لمینت مژه

هزینه لمینت مژه چقدر است؟ برسی مواد لمینت و لیفت در خانه

در این قسمت از مقاله می خواهیم به لمینت مژه که یک روش جدید برای داشتن مژه های زیبا است، بپردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 لمینت مژه در خانه


لمینت مژه در خانه

امروزه یکی از معیار های زیبایی برای خانم ها داشتن مژه های زیبا، پر و بلند است به همین دلیل خانم ها روش های زیادی را برای داشتن آن امتحان می کنند. یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین روش برای داشتن مژه های زیبا و بلند و حالت دار، لمینت است.

آموزش یادگیری

این روش که به تازگی باب شده است که در سرتاسر دنیا بسیار طرفدار پیدا کرده است و هم چنین رایج شده است. این روش در ایران نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته و به قدری طرفدار پیدا کرده است، که خیلی ها به آموزش یادگیری آن پرداخته اند و سالن های خود را در این زمینه باز کرده اند.

مراحل انجام این روش در خانه

این روش را در خانه نیز می توانید تهیه و استفاده کنید، برای این کار باید این مراحل را طی کنید:

قبل از شروع ابتدا با محلول شستشو، تمام سطح پلک و مژه های خود را پاک کنید تا هیچ آلودگی و چربی روی آن ها باقی نماند. سپس پد سیلیکونی را روی پلک پایین بزنید تا به مواد و چسب سیلیکونی، آغشته نشود، سپس سیلیکون چسبی یا بیگودی رو با دقت به پشت پلک بالا بچسبانید و مژه های خود را کاملا شانه بزنید و روی چسب مخصوص سیلیکونی بچسبانید. بعد از آن با استفاده براش های کوچکی که داخل پک های لیفت موجود می باشد، مواد لیفت رو به مژه ها بمالید.

بعد از مدت مشخص شده، ابتدا مواد را پاک کنید و سپس مواد مرحله دوم رو بمالید. این مواد برای فرم گرفتن کامل آن ها می باشد. در نهایت مواد دوم را نیز بعد از مدتی پاک کنید و در انتها مرحله فیکس کننده را انجم بدهید.

 لمینت مژه چیست


لمینت مژه چیست


لمينت مژه با استفاده تکنیک های مدرن و جدید مژه هایی کلفت، پر رنگ و پرپشت برای شما به ارمغان می آورد، هم چنین با استفاده کردن از یک سری مواد معدنی، باعث تقویت آن ها نیز می شود و یک زیبای طبیعی را به شما هدیه می دهد.

داشتن معایب و فواید

به یاد داشته باشید که هر روش جدیدی که برای افزایش زیبایی مطرح می شود دارای یک سری فواید و یک سری عوارض نیز می باشد. به همین دلیل حتما قبل از انجام هر تکنیک و روش زیبایی مزایا و معایب آن را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید تا با آگاهی کامل آن را انجام بدهید.

لیفت نیز یک روش بسیار عالی برای حالت دادن به مژه و بالا بردن آن ها می باشد، بدون آن که به مژه‌ های طبیعی فرد، آسیبی وارد شود. اکثر افرادی که این روش را امتحان می‌ کنند، دیگر سراغ روش‌ هایی مانند اکستنشن یا استفاده از فرمژه نمی ‌روند. چرا که این روش علاوه بر این که بسیار طبیعی است، باعث می شود که آن ها حالت دار، بلند و هم چنین پر پشت تر بشوند.


لمینت مژه قیمت

کسانی که می خواهند این روش را انجام بدهند، برایشان سوال به وجود می آید که هزینه ی آن چقدر است؟در این باره باید بگوییم که هزینه لیفت و لمینت در مراکز مختلف زیبایی مشابه همدیگر نیستند.

این موضوع تاثیر گرفته از عوامل و فاکتور های مورد نظر این مراکز است که تعیین کننده هزینه نهایی لیفت می باشد. به همین دلیل حتی قیمت لیفت در هر شهر های مختلف، متفاوت می باشد، برای دانستن هزینه ی دقیق آن بهتر است که به سالن ها مراجعه کنید و هزینه ی آن را جویا شوید.

لمینت مژه و ابرو

لمینت مژه و ابرو


خیلی ها می پرسند که لمینت مژه قیمت آن چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که هزینه لیفت و لمینت در مراکز مختلف زیبایی مشابه همدیگر نیستند. هم چنین این موضوع تاثیر گرفته از عوامل و فاکتور های مورد نظر این مراکز است که تعیین کننده هزینه نهایی لیفت می باشد.

لیمنت علاوه بر مژه برای ابرو نیز به کار رفته می شود و فرد با انجام این کار تا یک مدت دیگر نیازی ندارد که ابرو های خود را مرتب و یا آرایش کند، چرا که لیمنت ابرو، باعث می شود که ابرو های فرد مرتب و آرایش کرده باشند.

هم چنین کسانی که این کار را انجام می دهند بهتر است که بدانند، که تا ۲۴ ساعت اول پس از لیفت بسیار حیاتی است که فرد مراقبت‌ های خاصی را انجام دهد.

لمینت مژه و ابرو چیست


لیفت و لمینت مژه یکی از جدید ترین روش های امروزی است که بسیار مورد استقبال خانم ها قرار گرفته و هم چنین رایج شده است. از این روش ها برای بلند تر کردن و حالت دادن بیشتر به مژه استفاده می شود. خیلی از افراد، این روش‌ ها را جایگزین مناسب و کم ضررتری نسبت به اکستنشن می‌ دانند.

لیفت و لمینت روش های عالی برای کسانی است که مژه ‌های کوتاه، مستقیم و افتاده ای دارند، با این روش می‌توانند به آن ها حالت بدهند و از زیبایی آن ها خود لذت ببرند.

قیمت لیفت و لمینت مژه

قیمت لیفت و لمینت مژه

این روش که به تازگی باب شده است که در سرتاسر دنیا بسیار طرفدار پیدا کرده است و هم چنین رایج شده است. این روش در ایران نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته و به قدری طرفدار پیدا کرده است که خیلی ها به آموزش لیفت و لمینت مژه پرداخته اند و کلاس هایی در این زمینه دایر شده است.

البته کسانی که می خواهند این روش را توسط کلاس ها آموزش ببینند، ما توصیه می کنیم که در کلاس های معتبری ثبت نام کنند تا بتوانند به صورت حرفه ای یاد بگیرند و هم چنین تا مدرکی که از این کلاس ها می گیرند، معتبر باشند.

فرق لیفت و لمینت مژه

هم چنین مواد لیفت و لمینت مژه شامل یک سری مواد معدنی می باشد و یک زیبایی طبیعی به آن ها می دهد. گاهی اوقات برای افراد سوال به وجود می آید که فرق لیفت و لمینت در چیست؟ در این باره باید بگوییم که تفاوت اصلی آن ها در نوع مواد مصرفی در آن‌ ها می باشد. به این صورت است که در روش لیمنت: مژه‌ های فرد کراتینه، ویتامینه و رنگ می‌ شوند، هم چنین به دلیل ماندگاری بالای رنگ در آن مانند این است که فرد از یک ریمیل دائمی استفاده کرده‌ باشد. اما در روش لیفت از رنگ مژه استفاده نمی ‌شود، بلکه آن ها به واسطه کراتین تقویت و حالت دار می ‌شوند.

عوارض لیفت و لمینت مژه

همان طور که در قسمت قبل گفتیم هر روش جدیدی که برای افزایش زیبایی مطرح می شود دارای یک سری فواید و یک سری عوارض نیز می باشد. حال به عوارض لیفت و لمینت می پردازیم:

احتمال این وجود دارد که پس از انجام کار، فرد دچار مشکلات و بیماری های چشمی شود، هم چنین پزشکان استفاده از این کار را در دوران بارداری و شیردهی ممنوع کرده اند، احتمال بروز واکنش های آلرژیک پوست پلک ها، قرمزی و التهاب، تورم پلک ها در افراد دارای سابقه حساسیت یا آلرژی وجود دارد و در نهایت گران بودن  قیمت لمینت و لیفت.

مزیت لیفت و لمینت

البته این روش ها مزیت هایی نیز دارد که شامل:

استفاده از لمینت و لیفت دیگر نیازی به فرمژه، برای فر کردن به مدت چند هفته نیست، چرا که این کار فر را حفظ می کند، استفاده از مواد معدنی در حین این کار مژه ها تقویت می کند، لمینت و لیفت، چشم ها را باز تر و درشت تر نشان می دهد، با قرار گرفتن فرد در آب، مژه ها رنگ و حالت خود را از دست نمی دهند،  فرد می تواند به راحتی از لنز چشم استفاده کند و هم چنین می توان بدون نگرانی چشم ها را مالید.

 سوالات متداول درباره ی لمینت مژه


سوالات متداول درباره ی لمینت مژه

معایب روش های لیفت و لمینت در چیست؟

احتمال این وجود دارد که پس از انجام کار، فرد دچار مشکلات و بیماری های چشمی شود، هم چنین پزشکان استفاده از این کار را در دوران بارداری و شیردهی ممنوع کرده اند، احتمال بروز واکنش های آلرژیک پوست پلک ها، قرمزی و التهاب، تورم پلک ها در افراد دارای سابقه حساسیت یا آلرژی وجود دارد و در نهایت گران بودن  قیمت لمینت و لیفت.

روش های لیفت و لمینت چه مزیتی دارد؟

استفاده از لمینت و لیفت دیگر نیازی به فرمژه، برای فر کردن به مدت چند هفته نیست، چرا که این کار فر را حفظ می کند، استفاده از مواد معدنی در حین این کار مژه ها تقویت می کند، لمینت و لیفت، چشم ها را باز تر و درشت تر نشان می دهد، با قرار گرفتن فرد در آب، مژه ها رنگ و حالت خود را از دست نمی دهند.

فرق لیفت و لمینت در چیست؟

تفاوت اصلی آن ها در نوع مواد مصرفی در آن‌ ها می باشد. در روش لیمنت: مژه‌ های فرد کراتینه، ویتامینه و رنگ می‌ شوند، هم چنین به دلیل ماندگاری بالای رنگ در آن مانند این است که فرد از یک ریمیل دائمی استفاده کرده‌ باشد. اما در روش لیفت از رنگ مژه استفاده نمی ‌شود، بلکه آن ها به واسطه کراتین تقویت و حالت دار می ‌شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *