دکتر عزت اله رضایی مشهد

رزرو نوبت دکتر عزت اله رضایی جراح پلاستیک در مشهد

دکتر عزت اله رضایی مشهد یکی از بهترین جراحان زیبایی بوده که نتایج بسیار عالی را رقم زده است. دکتر رضایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند. مطب این پزشک در خیابان احمدآباد، پرستار۱ ، ساختمان پزشکان سما، واحد ۱۲ بوده و هم چنین ایشان در درمانگاه تخصصی پوست و مو ایده آل هم حضور دارند. شما می توانید برای دریافت نوبت به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی اقدام نمایید تا از مشاوره های تخصصی دکتر رضایی بهره مند شوید. ساعات مراجعه به مطب دکتر رضایی از ساعت ۹ صبح بوده و تا ظهر می توانید ایشان را ببینید.

دکتر عزت اله رضایی مشهد

دکتر عزت اله رضایی مشهد

برای دیدن گالری عکس های قبل و بعد عمل های جراحی دکتر رضایی می توانید به صفحه ی رسمی اینستاگرام و یا سایت اصلی این پزشک با تجربه بروید. با دیدن نظرات دیگران و عکس هایی که گذاشته شده، متوجه می شوید که دکتر عزت اله رضایی توانسته زیبایی های زیادی را برای دیگر افراد ایجاد نماید، برای دریافت وقت، می توانید از طریق شماره تماس های دکتر رضایی، برای خود نوبتی را رزرو نمایید، هرچند که دکتر رضایی اکثرا جراحی می کنند و در روزهای خاصی در مطب خود حاضر می شوند. بنابراین بهتر است برای صرفه جویی در وقت خود، با منشی او تماس بگیرید و از آمدن ایشان مطمئن شوید.

دکتر عزت اله رضایی در مشهد

دکتر عزت اله رضایی در مشهد

دکتر عزت اله رضایی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و تاکنون عمل های زیبایی را با نتایج عالی انجام داده اند. نام دکتر رضایی در بین مردم بسیار آشنا بوده چرا که ایشان علاوه بر هنرنماییشان در جراحی های زیبایی، دارای اخلاقی بسیار خوب هستند و با تمام مراجعه کنندگانش همین گونه برخورد می کنند. خصوصا در اتاق عمل، احساس راحتی به شما منتقل می کنند تا استرس قبل از عمل برای شما کاهش پیدا کند و با آرامش خاطر عمل را بتوانید سپری کنید. دکتر رضایی یکی از برجسته ترین استادیاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند و مقالات و سمینارهای بسیار مثمر ثمری را ارائه داده اند. بسیاری از سوختگی های شدید که در اثر تصادف و یا هر سانحه ی دیگری اتفاق افتاده، توسط این دکتر هنرمند درمان و رفع شده است. آقای رضایی یکی از پزشکان معتبر بوده که کارشان زبان زد بسیاری از پزشکان و مردم عادی قرار گرفته است.

نمونه کارهای دکتر عزت اله رضایی

نمونه کارهای دکتر عزت اله رضایی

دکتر عزت اله رضایی جراح مشهد یکی از برترین پزشکان بوده و دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند. این پزشک با تجربه در مشهد منطقه ی احمدآباد – پرستار ۱ – ساختمان سما – واحد ۱۲ دارای مطب بود و شما می توانید به این مکان مراجعه نمایید که هم از محیط دیدن نمایید و هم نظر کسانی که نزد ایشان عمل کرده اند را بپرسید. پرسیدن نظرات سایر افراد از اهمیت ویژه ای برای تصمیم گیری برخوردار است، این که چند درصد افراد رضایت داشته اند می تواند انتخاب یک پزشک مطمئن را آسان تر نماید. شما می توانید برای صرفه جویی در زمان خود به صورت اینترنتی و یا تلفنی نوبتی را برای خود تعیین نمایید. در روز مشاوره، دکتر رضایی شما را معاینه می کند و از شما یک سری آزمایش را می خواهد که انجام بدهید. بعد از این که نتیجه ی آزمایشات را دیدند و پیشنهادات خود را برای نوع عمل بازگو کردند، سلایق شما را می شنوند و در جراحی به کار می برند. اما به قول معروف بهتر است ریش و قیچی را به دست خود دکتر رضایی بسپارید تا با تکیه بر مهار و تجربه ی بالای خود بهترین عمل را انجام بدهند.

اقای رضایی متخصص جراحی بینی

عمل بینی یکی از جراحی های حساس بوده، و این حساسیت به دلیل این است که بینی در مرکز صورت قرار گرفته و هرگونه نامتقارنی و نا هماهنگی بینی بعد از عمل، می تواند چهره ای نازیبا را برای شما ایجاد نماید. در نتیجه بهتر است که قبل از اقدام به جراحی زیبایی رینوپلاستی کمی در مورد پزشکان مربوطه تحقیق نمایید. نظرات مردم می تواند دلیل اصلی برای انتخاب این پزشک به نام باشد. اینستاگرام فضایی کاملا باز با تعداد افراد زیادی از سرتاسر دنیا است و شما با دنبال نمودن اینستاگرام پزشکانی چون دکتر رضایی می توانید از عمل ها و نحوه ی عمل کردن هر بینی را مشاهده نمایید و با خواندن نظرات، آگاهی لازم در مورد این پزشک را به دست آورید.

مطب دکتر عزت اله رضایی

دکتر عزت اله رضایی جراح پلاستیک، ترمیمی و زیبایی هستند و سال های زیادی است که جراحی های متنوعی را انجام می دهند و دارای سابقه ی کاری بسیار درخشانی هستند. این پزشک تا به الان خدمات بسیار گسترده ای را در زمینه ی جراحی های صورت و بدن انجام داده اند، نتایج حاصل از این عمل ها کاملا رضایت بخش بوده و همین امر باعث شهرت این پزشک قهار و زبردست شده است. دکتر رضایی هم اکنون در مشهد فعالیت می کنند و روزانه افراد زیادی نزد ایشان مشاوره تخصصی می شوند. آقای رضایی در منطقه ی احمدآباد مشهد ساکن هستند و شما می توانید برای دیدن ایشان به ساختمان سما واحد ۱۲ بروید.

دکتر رضایی بیرکی فوق تخصص

دکتر رضایی بیرکی فوق تخصص

دکتر رضایی یکی از فوق تخصصان جراحی زیبایی در مشهد بوده و عمل های ترمیمی مانند سوختگی و نتایج بد سایر عمل ها را انجام می دهند. برای وقت گرفتن از این پزشک می توانید به مطب ایشان در احمدآباد مراجعه نمایید. کارنامه ی کاری ایشان کاملا حرفه ای و دارای امتیاز بالایی است و افراد زیادی در سایت های مختلف به ایشان نمره ی بالایی را داده اند.

آدرس دکتر عزت اله رضایی مشهد

دكتر عزت الله رضايي مشهد یکی از سرشناس ترین جراحان حال حاضر بوده که در خیابان احمدآباد – پرستار ۱ – ساختمان سما – واحد ۱۲ مطب دارند. شما می توانید به این آدرس بروید و مشاوره شوید، البته شما باید چند آزمایش را انجام بدهید تا دکتر تایید کنند که خطری شما را تهدید نمی کند و بعد تایید ایشان می توانید روزجراحی را تعیین نمایید. یکی از ویژگی های بارز دکتر رضایی، اخلاق خوب و رفتار آرام ایشان است و فضای اتاق عمل را برای شما آرامش بخش می کنند. نکاتی که ایشان در مورد روز قبل از عمل تاکید دارند این موارد است، یک) شب قبل عمل حتما استحمام کنید دو) از مواد آرایشی استفاده نکنید سه) روی ناخن ها لاک نزنید و یا حداقل یک ناخن را بدون رنگ نگه دارید تا اکسیژن خون شما در طی عمل چک شود. چهار) در دوران عادت ماهانه بهتر است عمل نداشته باشید. کانال تلگرام دکتر عزت الله رضایی یکی از چندین راه های ارتباطی با ایشان بوده و شما از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از ایشان بپرسید.

شماره مطب دکتر عزت اله رضایی مشهد

شماره مطب دکتر عزت اله رضایی مشهد

شماره ی مطب دکتر رضایی را می توانید از سایت و یا صفحه ی اینستاگرام ایشان بیابید و برای رزرو وقت قبلی با این شماره تلفن ها تماس بگیرید. دکتر عزت اله رضایی عمل های زیبایی چون بلفاروپلاستی و لیپوساکشن و انواع پروتز صورت و بدن را انجام می دهند و شما می توانید به طور هم زمان برخی از این عمل را انجام دهید. آقای رضایی یکی از استادیار های به نام دانشگاه علوم پزشکی بوده و تجارب خود را به دیگر دانشجویان ارائه می دهد. زمانی که شما به مطب دکتر رضایی مراجعه می کنید، این پزشک علاوه بر نظر بر روی مدل بینی شما، به نکاتی دیگر مانند این که چه بینی بیش تر با سایر اجزای صورت شما هماهنگ است نظر می دهد و هم چنین از سلایق شما جویا می شود و آن را هنگام عمل به کار می برد. عمل های زیبایی مانند راینوپلاستی از جراحی هایی است که بسیار مهم بوده و به دلیل این که در صورت فرد قرار دارد باید در عمل آن دقت شود. هرگونه نامتقارنی و ناهماهنگی بعد ازعمل زیبایی باعث می شود تا بینی شکل بدی را نشان دهد، به همین دلیل انتخاب پزشکی سرشناس و مطمئن از اولویت های هر شخص باید باشد.

زمینه ی فعالیت آقای رضایی جراحی بینی

زمینه ی فعالیت آقای رضایی جراحی بینی

دکتر رضایی در زمینه های گسترده ای از جراحی زیبایی صورت و بدن فعالیت دارند و تاکنون چندین جراحی زیبایی را با نتایجی رضایت بخش را انجام داده اند. با مراجعه به صفحه ی اختصاصی دکتر رضایی می توانید نظرات افرادی که نزد ایشان مراجعه نموده اند را ببینید و با خیالی را برای جراحی زیبایی به مطب ایشان بروید. دکتر رضایی متخصص جراحی عمومی بوده و تجارب و مهارت بالایی را در این سال ها از عمل هایی که انجام داده اند به دست آورده اند.

سوالات متداول در مورد دکتر عزت اله رضایی مشهد

سوالات متداول در مورد دکتر عزت اله رضایی مشهد

دکتر عزت اله رضایی مشهد کیست؟

دکتر عزت اله رضایی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و تاکنون عمل های زیبایی را با نتایج عالی انجام داده اند.

مطب دکتر عزت اله رضایی مشهد در کجا قرار دارد؟

خیابان احمدآباد – پرستار ۱ – ساختمان سما – واحد ۱۲

دکتر عزت اله رضایی مشهد در چه زمینه هایی فعالیت می کنند؟

ایشان عمل های زیبایی گسترده ای را در صورت و بدن انجام می دهند. از جمله ی این عمل ها می توان به راینوپلاستی، بلفاروپلاستی، لیپوساکشن و انواع پروتز و تزریق چربی اشاره نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.