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، این موضوع را به طور دقیق رصد می کنند تا از آن کاملا اطلاع یابند. نکته قابل توجه در مورد بیمه دندان پزشکی در کانادا این است که شرایط حاکم بر آن جا دقیقا ان گونه که به نظر می رسد نیست. بهتر است منظورمان را این گونه بیان کنیم که آیا شنیده اید که تمام خدمات دندان پزشکی در ان جا کاملا رایگان می باشد؟ یا این که حتما شنیده اید که در ازای پرداخت مبلغی بسیار اندک تا یک سال شما می توانید در هر زمان برای درمان دندان های خود به دندان پزشکی های مطرح ان جا مراجعه کنید و خدمات را رایگان دریافت کنید! واقعیت آن است که موضوع به این سادگی نیست و ما در اینجا نظرات افراد مقیم کانادا را برای شما شرح می دهیم تا بهتر متوجه این موضوع شوید.

همان طور که می دانید کانادا کشوری مهاجر پذیر است و اصلی ترین نکته برای خدمات پزشکی که مهاجران باید به ان توجه داشته همین موضوع پر اهمیت دهان و دندان است. طبق گفته های مهاجران مقیم کانادا، ارائه خدمات در آن جا رایگان نبوده و حتی در برخی از موارد با مبالغ سر سام آور مواجه خواهید شد و آنان هم چنین معتقدند که شرایط خوب بیمه های موجود در ان جا بیش تر برای افرادی کاربرد دارد که از وضع مالی خوبی برخوردار باشند که این موارد شامل حال اکثر مهاجران نمی شود.

نکته قابل توجه دیگر آن است که دندان پزشکان کانادیی معتقدند که دولت به انان توجهی نمی کند و انان مجبورند که گاهی قیمت ها را بالا ببرند تا خودشان متحمل ضرر نشوند. در ادامه بعضی از انان می گویند که کمک هایی که قبل تر دولت در اختیار انان قرار می داده است را لغو کرده و استفاده از آن ها خواب و خیالی بیش نیست اما با این همه اکثریت قریب به اتفاق پزشکان کانادایی معتقدند که خدمات دندان پزشکی آن گونه که باید در اختیار مردم قرار نمی گیرد. از طرفی انان می گویند که بعضی از افراد به شرکت های بیمه ای دروغ می گویند و با این که تمکن مالی بسیار دارند و گاهی مشاهده شده است که با ماشین های گران چند میلیاردی رفت و امد می کنند، در رابطه با درامد خود به دولت کانادا دروغ گفته و انان را فریب می دهند. تمام این موارد باعث شده است که ارائه خدمات و بیمه دندان پزشکی در این کشور با مشکل مواجه شود.

بیمه دندان پزشکی ایران

بیمه دندان پزشکی ایران

بیمه ایران یکی از قدیمی ترین کارگذاری ها بوده که در سال ۱۳۱۴ فعالیت خود را آغاز نموده است و این کارگزاری توانسته از همان سال نخست بیش تر از ۶۲ درصد بازار را در اختیار بگیرد. این بیمه نه تنها در ایران بلکه در سراسر اروپا و خاورمیانه نامی درخشان و پر آوازه دارد و هم چنین به جز بیمه بدنه ماشین، شخص ثالث و ماشین خدماتی دیگر شامل بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام می شود. البته راجع به بیمه ی دندانپزشکی ایران صحبتی درون سایتش نشده است.

بیمه پارسیان

بیمه پارسیان یک ارگان خدمت رسان غیر دولتی است که به هنگام بروز بیماری می توانید از خدمات آن برای کاهش هزینه های درمان خود استفاده کنید. بیمه پارسیان شامل آتش سوزی، مسئولیت، خودرو، حوادث، مسافرت، درمان، مهندسی، کشتی رانی و باربری می شود. بیمه پارسیان یکی از شرکت های خصوصی است که توانسته با بیش ترین مراکز درمانی در کشورر فعالیت کند. بیمه ی دندانپزشکی پارسیان شامل ۳۱۰ مرکز در تهران است و هم چنین تعداد زیادی از این بیمه در شهرستان ها هم وجود دارند.

بیمه دندان پزشکی ملت

بیمه ملت

بیمه ملت یکی دیگر از شرکت های خصوصی بوده که بیش از ۳۰ سال در کشور فعالیت دارد و این بیمه با همکاری بنیاد سلامت پاسارگاد طرحی را به نام طرح لبخند نام گذاری کرده اند. امروزه به دلیل هزینه های بالا و نقدینگی کم مردم، این بیمه شرایط اقساطی را برای افراد ایجاد کرده است. از مزایای بیمه دندان پزشکی این کارگذار به کم بودن هزینه های درمان نسبت به آزاد آن را می توان نام برد که بین ۸ الی ۱۰ قسط می توان بدون بهره های بانکی هزینه ها را تسویه نمود.

بیمه دندان پزشکی مشهد

بیمه دندان پزشکی در مشهد

بیمه دندان پزشکی مشهد بیش تر به صورت طرح هایی امروزه بین مردم می چرخد و این طرح ها به صورت کارت تخفیف هستند. البته بیمه در مشهد هم مانند سایر کلان شهر ها وجود دارد و تعرفه ی بیمه ها در مشهد متفاوت است و هزینه ی بیمه دندان پزشکی در مشهد با توجه به نوع درمان متفاوت است. البته هزینه های درمان در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ افزایش داشته است که میزان پوشش بیمه ها در شرکت ها متفاوت بوده است و شما می توانید این بیمه را در قالب تکمیلی دریافت و استفاده نمایید.

شرایط بیمه دندان پزشکی

شرایط بیمه دندان پزشکی

امروزه بیمه ها به خاطر شرایط زندگی و مخارج بالای هزینه های درمان راه هایی را برای کاهش هزینه ها ایجاد کرده اند. بیمه با پرداخت بخشی از هزینه ها می تواند باعث کاستن مخارج درمان شود و بیمه ی دندان پزشکی بین بیمه گر و بیمه گذار بسته می شود. زمانی که حادثه ای رخ می دهد و یا دندان دچار درد می شود از طریق بیمه می توانید خسارت ها را جبران نمایید و بیمه گر باید متعهد شود که در صورت رخ دادن حادثه ای بخشی از هزینه را تقبل کند. مبلغی در قبال حق بیمه به شرکت بیمه گذار داده می شود تا جان و مال بیمه گر تحت پوشش بیمه باشد.

برای این که این بیمه برای شما ثبت شود بایستی یک سری مراحل را شما طی کنید که این مراحل شامل تکمیل فرم مربوط به خدمات، انجام چکاپ اولیه در زمانی که تعیین شده است. هم چنین انجام بیمه پس از گذشت ۱ ماه را شامل می شود. بهترین بیمه برای هر فرد بیمه تکمیلی است و فرد با واریز مبلغی سالیانه می تواند از خودمات تکمیلی هر فرد استفاده نماید. هزینه های درمان در این بیمه به فرد بازگشت داده می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا بیمه دندان پزشکی وجود دارد؟

بله این بیمه موجود می باشد اما مشکل ان این است که تمام بیمه ها این خدمات را پشتیبانی نمی کنند و بیش تر بیمه های دندان پزشکی طرف قرار داد ارگان های دولتی مانند نیرو های مسلح و بانک های مختلف هستند و بیش تر مردم عادی نمی توانند از ان بهره مند شوند که این مسئله به خودی خود مشکل بزرگی است. برخی از بیمه های خصوصی نیز وجود دارند که خدمات دندان پزشکی را پشتیبانی می کنند اما در انتخاب انان بسیار باید دقت کرد زیرا افرادی وجود دارند که از این طریق اقدام به کلاه برداری می کنند و سرمایه مردم را به یغما می برند. برای این که در دام این گونه از افراد نیوفتید توصیه می کنیم که قبل از هر گونه تصمیم برای اقدامی با مشاوران زبده ما تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های انان نهایت استفاده را ببرید تا بتوانید انتخابی بی نقص و درست داشته باشید.

بیمه دندان پزشکی شامل چه مواردی می شود؟

این امر کاملا بستگی به بیمه ای که انجام می دهید دارد و برای مثال یک بیمه ممکن است که فقط موارد جراحی های مهم را مد نظر قرار دهد و از دیگر خدمات خود را مستثنی بداند اما در طرف دیگر بیمه هایی وجود دارند که خدمات تقریبا گرانی را هم چون ایمپلنت، روکش دندان، کامپوزیت و لمینت را نیز پشتیبانی می کنند و البته قابل ذکر است که اکثر بیمه های دندان پزشکی موارد عامه مانند پر کردن دندان، کشیدن دندان، عصب کشی و … را مد نظر خود قرار داده اند و از این لحاظ نگرانی برای شما عزیزان وجود ندارد.

آیا دندان پزشکان طرف بیمه دندان پزشکی معتبر هستند؟

بله ولی باز هم قبل مراجعه تحقیق کنید و حتما این مورد را مد نظر خود قرار دهید چرا که اگر پزشکی را انتخاب کنید که با بیمه های مختلف طرف قرار داد باشد، هزینه های ان برای شما به طرز چشم گیری کاهش پیدا خواهد کرد و شما نیازی نیست که هزینه های بالا و سر سام اوری را پرداخت کنید و از این نظر بسیار به نفع شما خواهد بود.

بیمه دندان پزشکی شامل چه کسانی می شود؟

تمام افراد می توانند تحت پوشش این بیمه باشند و البته باز هم شرایط هر بیمه گذار متفاوت خواهد بود. نکته قابل توجه این است که با توجه به این که در کشور ما مهاجران افغانی بسیاری وجود دارند، باید بدانند که این افراد شامل بیمه دندان پزشکی نمی شود و باید تمام هزینه ها را ازاد پرداخت کنند.

آیا بیمه دندان پزشکی پویا صحت دارد؟

با رفتن به سایت این بیمه می توان با توجه به نشان آن اعتبار آن را دید و تصمیم گرفت. برای این که بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید همین حالا با تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آیا بیمه دندان پزشکی را می توان فسخ کرد؟

بله شما در هر زمان به شرط عدم استفاده از بیمه نامه می توانید بیمه را فسخ نمایید و مبلغی که پرداخت کرده اید را پس بگیرید. اما حتما به این نکته توجه داشته باشید که زمانی می توانید این کار را انجام دهید که به هیچ عنوان از هیچ یک از خدمات دندان پزشکی استفاده نکرده باشید. مطلب دیگر آن است که زمانی که باید منتظر بمانید تا مبلغ پرداختی شما به حسابتان باز گردد از یک روز تا دو هفته متغییر می باشد اما جای نگرانی وجود ندارد و حتما مبلغ به شما عودت داده می شود.

مدت بیمه دندان پزشکی چقدر است؟

بیمه به مدت ۱۲ ماه صورت می گیرد و هر سال می توانید آن را تمدید کنید. در شرایطی می توانید بیش تر از یک سال نیز بیمه را داشته باشید که این مسئه کاملا به شخص شما و صد البته به بیمه گذار بستگی دارد اما حالت استاندارد ان که بیش تر شرکت های بیمه آن را اجرا می کنند، همان دوازده ماه یا یک سال است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *