دکتر الهام آذرنوش جراح پلاستیک

آدرس و شماره دکتر الهام آذرنوش

دکتر الهام آذرنوش یکی از پزشکان موفق در زمینه ی جراحی پلاستیک می باشد که افراد زیادی برای عمل جراحی زیبایی به ایشان مراجعه کرده اند و از نتیجه کار بسیار راضی بوده اند. در این مقاله با این پزشک توانا بیشتر آشنا خواهیم شد.

دکتر الهام آذرنوش جراح پلاستیک

دکتر الهام آذرنوش جراح پلاستیک

جراحی پلاستیک یکی از شاخه های علم پزشکی است که مشکلات ظاهری افراد را بر طرف می کند. گاهی جنبه درمانی دارد و گاهی به منظور زیبا تر شدن انجام می شود. این روز ها افراد زیادی به سراغ انواع و اقسام جراحی های زیبایی و جراحی پلاستیک می روند تا ظاهر خود را آن طور که باب میل و سلیقه شان است تبدیل کنند. آن ها با بینی یا لب ها گونه ها و یا با سایر قسمت های صورت خود مشکل دارند و با مراجعه به پزشک تحت عمل زیبایی قرار می گیرند.

جراحی پلاستیک بیشتر به منظور جراحی زیبایی انجام می شود و افراد برای کشیدن و یا ترمیم پوست خود تحت این عمل قرار می گیرند. اما باید گفت که جراحی پلاستیک جنبه درمانی نیز داشته و به منظور جراحی های ترمیمی، جراحی دست، جراحی ریز و ترمیم سوختگی ها نیز کاربرد دارد. تمام جراحان پلاستیک حتما باید چهار سال دوره ی عمومی را بگذرانند و سپس در دوره ی تخصصی و ارشد، تخصص مدنظر خود را انتخاب کنند. دکتر الهام آذرنوش دکتر بسیار موفقی در این زمینه می باشد که چهار سال دوره ی پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده است. دانشگاه علوم پزشکی مشهد دانشگاه بسیار معتبر و پیشرفته ای می باشد و تمامی فارغ التحصیلان آن بسیار موفق بوده اند.

سال ۱۳۷۸ سال بسیار خوبی برای دکتر الهام آذرنوش بود و او توانست در دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شود و به این دانشگاه راه یابد. او در این باره تلاش بسیاری کرده بود و نتیجه زحمت هایش را گرفته بود. در طول دوره ی تحصیلش دانشجوی بسیار فعالی بود و در آزمون های مختلفی شرکت می کرد به طوری که موفق شد در آزمون علوم پایه در سال ۱۳۷۴ نفر اول بشود و همچنین در آزمون پایانی در سال ۱۳۸۰ نیز مقام اول را کسب کرد. دکتر الهام آذرنوش به علت علاقه ی زیادش به پزشکی وارد این رشته شد و همواره تلاش می کرد که در آن بهترین باشد و بهترین عملکرد را داشته باشد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران

یکی دیگر از دانشگاه های معتبر کشور دانشگاه علوم پزشکی تهران است که افراد زیادی آرزوی تحصیل در این دانشگاه را دارند و تلاش خود را می کنند تا در این دانشگاه پذیرفته بشوند. دکتر الهام آذرنوش در سال ۱۳۸۵ وارد این دانشگاه شد و دوره ی تخصصی گوش و حلق و بینی را در این دانشگاه گذراند و از آن جا فارغ التحصیل شد و در این دانشگاه نیز دانشجوی بسیار موفقی بود و بسیا توانا ظاهر شد. دکتر الهام آذرنوش پس از گذراندن پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و فارغ اتحصیل شدن در آن و همچنین گذراندن دوره ی تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه تهران و گرفتن مدرک از این دانشگاه، دوره ی طرح تحصیل خود را آغاز نمود و آن را نیز با موفقیت گذراند.

اما این پایان راه دکتر الهام آذرنوش نبود و او دست از موفقیت بیشتر و تلاش برای بزرگ تر شدن و مهم تر شدن برنداشت و قدم در راه بعدی گذاشت. دوره ی فلوشیپ فوق تخصص رینولوژی( جراحی های زیبایی بینی و صورت و آندوسکوپی سینوس) مرحله ی بعدی بود که دکتر الهام آذرنوش به آن مشغول شد و با موفقیت این دوره را نیز به پایان رساند. دکتر الهام آذرنوش مراجعین زیادی از سر تا سر کشور دارد و تاکنون بسیار موفق بوده است و بیمارانش از نتیجه ی عمل بسیار راضی بوده اند و عمل جراحی آن طور که می خواستند پیش رفته است. او در حین عمل بسیار سریع می باشد که نشان دهنده ی مهارت و توانا بودن او بوده و تسلط بر روی کارش را می رساند. او دقت لازم را در حین انجام عمل جراحی زیبایی دارد و مطابق میل بیمارش پیش می رود و تلاشش را می کند که نتیجه ی عمل مطلوب بیمار باشد.

پایان نامه ها و مقالات و سخنرانی های متعددی وجود دارد که نتیجه ی کار ایشان می باشد. او هم اکنون در مشهد مشغول فعالیت بوده و از امکانات خوب و پیشرفته ای استفاده می کند و در زمینه ی جراحی زیبایی بینی، جراحی ترمیمی بینی، جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی پلک، تزریق ژل و پروتز و … فعالیت دارد. قبل از عمل از بیمار در آتلیه ای عکس گرفته می شود و در صورتی که بیمار بالای ۴۰ سال سنش باشد باید حتما آزمایش های تکمیلی بدهد.

دکتر الهام آذرنوش متخصص گوش

دکتر الهام آذرنوش متخصص گوش

دکتر الهام آذرنوش متخصص گوش و حلق و بینی در مشهد می باشد که دوره ی پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذارند و دوره ی تخصصی اش را در دانشگاه تهران گذرانده و از آن جا فارغ التحصیل شد. او همواره در طول دوره ی تحصیلش دانشجوی بسیار توانا و باهوشی بود و در بسیاری از آزمون ها شرکت کرده و مقاله های بسیاری نوشته است. دکتر الهام آذرنوش هم اکنون پزشک موفقی می باشد و مراجعین زیادی دارد و کارش را با مهارت و دقت بالا انجام می دهد. بنابراین در پاسخ به این سوال که دکتر الهام آذرنوش کیست باید گفت که ایشان یکی از متخصصین توانای در زمینه ی گوش و حلق و بینی می باشد که مراجعین بی شماری دارد.

نمونه کارهای دکتر الهام آذرنوش

نمونه کارهای دکتر الهام آذرنوش

برای بیان نمونه کار دکتر الهام آذرنوش باید گفت که افرادی که برای عمل جراحی زیبایی به دکتر الهام آذرنوش مراجعه می کنند از نتیجه ی عمل بسیار راضی هستند و عکس های خود را در فضای مجازی منتشر می کنند. ایشان نیز خود در صفحه ی اینستاگرامش و یا بر روی سایت پزشکی اش انها را منتشر می کند که این عکس ها شامل قبل از عمل جراحی زیبایی بینی و بعد از ان می باشد بنابراین می توانید نتیجه کار را از روی این دو عکس قبل از عمل و بعد از عمل مشاهده کنید. خواهید دید که نتیجه کار بسیار عالی بوده و بینی عمل شده طبیعی می باشد و علاوه بر عکس های مربوط به عمل جراحی بزیبایی بینی عکس از دیگر عمل های زیبایی انجام شده توسط خود در صفحه اینستاگرام و سایت پزشکی اش گذاشته است

هزینه عمل بینی دکتر الهام آذرنوش

هزینه ی عمل بینی توسط دکتر الهم آذرنوش با وجود توانایی و تخصص ایشان بسیار مناسب می باشد و بیماران از این هزینه ی منصفانه بسیار راضی هستند و همین هزینه کم هم مراجعین زیادی را به مطب دکتر الهام آذرنوش کشانده است.

آدرس دکتر الهام آذرنوش

آدرس دکتر الهام آذرنوش

دکتر الهام آذرنوش در مشهد سکونت دارد و دارای چند مطب می باشد و همچنین در بیمارستان نیز بیماران را ویزیت می کند. برای پیدا کردن آدرس ایشان می توانید به سایت پزشکی شان مراجعه کنید و با از طریق تماس گرفتن با مطبشان آدرس را از منشی شان بگیرید. بیمارستان پاستور، بیمارستان آریا، بیمارستان مهرگان و کلینیک حضرت معصومه مراکزی هستند که در آن ها دکتر الهام اذرنوش بیماران را ویزیت می کند و در صورت نزدیکی به هر کدام از این مراکز می توانید به آن مراجعه کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید به مطبشان مراجعه کنید. زیرا مطبشان فضای بهداشتی بهتر داشته و همچنین خلوت تر می باشد و افرادی که به این موارد حساس هستند و محیط بیمارستان دوری می کنند می توانند به مطبشان مراجعه کنند و قبل از مراجعه حتما باید وقت بگیرند. زیرا منشی ایشان بسیار قانون مند بوده و به صورت حضوری وقت ویزیت به مراجعین نمی دهد.

شماره دکتر الهام آذرنوش

شماره دکتر الهام آذرنوش

شماره پزشکان معمولا در سایت های پزشکی و درگاه نوبت دهی شان می باشد اما شماره شخصی شان در دسترس نبوده و بیشتر به شماره مطبشان دسترسی پیدا خواهید کرد. بسیاری از افراد به دنبال به دست آوردن شماره ی دکتر الهام اذرنوش هستند تا با او درباره ی شرایط عمل و هزینه ی عمل صحبت کنند. برای پیدا کردن شماره ی این پزشک توانا می توانید با سایت پزشکی اش مراجعه کنید و یا از طریق اینستاگرام دکتر الهام آذرنوش با او ارتباط برقرار کنید. تلگرام دکتر الهام آذرنوش در دسترس نمی بشد و شماره ی موجود در سایت او نیز شماره ی مطبشان می باشد که در صورت تماس باید با منشی شان هماهنگ کنید و قبل از هماهنگی نمی توانید با ایشان صحبت کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

این پزشک فارغ التحصیل از چه دانشگاهی می باشد؟

دکتر الهام آذرنوش متخصص گوش و حلق و بینی است که چهار سال دوره ی پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراند و فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.

دکتر الهام آذرنوش بیماران را در کدام مراکز ویزیت می کند؟

ایشان بیماران را در مطب خود و هم چنین بیمارستان پاستور، بیمارستان آریا، بیمارستان مهرگان و کلینیک حضرت معصومه ویزیت می کند.

روش بیهوشی غالب در عمل جراحی زیبایی توسط این پزشک چگونه می باشد؟

معمولا بیهوشی عمومی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *