Dr. Narges Razmara

معرفی دکتر نرگس رزم آرا با آدرس

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما همراهان نیک اندیش که پیوسته مقاله های ما را مطالعه می کنید و به ما انرژی مثبت می دهید و اکنون در این مطالب سعی داریم تا توجه شما را به اطلاعاتی راجب به دکتر نرگس رزم آرا جلب کنیم که ایشان دارای تخصص گوش و حلق و بینی می باشند و جزء بهترین پزشکان در ایران می باشند و افرادی که تا به حال تحت نظر ایشان بوده اند بسیار از این دکتر رضایت دارند و همواره به بقیه ی افراد نیز پیشنهاد می کنند که به ایشان مراجعه کنند.

 دکتر نرگس رزم آرا مشهد

دکتر نرگس رزم آرا مشهد

در حال حاضر ایشان در شهر مشهد مشغول به فعالیت هستند و تخصص گوش و حلق و بینی را از دانشگاه مشهد دریافت کرده اند که دارای برترین رتبه بورد تخصصی می باشند و جراحی های زیبایی از جمله  جراحی بینی نیز انجام می دهند و در این زمینه سابقه ی درخشانی داشته اند و دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از دانشگاه معروف به نام دانشگاه تهران را دارند که در ادامه بیش تر با ایشان آشنا خواهید شد. دکتر نرگس رزم آرا در مشهد مشغول به فعالیت می باشد و در بیمارستان و کلینیک فعالیت می کنند که تعداد مراجعه کنندگان به ایشان زیاد می باشد و قطعاً این دلیلی است که اثبات می کند بیماران از این دکتر رضایت دارند و ایشان بسیار دلسوزانه سعی در برطرف کردن مشکل بیماران خود دارند و ایشان عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و البته سر و گردن می باشند.

مطب دکتر نرگس رزم آرا تربت حیدریه قرار دارد و ایشان به غیر از جراحی کار های زیبایی مربوط به تزریق ژل و بوتاکس و همچنین جراحی لیفت صورت و زیبایی لب را نیز انجام می دهند که شما می توانید نمونه کار های مربوط به این پزشک متخصص را در اینترنت و سایت های معتبر جست و جو کنید. اگر قصد دارید تا درباره ی بیوگرافی دکتر نرگس رزم آرا بدانید ما را تا پایان مطلب دنبال کنید و شاید این سوال برای شما پیش آمده است که دکتر نرگس رزم آرا کیست؟ و چرا راجب به ایشان صحبت می کنیم دکتر رزم آرا یکی از جراحان خوب پلاستیک می باشد که تا به حال عمل های جراحی زیادی در حوزه ی تخصصی خود انجام داده است و در این عرصه بسیار عالی و حرفه ای عمل کرده است چرا که تاکنون نتیجه ی جراحی های انجام شده توسط او مطلوب می باشد.

مطب دکتر نرگس رزم آرا

مطب دکتر نرگس رزم آرا

مطب ایشان در تربت حیدریه قرار دارد که برای گرفتن نوبت از این پزشک باید از طریق تلفن پیگیری کنید و یا به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کرده و خواستار آن شوید که به شما نوبت قبلی بدهند و هیچ گاه بدون هماهنگی نخواهید تا دکتر شما را ویزیت کند و با حضور خود در مطب سعی کنید که آرامش خود را حفظ کنید تا در زمان تعیین شده پزشک شما را معاینه کند. دکتر رزم آرا در آزمون دوره ی تکمیلی جراحی پلاستیک صورت دانشگاه تهران توانسته است جایگاه اول را در سال هزار و سیصد و نود و پنج از آن خود کند و در رشته ی پزشکی در سال هزار و سیصد و هشتاد و یک فارغ التحصیل شده اند که در آزمون دستیاری گوش و حلق و بینی دقیقاً در همان سال قبول شده اند و از دیگر رزومه ی ایشان می توان به تحصیل کردن در رشته ی تکمیلی پلاستیک صورت است که استاد ایشان یکی از معروف ترین و بهترین جراحان پلاستیک بوده است.

اینستاگرام دکتر نرگس رزم آرا

اینستاگرام دکتر نرگس رزم آرا

برای یافتن صفحه ی شخصی و خصوصی ایشان می توانید با جست و جو کردن در اینستاگرام و با وارد کردن نام ایشان صفحه ی شخصی شان را پیدا کنید و ایشان را دنبال کنید و حتی می  توانید در گوگل نیز تحقیق کنید و آیدی اینستاگرام ایشان را پیدا کنید و اگر اصلاً می خواهید بدانید که ایشان در این فضای مجازی فعالیت دارند یا خیر؟ باید بدانید که پزشک مورد نظر ما در این فضای مجازی فعالیت دارند. ایشان پروتز گونه و چانه را نیز انجام می دهند و علاوه بر این ها در جراحی های لیفت صورت و نیز گوش های برجسته توانایی دارند و جراحی های زیادی نیز در این زمینه انجام داده اند و دارای مقالاتی می باشند که در مجلات داخلی چاپ شده است و عناوین این مقالات را می توانید در سایت های مرتبط مشاهده کنید که البته محتوای این مقالات علمی و پژوهشی بسیار مفید هستند و پیشنهاد ما به شما این می باشد که حتماً این مقالات را بخوانید و به اطلاعات و علم و دانش خود بیافزایید چرا که می تواند اطلاعات عمومی شما را نیز افزایش دهد.

محل کار دکتر نرگس رزم آرا

محل کار دکتر نرگس رزم آرا

ایشان اکنون در یک بیمارستان در شهر مقدس و زیارتی مشهد مشغول به کار می باشند که البته مطب ایشان همان طور که گفته شد در تربت حیدریه قرار دارد و برای رفتن به مطب ایشان نیاز به هماهنگی قبلی می باشد که باید شما با منشی این هماهنگی را انجام دهید و ایشان در کلینیک خود و بیمارستان جراحی های زیبایی پلک تحتانی و فوقانی را نیز انجام می دهد و شما می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید. برای یافتن آدرس دکتر نرگس رزم آرا کافی می باشد تا در اینترنت به راحتی جست و جو کنید و با کمی صبر نشانی دقیق محل کار ایشان را می یابید که حتی شما نیز می توانید از افرادی که قبلاً به ایشان مراجعه کرده اند نیز بخواهید تا آدرس دقیق را به شما بدهند. شماره دکتر نرگس رزم آرا نیز به راحتی در سایت های معتبر و مرتبط با ایشان یافت می شود و اصلاً نیازی نیست تا شما خود را به زحمت بیاندازید چرا که با نشستن در خانه و با چند دقیقه وقت گذاشتن می توانید به شماره تلفن ایشان دسترسی پیدا کنید.

نمونه کار های دکتر نرگس رزم آرا

نمونه کار های دکتر نرگس رزم آرا

برای دیدن تصاویر و نمونه کار های ایشان که نتیجه ی جراحی های انجام شده توسط دکتر رزم آرا را نشان می دهد می توانید در گوگل دنبال آن بگردید و به راحتی آن ها را مشاهده کنید و اگر جزء آن افرادی هستید که قصد دارید تا به ایشان مراجعه کنید و جراحی های زیبایی خود را به ایشان بسپارید بهتر می باشد تا نمونه کار های ایشان را ببینید تا استرس و نگرانی های ناشی از انتخاب جراح از بین برود و در تصمیم خود برای مراجعه به ایشان قاطع تر شوید چرا که از رفتن و مراجعه  کردن به این پزشک پشیمان نخواهید شد چون دکتر بسیار حرفه ای عمل می کند. عکس دکتر نرگس رزم آرا را می توانید در همین سایت که اکنون مشغول مطالعه ی مطالب آن می باشید مشاهده کنید و یا در دیگر سایت های معتبر و یا اینترنت می توانید با وارد کردن نام ایشان عکس این پزشک با سابقه و حرفه ای را مشاهده کنید و شماره تلفن دکتر نرگس رزم آرا را نیز می توانید با جست و جو کردن بیابید و به آن دسترسی پیدا کنید که البته ایشان در فضای مجازی هم فعالیت دارند و می توانید از آن طریق هم به ایشان دسترسی یابید و نگرانی از این بابت نداشته باشید.

جراحی های زیبایی

جراحی های زیبایی

این پزشک در انجام جراحی های زیبایی توانایی و مهارت خاصی دارد و البته به غیر از آن افرادی که به بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی مبتلا هستند نیز می توانند به ایشان مراجعه کنند و تحت نظر پزشک قرار بگیرند و تمام افرادی که زیر نظر دکتر رزم آرا جراحی های زیبایی خود را انجام داده اند بسیار خوشحال و خشنود می باشند و اصلاً ابراز پشیمانی نداشته اند چرا که فردی که برای انجام عمل زیبایی به پزشک مراجعه می کند یقیناً می خواهد تا ظاهر بهتری پیدا کند و اگر به یک پزشک بدون سابقه و بدون تجربه مراجعه کرد تنها باعث می شود که ظاهر از قبل از جراحی بدتر شود پس با خیال راحت به دکتر رزم آرا مراجعه کنید و نگرانی از این لحاظ نداشته باشید. در ادامه تمپانوپلاستی گوش را بخوانید.

سوالات متداول

سوالات متداول

تخصص دکتر نرگس رزم آرا در چیست؟

دکتر رزم آرا دارای تخصص گوش و حلق و بینی می باشد که البته فلوشیپ جراحی پلاستیک دارند و جراحی های زیبایی بسیاری انجام داده اند و در سال هزار و سیصد و هشتاد یک در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شده اند و در همان سال در آزمون دستیاری نیز پذیرفته شده اند.

چه نوع جراحی هایی را این پزشک انجام می دهند؟

جراحی لیفت صورت، جراحی های زیبایی بینی، پروتز گونه و چانه، جراحی گوش های برجسته، تزریق ژل و چربی و بوتاکس که این ها تنها نمونه ای می باشند و علاوه بر همه ی این ها جراحی های دیگری نیز انجام می دهند.

مطب ایشان در کدام شهر می باشد و چگونه می توان شماره تلفن شان را پیدا کرد؟

ایشان در حال حاضر در یکی از بیمارستان های مشهد فعالیت دارند و مطب شان در تربت حیدریه می باشد که شما به راحتی با جست و جو کردن در گوگل می توانید به شماره تلفن ایشان دسترسی پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *