زاویه دار کردن صورت گرد

زاویه دار کردن صورت با جراحی و بدون جراحی چقدر هزینه دارد؟ + روش ها و عوارض

زاویه دار کردن صورت برای بالا بردن جذابیت و زیبایی یکی دیگر از عمل هایی است که امروزه انجام می شود و با پیشرفته تر شدن تکنولوژی انسان گام های بزرگی در زمینه علم پزشکی برداشته است و امروزه عمل جراحی زیبایی یکی از زمینه های است که پزشکان در آن پیشرفت زیادی کرده اند.

  • پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در مشهد در مورد عمل های زیبایی و جراحی پلاستیک با ما تماس بگیرید.
زاویه دار کردن صورت گرد

زاویه دار کردن صورت گرد با جراحی و بدون جراحی

با توجه به نظر پزشک و ویژگی های صورت شخص روش های مختلفی برای این عمل یا مادلینگ چهره وجود دارد. پزشک در ابتدا صورت شخص و ویژگی های آن را بررسی می کند و چک می کند که آیا بیمار نسبت به مواد جراحی و تجهیزاتی مثل نخ بخیه حساسیت دارد یا خیر. روش هایی مانند زاویه سازی صورت با تزریق ژل، مادلینگ چهره با تزریق چربی، زاویه سازی صورت با نخ، زاویه سازی صورت با بوتاکس، زاویه سازی صورت با تزریق فیلر و زاویه کردن صورت با عمل جراحی برای مادلینگ صورت وجود دارد که برای عمل و زیبایی صورت های گرد و تبدیل آن به صورت دلخواه به پیشنهاد پزشک یکی از این روش ها انتخاب می شود.

در صورت های گرد با توجه به این که زاویه کمی به چشم می خورد، در بعضی از موارد زاویه دار کردن صورت بسیار مناسب است. آنان می توانند صورت های گرد خود را با چند عمل ساده بسیار زیبا تر کنند و تغییر چشم گیری در زیبایی خود پدید آورند.

زاویه دار کردن صورت با ورزش

ورزش همواره یکی از مطمئن ترین راه ها برای به دست آوردن زیبایی و تناسب اندام می باشد. در این مقاله در مورد جراحی صورت صحبت شده است و ما در این بخش خواهیم گفت با انواع ورزش های مختلف نیز می توان صورتی دلخواه به دست آورد. اولین راه برای اینکه صورت های پف کرده و چاق زاویه دار شوند این است که بهتر است افراد وزن خود را کم کنند و از آنجایی که صورت اولین قسمت بدن است که لاغر می شود، می توانند به صورت دلخواه خود برسند. روش های دیگری نیز مانند تمرین با وزنه و سفت کردن عضلات صورت، زاویه دار کردن صورت با ماساژ و تمرین زاویه دار کردن صورت وجود دارد. این تمرین ها شامل حلقه گردن، چرخاندن زبان، صداهای مصوت مانند o و e با صدای بلند تکرار می شوند، حرکت چانه به سمت بالا می شوند و همچنین ورزش های زیاد دیگری برای آب کردن چربی صورت و زاویه سازی و آب کردن غبغب وجود دارد که با انجام آن ها می توان به زیبایی با دوام تر و سالم تری رسید.

زاویه دار کردن صورت با آرایش

زاویه دار کردن صورت با ارایش

آرایش کردن نیز یک روش برای تغییر صورت و زیبا تر شدن می باشد البته این روش ثابت نبوده و بعد از پاک شدن آرایش صورت به حالت اول بر می گردد و نهایتا یک یا دو روز دوام می آورد. این روش آسان ترین و بی دردسر ترین روش زیبایی است و با به کار گیری انواع مختلف لوازم آرایشی می توان به صورت دلخواه خود رسید. پس اگر با زوایای موجود در گونه و چانه خود مشکل زیادی ندارید و صرفا می خواهید یک تغییر کوچک در صورت خود به وجود آورید توصیه ما به شما این است که با بهره گیری از به روز ترین متد های آرایشی و میکاپ، این کار را انجام دهید. در این راستا کلیپ های اموزشی بسیاری در فضای مجازی و اینترنت و علل الخصوص در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد. در ان جا افراد زیادی با عنوان میکاپ آرتیست روش های مختلف و به روز را در اختیار ما قرار می دهند و ما می توانیم به راحتی از ان استفاده کنیم.

روش زاویه دار کردن صورت

زیبایی یکی از موهبت های الهی می باشد که خداوند آن را به صورت های مختلف به انسان ها داده است. زنان و مردان به زیبایی جذب می شوند و با زیبا تر بودن اعتماد به نفس افراد بیشتر می شود و نمی توان منکر آن شد که زیبایی اولین گزینه برای جذب شدن به شخص مقابل شد و این عمر بسیار مهم می باشد. با پیشرفته تر شدن عمل پزشکی در زمینه جراحی زیبایی افراد زیادی به سمت عمل های زیبایی کشیده شدند و قسمت هایی از صورت شان را که با آن مشکل داشتند با جراحی زیبایی تغییر دادند. زاویه سازی صورت یا مادلینگ چهره این روز ها یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی می باشد و افراد زیادی برای این که صورت خود را به شکل V کنند این عمل را انجام می دهند.

شاید شما نیز به این معضل برخورده باشید که تقریبا تعداد زیادی از افرادی که می بینید به اصطلاح شبیه هم شده اند و فک خود را به شکل وی انگلیسی در آورده و حتی تعدادی از انان در این کار زیاده روی کرده و حتی زیبایی خود را زیر سوال برده اند. لطفا این سخن را به یاد داشته باشید که زیاده روی در هر عمل جراحی نتیجه عکس خواهد داد و به جای این که به زیبایی شما اضافه کند، زیبایی طبیعی شما را نیز دچار مشکل خواهد کرد. پس اگر فقط از روی کنجکاوی می خواهید به صورت خود فرم دهید بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید و در این رابطه با چند صاحب فکر و تخصص مشورت داشته باشید.

فرم دهی صحیح

ظاهرا در سطح دنیا این نوع صورت جاذبه بیشتری داشته و طرفداران بیشتری دارد و جذب کننده می باشد. البته این عمل برای افرادی که در تصادفات دچار شکستگی فک یا مشکلی در ناحیه صورت شده اند و یا به طور مادرزاده با مشکلاتی در صورت به دنیا آمده اند بسیار مفید است. عمل زاویه دار کردن صورت به منظور زاویه دار کردن صورت و فرم دهی به آن و فرم دادن به چانه و فک انجام می شود و در واقع ایجاد یک فک کشیده در صورت هدف اصلی این عمل می باشد. این عمل همچنین باعث جوان سازی پوست و زیبایی، رفع عیوب چانه، اصلاح بینی، رفع غبغب و پر شدن گونه ها انجام می شود.


در واقع در این عمل نقاطی که برجسته بودنشان تاثیر بیشتری در زیبایی می گذارند، بزرگ تر می شوند که نقاطی مانند زاویه ی فک و خطوط فک و گونه بیشترین تغییرات را پیدا می کنند و کار های دیگری نظیر لاغر نمودن فک، کوچ کردن فک، برجسته کردن گونه ها و … در مادلینگ چهره انجام می شود. اگر جزو افرادی هستید که یکی از ویژگی های فک عریض و پهن، فک مربعی شکل، چانه ای دایره ای شکل، خط فک بدون زاویه، گونه های چاق، فکی با حالت مردانه و یا گونه های لاغر دارید می توانید این عمل را انجام بدهید. همچنین اگر دارای صورت خیلی لاغر یا خیلی چاق، افتادگی پوست، فک پایینی کوچک، صورت گرد و چاق، گونه های کوچک، بینی بزرگ، چانه ای با حالت عقب رفتگی، گردن چاق و قسمت بالایی صورت کوچک تر و باریک تر نسبت به قسمت پایینی صورت هستید نباید این عمل را انجام بدهید زیرا زیبایی صورت بیشتر نخواهد شد بلکه کمتر نیز می شود.

عوارض زاویه دار کردن صورت

عوارض زاویه دار کردن صورت


همان طور که گفتیم با توجه به ویژگی های صورت شخص و نظر پزشک یکی از روش های زاویه سازی صورت با تزریق ژل، مادلینگ چهره با تزریق چربی، زاویه سازی صورت با نخ، زاویه سازی صورت با بوتاکس، زاویه سازی صورت با تزریق فیلر و زاویه کردن صورت با عمل جراحی برای عمل جراحی انتخاب می شود. در این بخش به توضیح مختصری از این روش ها و معایب آن ها خواهیم پرداخت. روش اول زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل می باشد که در این روش ابتدا پزشک آناتومی صورت فرد را بررسی می کند و قسمت هایی که لازم است ژل تزریق می کند. قیمت زاویه دار کردن صورت با ژل از روش های دیگر مناسب تر است اما باید بسیار تحقیق کرد و به صورت دکتر معتبری رفت زیرا تزریق ژل نا مرغوب اثرات برگشت ناپذیری بر صورت می گذارد. عدم تقارن صورت، عفونت و کبودی ورم از اثرات نامطلوب این نوع جراحی می باشد که ممکن است پیش بیاید.

مدلینگ

مدلینگ

روش دوم مادلینگ چهره با تزریق ژل می باشد که یکی از بهترین روش های مادلینگ می باشد که در این روش از قسمت های مختلف بدن چربی گرفته می شود و به قسمت هایی از صورت که پزشک تعیین کرده است تزریق می شود. این عمل به این روش مشکلات زیادی ایجاد نمی کند و چون از چربی بدن گرفته می شود با بدن سازگاری بیشتری دارد. اما ممکن است دوام کمتری داشته باشد و روش سوم زاویه سازی صورت با نخ می باشد که پزشک قسمت های صورت را مشخص می کند و با نخ و سوزن مخصوص سوزن را وارد این قسمت ها کرده و خارج می کند و نخ را گره می دهد که این عمل باعث کشیده شدن پوست و زیبایی می شود و به گفته خود پزشکان عوارض جانبی ندارد. روش بعدی زاویه سازی صورت با بوتاکس است که در این روش بوتاکس به قسمت هایی از صورت که با کوچک تر شدن صورت را زیبا تر می کند تزریق می شود و بدون عمل انجام می شود.

فیلر ها

فیلر ها

این عمل هم ضرر و معایبی ندارد و به گفته پزشکان یکی از بهترین روش ها می باشد. روش بعدی زاویه سازی صورت با تزریق فیلر می باشد که در آن فیلر به گردن و قسمت های پایینی صورت تزریق می شود که صورت خوش تراش تر و زیبا تر دیده بشود که این روش نیز به گفته پزشکان معایب و ضرر ندارد. اما روش آخر زاویه سازیه صورت با جراحی است که در این روش فرد را به اتاق عمل برده و پس از بی هوشی فک و قسمت های برجسته صورت با مته و اره تراشیده می شود و صورت شخص را خوش تراش تر می کنند. هر چند به گفته ی پزشکان بیشتر روش های جراحی معایبی ندارد اما همه ی آن ها دارای اثرات جانبی بوده و شخص نمی توانند به زندگی عادی گذشته خود ادامه بدهد و به راحتی از صورتش استفاده کند. سوالی که همواره مطرح است، زاویه دار کردن صورت چیست ؟ زاویه دار کردن صورت کاری است که افراد با اعتماد به نفس کم با وجود زیبایی های بسیار آن را انجام می دهند.

هزینه عمل زاویه دار کردن صورت


هزینه عمل زاویه دار کردن صورت

قیمت این عمل وابسته به اعتبار پزشک جراح و همچنین مواد و تجهیزات استفاده شده در جراحی می باشد. انتخاب روش پیشنهادی دکتر نیز در هزینه تاثیر گذار است که هر چند باید دانست هزینه زیاد به معنی کیفیت بیشتر و بهتر نمی باشد و برای مثال هزینه زاویه دار کردن صورت در مشهد مختلف است اما باید تحقیق کرد که کدام روش مناسب تر می باشد. نکته دیگر که باید به ان بسیار توجه کرد آن است که برای انجام این عمل بهتر است که به مطب های خصوصی مراجعه نفرمایید و دلیل ان هم این است که اگر دقت باشید تعرفه های پزشکی در مطب های خصوصی پزشکان بسیار بالا تر است. توصیه ما به شما این است که ابتدا به ساختمان پزشکان معتبر در شهر خود رجوع کنید تا از قیمت ها دید کلی داشته باشید و اگر برایتان مناسب بود اقدام به شروع درمان کنید.

هزینه زاویه دار کردن صورت در شهر های مختلف

هزینه زاویه دار کردن صورت در شهر های مختلف


هزینه زاویه دار کردن صورت در اصفهان و شهر های دیگر ایران بسیار مختلف می باشد و شما می توانید بعد از پیدا کردن یک مرکز و کلینیک مطمئن با تماس گرفتن و یا از طریق سایت ها از قیمت روش های مختلف زاویه دار کردن صورت آگاه شوید. چرا که تعرفه های مختلف پزشکی بر روی این موضوع بسیار تاثیر گذار است و معمولا در تهران تعرفه های بیشتری حاکم است. پس توصیه ما به شما این است که اگر در شهر تهران زندگی نمی کنید، لزومی ندارد که برای انجام این عمل به تهران سفر کنید زیرا در شهر های مجاور شما و یا حتی در شهر محل زندگی خود نیز پزشکان بسیار ماهری وجود دارند که این عمل را انجام می دهند. اگر نمی دانید که دقیقا چه پزشکانی در شهر شما مستقر هستند با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیش تری را در اختیارتان قرار دهیم.

سوالات متداول در مورد زاویه دار کردن صورت

سوالات متداول در مورد زاویه دار کردن صورت

هزینه این عمل در کشور به چه صورت است؟

هزینه زاویه دار کردن صورت در اصفهان و شهر های دیگر ایران بسیار مختلف می باشد. چرا که تعرفه های مختلف پزشکی بر روی این موضوع بسیار تاثیر گذار است و معمولا در تهران تعرفه های بیشتری حاکم است. پس توصیه ما به شما این است که اگر در شهر تهران زندگی نمی کنید، لزومی ندارد که برای انجام این عمل به تهران سفر کنید زیرا در شهر های مجاور شما و یا حتی در شهر محل زندگی خود نیز پزشکان بسیار ماهری وجود دارند که این عمل را انجام می دهند. اگر نمی دانید که دقیقا چه پزشکانی در شهر شما مستقر هستند با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیش تری را در اختیارتان قرار دهیم.

این عمل را چه کسانی انجام می دهند؟

این عمل برای افرادی که در تصادفات دچار شکستگی فک یا مشکلی در ناحیه صورت شده اند و یا به طور مادرزاده با مشکلاتی در صورت به دنیا آمده اند بسیار مفید است. عمل زاویه دار کردن صورت به منظور زاویه دار کردن صورت و فرم دهی به آن و فرم دادن به چانه و فک انجام می شود و در واقع ایجاد یک فک کشیده در صورت هدف اصلی این عمل می باشد. این عمل همچنین باعث جوان سازی پوست و زیبایی، رفع عیوب چانه، اصلاح بینی، رفع غبغب و پر شدن گونه ها انجام می شود.

چه کسانی نباید این عمل را انجام دهند؟

همچنین اگر دارای صورت خیلی لاغر یا خیلی چاق، افتادگی پوست، فک پایینی کوچک، صورت گرد و چاق، گونه های کوچک، بینی بزرگ، چانه ای با حالت عقب رفتگی، گردن چاق و قسمت بالایی صورت کوچک تر و باریک تر نسبت به قسمت پایینی صورت هستید نباید این عمل را انجام بدهید زیرا زیبایی صورت بیشتر نخواهد شد بلکه کمتر نیز می شود.

هزینه زاویه دار کردن صورت در مشهد چگونه است؟

هزینه زاویه دار کردن صورت در تهران و مشهد بسیار بالا و دور از استاندارد است. البته اگر بخواهیم بین این دو شهر دقیق تر شویم باید بگوییم که هزینه های شهر مشهد بسیار مناسب تر است. حتی شما می توانید برای مراجعه به ظزشکان مستقر در مشهد با ما تماس بگیرید تا از تخفیفات بی نظیر ما هم بهره ببرید.

آیا عمل زاویه سازی صورت و فک امروزه بسیار پر متقاضی است؟

بله، متاسفانه شاید شما نیز به این معضل برخورده باشید که تقریبا تعداد زیادی از افرادی که می بینید به اصطلاح شبیه هم شده اند و فک خود را به شکل وی انگلیسی در آورده و حتی تعدادی از انان در این کار زیاده روی کرده و حتی زیبایی خود را زیر سوال برده اند. لطفا این سخن را به یاد داشته باشید که زیاده روی در هر عمل جراحی نتیجه عکس خواهد داد و به جای این که به زیبایی شما اضافه کند، زیبایی طبیعی شما را نیز دچار مشکل خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *