تزریق آنزیم به بینی در مشهد

تزریق آنزیم به بینی برای کوچک کردن بینی گوشتی در مشهد با هزینه کم

امروزه با توجه به پیشرفت علم روش های برای کوچک نمودن بینی در بین مردم رواج پیدا کرده است. اما یکی از روش های نوین و جدید و پرطرفدار تزریق آنزیم برای بینی های گوشتی است و لازم به ذکر است که تزریق آنزیم با کورتن کاملا متفاوت است. کوچک کردن بینی بدون نیاز به عمل جراحی در بین مردم بسیار سر و صدا ایجاد کرده است. برای افرادی که سایز بینی خود را دوست ندارند و بینی آن ها گوشتی است این روش بسیار موثر است. رینوپلاستی بدون عمل یا همان تزریق آنزیم که توسط دکتر اردکانیان اختراع شده است. این روش درمانی پس از تزریق باعث کم شدن غضروف و چربی بافت محل شده و بینی کوچک تر می شود.

دکتر کاظم اردکانیان پزشکی است که فارغ التحصیل این رشته از دانشگاه معتبر تهران بوده و دارای مدرک بین المللی جراحی پلاستیک پنسیلوانیا است. همونطور که گفته شد این پزشک مخترع هیلاز یا همان آنزیم کوچک کننده بینی است و دقیقا یکی از روش های بدون جراحی این پزشک ماهر تزریق آنزیم است. همچنین دکتر اردکانیان دوره هایی چون پروتز سینه، پروتز گونه، رینوپلاستی و … را گذرانده اند. این پزشک فعالیت خود را با خدمات پوست پی آر پی آغاز نمود. دکتر اردکانیان با اختراع این سبک برای رینوپلاستی بدون جراحی، تغییر بسیار بزرگی را در این حرفه به وجود آورد و انجام این عمل در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که می دانید بینی انسان تا آخر عمر روشت می کند. در ۹۰ درصد مواقع بینی های گوشتی با پوست ضخیم بازگشت دارند ولی در این روش تزریق آنزیم، امکان بازگشت بین ۲۰ تا ۳۰ درصد است. این روش رینوپلاستی بین ۴ الی ۶ جلسه تزریق نیاز است و در مواردی که بینی ها قبلا عمل شده اند بین ۲ تا ۳ جلسه درمانی نیاز به تزریق دارند. بلافاصله پس از اتمام تزریق آنزیم، مرحله تزریق کلسیم هیدروکسید ماده شکل دهنده بینی است. با این تزریق فرم دلخواه خود را می گیرد.

 • توجه داشته باشید که تزریق آنزیم یکی از بهترین روش های برای جایگزین عمل زیبایی بینی می باشد.
تزریق آنزیم به بینی در مشهد

تزریق آنزیم به بینی در مشهد

تزریق ژل به بینی در مشهد یکی از موارد بدون جراحی است. این روش برای افرادی که بینی گوشتی زیادی ندارند مناسب بوده و برای افرادی که بینی استخوانی دارند کاربردی نخواهد داشت؛ و این روش روشی موقت است. تزریق فیلر با تزریق آنزیم بینی در مشهد متفاوت است. نام دیگر آنزیم کوکتل بوده که به عنوان ماده ای چربی سوز به نوک بینی زیباجو تزریق می گردد. پس از تزریق پوست جمع و لیفت می شود و بینی کمی کوچک تر نشان داده می شود. با تزریق ژل هیالورونیک اسید فرو رفتگی ها را می توان در بینی برطرف نمود.

افراد به دلایل گوناگونی تمایل دارند که رینوپلاستی را بدون عمل جراحی انجام دهند. برخی افراد ترس هایی شامل ترس از بی هوشی، نتیجه خوب نگرفتن، پرداخت هزینه ها و ماندن جای زخم و بخیه را دارند و می خواهند روش های بدون جراحی را امتحان کنند. این روش سرپایی بوده و ۱۵ دقیقه ای پایان می ابد. به همین دلیل ریکاوری خیلی کمی دارد و فرد می تواند به منزل برود. همچنین خطرات این روش بسیار کم است. هزینه های تزریق آنزیم و ژل در مقابل عمل جراحی بینی کم تر است ولی پس از پایان ماندگاری، باید برای ترمیم مجدد نزد پزشک بروید.

تزریق آنزیم به بینی در شیراز

تزریق آنزیم کوچک کننده در شیراز هم طرفدار های مخصوص به خود را دارد. کلینیک های زیبایی در شیراز این روش را انجام می دهند. با این که عمل تزریق ساده به نظر می رسد ولی بهتر است که قبل از انجام هر عملی بر روی بدن و صورت خود تحقیقات لازم را به عمل بیاورید. انتخاب یک پزشک مجرب می تواند عوارض را به حداقل برساند و نتیجه کار را به نتیجه مورد نظر شما نزدیک نماید. همانطور که گفته شد این روش در بینی های گوشتی نتیجه مطلوبی را می گیرد. با این وجود افراد در سطح کشور و حتی دنیا به دنبال پزشکی حاذق در زمینه جراحی و غیر جراحی هستند.

آنچه که باید در نظر بگیرید این است که تزریق فیلر یک روش موقت است و بعد از مدتی اثر آن از بین می رود به علاوه از فیلر نمی توان برای درمان مشکلات عملکردی بینی از قبیل مشکلات سینوس ها استفاده کرد لذا بیشتر از دو یا سه بار نمی‌توان فیلر تزریق کرد چرا که ممکن است قسمتی است فیلر به سایر نقاط بینی پخش شود و بینی کمی بزرگ تر دیده شود.

در شیراز نیز مراکز زیبایی متعددی هستند که با استفاده از بهترین فیلر ها و توسط کادری مجرب و متخصص در این زمینه فعالیت می کند افراد متقاضی می‌توانند با تحقیق بهترین گزینه را انتخاب کنند.

تزریق آنزیم در اصفهان

این روش در شهر اصفهان هم انجام می شود و این روش نوین و پرطرفدار در سطح دنیا نیز شناخته شده است و فرد با انجام آن می تواند بلافاصله به کارهای روزمره خود رسیدگی نماید. برعکس عمل جراحی رینوپلاستی که فرد باید نکاتی را برای مراقبت رعایت نماید. شهر اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران است که دارای پزشکانی با سابقه بوده و افراد زیادی به این شهر برای عمل مراجعه می نمایند. قبل از رفتن به شهری دیگر حتما مطالعات لازم در مورد پزشکان آن شهر کامل کنید، و بعد اقدام به عمل و سفر جهت درمان نمایید که بسیاری از افراد عجولانه تصمیم می گیرند و بدون هیچ تحقیقی خود را به زیر تیغ می برند.

عکس تزریق آنزیم به بینی

عکس تزریق آنزیم به بینی

شما می توانید برای این که بیشتر با این عمل آشنا شوید به آرشیو عکس های موجود در سایت ما مراجعه فرمایید. عمل رینوپلاستی بسیار حساس است چرا که بینی یکی از ارکان مهم برای نفس کشیدن هر فرد است. این روش تزریق روشی امن و مدرن است و ابتدا محل ضد عفونی می شود. این عمل بی هوشی ندارد و فقط بی حسی برای رفع درد کافی است و تعداد تزریق ها در جلسه مشاوره توسط پزشک شما تعیین می شود. از جمله مزایای تزریق آنزیم، مقرون و به صرفه بودن، بدون نیاز به بیهوشی، درد کم، دوره نقاهت کمتر و با عوارض کمتر خواهد بود.

بهترین پزشک کسی است که تزریق را با حفظ سلامت زیباجو انجام می دهد. وجدان کاریش برایش اهمیت ویژه ای دارد و با اصول علم و هنر زیباشناسی کاملا آشنا است. می توانید با کمی سرچ در گوگل، نظرات دیگران را ببینید. همچنین از دوستان و آشنایان پرس و جوهایی را در این مورد می توان انجام داد. راه دیگر لیستی از پزشکانی که مهارت بالایی دارند تهیه کنیم و نمونه کارهای آنان را ببینیم و جهت مشاوره به مطب آن ها مراجعه کنیم تا بهترین پزشک را انتخاب نماییم. به هرحال می توان عکس تزریق آنزیم به بینی را در پایین مشاهده نمایید و تغییرات را کاملا احساس نمایید. تا تصمیم بهتری در این زمینه بگیرید.

عمل جراحی بینی در مشهد

عمل بینی در مشهد در طی سال های اخیر توسط جراحان بینی بسیاری انجام می شود اما از آن جایی که بینی یک اندام حساس پر از رگ های خونی و نزدیک به چشم است به همین دلیل فیلر بینی نسبت به تزریق قسمت های دیگر صورت کمی پیچیده است به همین دلیل آن چه که حائز اهمیت است انتخاب بهترین جراح عمل بینی در مشهد است.

مراقبت های قبل از عمل

مراقبت های قبل از تزریق از مواردی است که هر فرد باید آن را انجام دهد؛ چراکه باعث می شود نتیجه بهتری حاصل گردد و میزان عوارض ناشی از این عمل به حداقل می رسد. نمونه آن نشان دادن سوابق پزشکی به پزشک است. هم چنین آزمایشاتی که پزشک به شما گفته را باید انجام دهید. در مواردی هم قبل از عمل باید رژیم غذایی را تغییر دهید تا بعد از عمل ناراحتی حس نکنید.

آنچه که قبل از تزریق ژل باید به آن توجه کرد عبارتند از :

 • حداقل از ده روز قبل از تزریق ژل از مصرف داروهای ضد التهابی مانند ژلوفن روغن ماهی آسپرین ویتامین E یا هر دارویی که باعث افزایش احتمال خونریزی شود پرهیز کرد.
 • حداقل ۲۴ ساعت قبل از انجام عمل ازمصرف نوشیدنیهای الکلی خودداری کنید زیرا که الکل باعث افزایش احتمال خونریزی و کبودی می شود.
 • تا دو هفته قبل از انجام ژل درمان های دندانی مانند جرم گیری انجام ندهید ندهید.
 • قبل از تزریق ژل غذایی سبک  بخورید.
 • اگر سابقه تبخال زدن دارید حتماً با پزشک خود در میان بگذارید چرا که ممکن اسب برای پیشگیری از تبخال نیاز به مصرف دارو داشته باشید.

مراقبت های پس از عمل هم وجود دارد که هر فرد باید به آن توجه نماید. ۱) از لمس و فشردن بینی خود خودداری نمایید. ۲) به مدت ۲۴ ساعت به بینی خود آب نزنید. ۳) به مدت ۲ هفته پس از آخرین جلسه تزریق، ۸ ساعت در روز از چسب بینی استفاده کنید. ۴) داروهای تجویز شده را سر وقت میل نمایید. ۵) طبق زمان بندی تعیین شده، در جلسات خود حضور داشته باشید.

بهترین پزشک تزریق آنزیم به بینی کیست؟

در کشور پزشکانی حاذق وجود دارند و پزشکانی که جراحانی زبده بوده و افراد زیادی برای عمل های زیبایی نزد آن ها می روند. این پزشکان کارهای تزریق ژل و دیگر موارد زیبایی را می توانند در یک مرحله عمل انجام دهند. لیستی از این پزشکان جراح و کلینیک های درمانی در بسیاری از سایت ها آمده است و هم چنین نظراتی که افراد مختلف پست می کنند نشان دهنده حرفه ای بودن پزشک است. البته بهترین پزشکان هم خطا دارند و گاهی نتیجه دلخواه فرد را به وجود نمی آورند. ولی به طور کلی پزشکان و مدارک معتبر و مجوز رسمی با مهارت بالا درصد خطای کم تری به نسبت بقیه پزشکان در حرفه جراحی زیبایی دارند.

شاید بد نباشید تا بدانید که این پزشکان حاذق و زبده در اکثر شهر های کشور عزیزمان خدمات فوق العاده و بی نظیر خود را ارائه می دهند. به طور مشخص تر در شهر هایی هم چون مشهد و تهران و تبریز و شیراز و اصفهان، پزشکان متخصصی که تخصص خود را در خارج از ایران و از دانشگاه های بسیار معتبر اروپایی و آمریکایی دریافت کرده اند مشغول فعالیت و طبابات هستند و شما می توانید بدون هیچ نگرانی و با خیالی آسوده به انان مراجعه کنید. باید بدانید که با توجه به این که هر روز دنیای علم رو به گسترش و پیشرفت است، اکثر این پزشکان با علم روز دنیا آشنایی دارند و مدام سعی در آپدیت کردن علم و روش خود دارند تا بهترین خدمات را بتوانند به هم وطنان خود ارائه دهند.

تزریق آنزیم به بینی نی نی سایت

تزریق آنزیم به بینی نی نی سایت

اگر مایل باشید تا نظرات دیگران را درباره این عمل و چگونگی و تمام سوالات موجود در این زمینه را بدانید بهتر است به نی نی سایت نیز سری بزنید زیرا ماهیت این سایت به این گونه است که محیطی مشابه به تالار گفتمان در ان جا بر پاست و کسانی که هر تجربه ای در زمینه های مختلف از جمله پزشکی دارند، با تبادل اطلاعات با یکدیگر آن را به اشتراک می گذارند. اما ممکن است در آن جا نیز شما پاسخ سوال خود را نیابید و کمی سر در گم شوید اما جای هیچ نگرانی نیست! شما می توانید با تماس با مشاوران ما بهترین راه را انتخاب کنید و اطلاعات بیشتری را راجع به این عمل زیبایی کسب کنید.

عوارض تزریق آنزیم به بینی چیست؟

عوارض تزریق آنزیم به بینی چیست؟

در صورتی که زیباجو بهترین گزینه پزشکی را برای انجام این عمل انتخاب نماید و مراقبت های پیش از عمل و قبل از آن را رعایت کند تا دچار عوارضی نخواهد شد و همانطور که گفته شد این روش، مدرن و بی خطر است و عوارض آن بسیار ناچیز خواهد بود. ممکن است شما بعد از انجام این روش کمی درد و ورم را در قسمت تزریق احساس نمایید. اما این کاملا طبیعی بوده است و پس مدتی کاملا برطرف می شود. نکته مهم و مورد توجه دیگر در این مورد این عمل زیبایی این است که بعد از این که پزشک متخصص آنزیم را به بینی شما تزریق کرد و فرم دلخواه شما را بر روی ان پیاده کرد، بهتر است که در محیط های خیلی گرم قرار نگیرید. برای مثال بهتر است که شما در مجاورت آتش، شومینه بخاری و … به هیچ عنوان قرار نگیرید و در عوض سعی کنید در محیط های خنک خود را قرار دهید.

اما یکی از عوارض جدی پس از عمل که باید به آن اشاره کرد واکنش آلرژیک است بسته به منطقه تحت درمان پاسخ های مختلف آلرژیک توصیف شده که برخی از آنها می توانند به صورت ارتیم درد و خارش و کهیر و آنژیوادم نمود پیدا کنند از بین این ها واکنش های موضعی بسیار شایع هستند و طبق مطالعات بالینی با سرعت ۵./تا ۶۹/.درصد اتفاق می‌افتد بنابراین بیمار باید پس از تزریق به مدت ۶۰ دقیقه در یک محیط بالینی تحت نظر قرار بگیرد افرادی که سابقه واکنش آلرژیک به نیش زنبور داشته باشد احتمال دارد نسبت به آنزیم ژل نیز واکنش داشته باشند چرا که سم حشرات گزنده نیز حاوی هیلارونیداز تشکیل دهنده آنزیم تزریق است می باشد بنابراین اگر سابقه پزشکی قبلی در مورد حساسیت آلرژی به نیش حشرات وجود داشته باشد برای تصمیم‌گیری بهتر باید حتماً با پزشک معالج مطرح شود.

البته لازم به ذکر است که رعایت این مورد فقط برای دو تا سه روز اول الزامی است و بعد از طی این دوران دیگر نیازی نیست که در محیط های خیلی خنک قرار بگیرید و می توانید همانند روز های قبل از تزریق به زندگی عادی و روزمره خود ادامه دهید.

قیمت تزریق آنزیم به بینی

قیمت تزریق آنزیم به بینی

قیمت تزریق آنزیم به بینی با توجه به تعداد جلسات و میزان گوشتی بودن بینی شما متفاوت است و در جلسه مشاوره این هزینه ها برآورد خواهد شد و لازم به ذکر است اگر هزینه برای شما مهم است اما نباید اولویت اصلی شما برای انتخاب پزشک باشد. فاکتور بعدی در میزان هزینه و قیمت، انتخاب دکتر و همان پزشک متخصصی است که شما انتخاب می کنید که تزریق آنزیم برای بینی شما را انجام دهد. شما حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر به کلینیک های خصوصی . نیمه خصوصی مراجعه کنید طبیعتا باید مبلغ بیشتری را برای تزریق انزیم به بینی خود بپردازید چرا که در مطب ها و کلینیک های خصوصی تعرفه آزاد حساب می شود و هزینه برای شما بالاتر می رود.

نکته دیگر در برآورد هزینه ها راجع به عمل های زیبایی این است که متاسفانه هیچ یک از شرکت های طرف قرارداد با بیمه ها، هزینه ای را تقبل نمی کنند و بیمار باید صفر تا صد هزینه ها به تنهایی پرداخت کند که مشکل بزرگی محسوب می شود. البته لازم به ذکر است بعضی از شرکت های بیمه خصوصی جدیدا کمی به این موضوع توجه داشته اند و سعی دارند تا قسمت هر چند کمی از هزینه ها را تقبل کنند. اگر شما نمی دانید که این شرکت های بیمه ای دقیقا کدام هستند، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در اختیار شما عزیزان قرار گیرد و بهتر بتوانید انتخاب کنید.

تزریق ژل بینی با چه روشی انجام می شود

تزریق ژل بینی با چه روشی انجام می شود

در این روش ابتدا ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از عمل بینی با استفاده از مواد بی حسی موضعی تزریق انجام می شود سپس پزشک مقداری از مواد پر کننده پوستی را به محل تزریق می کند و بعد موقعیت آن را بر روی بینی به طور دقیق زیر پوست تنظیم می کند پزشک در ادامه محل تزریق ژل را ماساژ می دهد تا به این ترتیب بتواند ظاهر بینی را متناسب با آن چه که دلخواه است اصلاح کند و از آن جایی که در این عمل بی حسی موضعی صورت می گیرد فردکاملاً بیدار و هوشیار می باشد و با استفاده از آیینه می تواند فرایند تغییرات انجام گرفته را مشاهده کرد و کنترل کند نتایج حاصل از این روش درمانی رفع فرورفتگی بینی با ژل بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است و می‌تواند ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری داشته باشد و با توجه به اینکه این تغییرات موقت است شما می توانید این تغییرات ایجاد شده در ظاهر صورت خود را با گذشت زمان اصلاح نمایید و دوباره یک ظاهر عادی و طبیعی داشته باشید.

تزریق ژل برای چه کسانی مناسب است

بیمارانی که خواهان رفع برجستگی های کوچک روی بینی خود هستند بیمارانی که دارای فرورفتگی گودی و یا ناهمواری ها بر روی بینی خود هستند یا بینی آنها ظاهری متقارن دارند بیمارانی که از بینی تختی برخوردار هستند و خواهان ایجاد یک پل و یا برجسته کردن کردن بینی خود هستند فیلر بینی استخوانی هم در صورتی که فرورفتگی چندان عمیق نباشد امکان پذیر است به علاوه افرادی که نمی‌خواهند بیهوشی کاملی را تجربه کنند و یا افرادی که به خاطر سوابق بیماری بیهوشی برای ایشان خطرساز است چون بیهوشی کامل لازمه عمل جراحی بینی است برخی به  اشتباه فکر می‌کنند پزشک با تزریق ژل به بینی چیزی را اضافه می کند در صورتی که این هنر یک متخصص زیبایی است که با تزریق ژل کاری می‌کند که بینی فرد کوچک تر به نظر برسد اما این عمل برای افرادی که بینی بزرگ و یا فرورفتگی نسبتاً بزرگی روی بینی دارند و نیز کسانی که دچار شکستگی بینی شده اند مناسب نیست ضخیم بودن پوست هم یکی از مواردی است که مانع است تزریق ژل به بینی می شود.

مزایا و معایب فیلر بینی

مزایا و معایب فیلر بینی

تزریق فیلر بینی نوعی از عمل زیبایی است که مزایای زیادی دارد از جمله :

 • فیلر بینی یک حجم دهی مطلوب در راستای تقویت زیبایی و حفظ آن است.
 • انجام این عمل مدت ماندگاری مطلوبی دارد.
 • این عمل با عارضه بسیار کمی صورت می گیرد.
 • به طول درمان و یا مراقبت های ویژه پس از عمل نیاز ندارد.
 • با تزریق ژل خیلی فوری نتیجه کار را خواهید دید.

که البته همه این موارد بستگی به زمان های مناسب تزریق فیلر و اندازه منطقی مورد استفاده آن دارد تا نتیجه مطلوب را برای فرد به همراه داشته باشد با توجه به اینکه معایب فیلر بینی نسبت به مزایای آن خیلی کمتر است ولی با این وجود باید به آنها نیز توجه کرد تا از عوارض به وجود آمده جلوگیری کرد از جمله مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که اولاً ژل مدت زمان زیادی باقی نمی ماند و مدت ماندگاری آن ۵تا۶ ماه است و بعد از این مدت جذب شده و از بین می رود و بینی دوباره به حالت اولیه باز می گردد و مشکل چربی هم این است که پس از مدتی آب می شود و وقتی داخل بینی تزریق می شود فقط درصد کمی از آن باقی می ماند دوماً تزریق ژل یا چربی بینی فقط حالت روتوش می دهد و برای مدت کوتاهی اثر دارد و مشکلات اساسی بینی مثل بزرگی بینی کجی بینی افتادگی بینی را اصلاح نمی کند و با تزریق ژل فقط می توان معایب بینی را به صورت ظاهری و کوتاه مدت اصلاح کرد.

سوالات متداول

چگونه بهترین پزشک را برای تزریق آنزیم به بینی انتخاب نماییم؟

می توانید با کمی سرچ در گوگل، نظرات دیگران را ببینید. همچنین از دوستان و آشنایان پرس و جوهایی را در این مورد می توان انجام داد. راه دیگر لیستی از پزشکانی که مهارت بالایی دارند تهیه کنیم و نمونه کارهای آنان را ببینیم و جهت مشاوره به مطب آن ها مراجعه کنیم تا بهترین پزشک را انتخاب نماییم. به هرحال می توان عکس تزریق آنزیم به بینی را در پایین مشاهده نمایید و تغییرات را کاملا احساس نمایید. تا تصمیم بهتری در این زمینه بگیرید. البته این روش درمان، امری اورژانسی نبوده و فرد زمان لازم و کافی را برای پیدا کردن پزشک ماهر دارد.

آیا تزریق آنزیم به بینی دردناک است؟

محل تزریق بی حس می شود و شما عزیزان دردی را متوجه نخواهید شد. این عمل بی هوشی ندارد و فقط بی حسی برای رفع درد کافی است و تعداد تزریق ها در جلسه مشاوره توسط پزشک شما تعیین می شود. از جمله مزایای تزریق آنزیم، مقرون و به صرفه بودن، بدون نیاز به بیهوشی، درد کم، دوره نقاهت کمتر و با عوارض کمتر خواهد بود.

آیا تزریق آنزیم به بینی برای بینی های استخوانی هم صورت می گیرد؟

این روش برای افرادی که بینی گوشتی زیادی ندارند مناسب بوده و برای افرادی که بینی استخوانی دارند کاربردی نخواهد داشت و این روش روشی موقت است.

روش تزریق آنزیم به بینی برای چه افرادی است؟

یکی از روش های نوین و جدید و پرطرفدار تزریق آنزیم برای بینی های گوشتی است و لازم به ذکر است که تزریق آنزیم با کورتن کاملا متفاوت است. کوچک کردن بینی بدون نیاز به عمل جراحی در بین مردم بسیار سر و صدا ایجاد کرده است. برای افرادی که سایز بینی خود را دوست ندارند و بینی آن ها گوشتی است این روش بسیار موثر است.

آیا شرکت های بیمه ای هزینه های عمل های زیبایی تقبل می کنند؟

نکته دیگر در برآورد هزینه ها راجع به عمل های زیبایی این است که متاسفانه هیچ یک از شرکت های طرف قرارداد با بیمه ها، هزینه ای را تقبل نمی کنند و بیمار باید صفر تا صد هزینه ها به تنهایی پرداخت کند که مشکل بزرگی محسوب می شود. البته لازم به ذکر است بعضی از شرکت های بیمه خصوصی جدیدا کمی به این موضوع توجه داشته اند و سعی دارند تا قسمت هر چند کمی از هزینه ها را تقبل کنند. اگر شما نمی دانید که این شرکت های بیمه ای دقیقا کدام هستند، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در اختیار شما عزیزان قرار گیرد و بهتر بتوانید انتخاب کنید.

تزریق آنزیم به بینی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *