لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر الکساندرایت چیست؟ مقایسه دستگاه ها و برسی هزینه ها

لیزر الکساندرایت یک دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که بسیاری از مراکز و کلینیک های لیزر مو از آن استفاده می کنند. این دستگاه دارای ویژگی های زیادی است که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر الکساندرایت کندلا

یکی از معروف ترین برند های دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد این دستگاه برای انواع پوست های تیره و روشن مفید بوده و این دستگاه یکی از دستگاه های بی نظیر می باشد اما قیمت آن چند برابر دستگاه های دیگر می باشد. الکسا جواهری است که در این دستگاه برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر استفاده می شود و طول موج آن پس از تحریک ساطع می شود که به رنگ سبز می باشد و باعث از بین بردن ریشه ی مو می شود. بسیاری از افراد حتما باید قبل از انجام لیزر از بی حس کننده استفاده کنند اما در این دستگاه به دلیل وجود سیستم خنک کننده نیاز به استفاده از  کرم بی حسی قبل از لیزر نمی باشد.

لیزر الکساندرایت کوترا

لیزر الکساندرایت کوترا

یک نوع دیگر از دستگاه های الکساندرایت، کوترا می باشد که بسیار پر قدرت و قوی بوده و برای انواع پوست ها مناسب می باشد. دستگاه های لیزر معمولا دارای معایبی از جمله عدم قابلیت استفاده از لیزر در پوست های برنز شده، عدم قابلیت درمان بر روی پوست های تیره، از بین نرفتن کامل و فقط کرکی شدن موها، تعداد زیاد جلسات درمان، سوختگی های شدید و ایجاد لک های قهوه ای مقاوم و دردناک بودن درمان هستند اما دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا این معایب را نداشته و بسیار مفید و کارامد می باشد.

لیزر الکساندرایت چیست

لیزر الکساندرایت چیست

زنان همواره به دنبال زیبایی هستند و می خواهند که صورت و بدنی صاف و بدون مو و زیبا داشته باشند. آن ها به سراغ روش های زیادی برای رسیدن به خواسته ی خود می روند و آن ها را امتحان می کنند. دستگاه لیزر الکساندرایت دستگاهی جدید ، پرقدرت ، سریع و با کیفیت برای از بین بردن موهای زائد بدن است. طول موج موجود در این دستگاه از طریق پوست به ریشه و فولیکول مو می رسد و باعث از بین بردن آن می شود. این دستگاه برای افرادی که پوست سفید و روشنی دارند مناسب بوده و باعث سفیدی بیشتر و زیبایی آن ها می شود و این دستگاه برای افرادی که پوست تیره هم دارند نیز استفاده می شود اما باید دقت شود که برای آن ها حتما از خنک کننده ی دستگاه استفاده شود تا ریشه ی موی آن ها از بین ببرد. لیزر الکساندرایت در بازار دارای انواع مختلفی می باشد که هر مرکز بهداشتی ممکن است از یک نوع آن استفاده کند. هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی هایی می باشد و افراد می توانند با توجه به خواسته های خود یکی از آن ها را انتخاب کنند و به سراغ مرکزی بروند که آن دستگاه را دارد.

با توجه به این که دستگاه الکساندرایت در پوست نفوذ می کند و ریشه ی مو زائد را از بین می برد باید حتما استاندارد های لازم را رعایت کرده باشد و باعث آسیب به پوست نشود که خوشبختانه این دستگاه تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده و از بقیه ی دستگاه های لیزر دیگر معتبر تر و بهتر می باشد. دستگاه لیزر آریون یکی از سریع ترین دستگاه های لیزر الکساندرایت می باشد که در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد و طول موج آن بسیار بالا و قوی می باشد. باید گفت که طول موج این دستگاه حدود ۷۵۵ نانومتر است و بسیار موثر و کارآمد می باشد. این دستگاه لیزر تمامی موهای زائد از بدن را می تواند از بین ببرد و افرادی که از آن استفاده کرده اند بسیار راضی هستند.

این دستگاه یکی از دستگاه های استاندارد لیزر است که عوارضی ندارد و افراد با اطمینان می توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه به راحتی می تواند ناحیه های بزرگ را از موی زائد خلاص کند زیرا دارای اسکنر بسیار بزرگی است و این یکی از ویژگی های این دستگاه به شمار می رود. دستگاه لیزر آلما، دستگاه لیزر دیگری است که دارای ویژگی ها و قدرت فوق العاده ای می باشد و از جمله دستگاه های لیزر الکساندرایت می باشد. این دستگاه از طریق فرستادن پالس های زیادی به داخل پوست باعث گرم شدن ریشه ی مو و از بین رفتن آن ها می شود.

لیزر آلما

دستگاه لیزر آلما بسیار سریع عمل می کند و می تواند به سرعت تمامی موهای زائد را از بین ببرد و با تمامی انواع پوست صورت سازگاری دارد و به راحتی تمامی موهای صورت را از بین می برد. این دستگاه سیستم خنک کننده دارد که از سوختن و عوارض دیگری که ممکن است در پوست ایجاد شود جلوگیری می کند. دستگاه لیزر کوترا، دستگاه لیزر بعدی است که خانم ها و آقایان از آن استفاده می کنند و بسیار سریع می باشد و برای تمامی رنگ های پوست تیره یا روشن مناسب می باشد این دستگاه هم دارای سیستم خنک کننده بوده و از سوختگی و قرمزی پوست جلوگیری می کند.

بعضی از افراد دارای اختلالات عروقی هستند باید گفت که انواع دستگاه لیزر الکساندرایت طی ۱ الی ۳ جلسه تمامی عروق هدف گرفته شده در حین لیزر درمانی را از بین می برد و از این جهت بسیار مفید می باشد. بنابراین این افراد بهتر است از این دستگاه استفاده کنند. همچنین افرادی که در پوست خود مشکل رنگ دانه دارند می توانند از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده کنند و این مشکل را بر طرف کنند و همچنین استفاده از این دستگاه باعث زیبا تر و جوان تر شدن پوست می شود که به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند و این از فوائد و مزایای  اصلی و مهم این دستگاه به حساب می آید.

بسیاری از زنان به دنبال پاکسازی پوست خود هستند این افراد می توانند از دستگاه لیزر الکساندرایت و انواع آن استفاده کنند زیرا این دستگاه برای پاکسازی پوست بسیار مفید می باشد و دیگر نیاز نیست که افراد به سراغ روش های دیگر برای پاکسازی پوست خود بروند.

دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت

امروزه بسیاری از کلنیک های زیبایی و مراکز بهداشتی لیزر تمامی قسمت های بدن را انجام می دهند و از دستگاه های مختلفی در این زمینه استفاده می کنند. دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از دستگاه هایی است که برای لیزر بدن استفاده می شود و جزء بهترین ها و سریعترین ها می باشد این دستگاه در از بین بردن موهای زائد بدن بسیار پر قدرت ظاهر شده است و از دستگاه های دیگر پیشی گرفته است. برای نفوذ در ریشه و فولیکول مو از طول موج موجود در این دستگاه استفاده می کنند و این طول موج مستقیما وارد ریشه مو می شود و باعث از بین رفتن مو از ریشه می شود و بسیار کاربرد دارد.

افرادی که پوست روشن دارند اگر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از وسایل دیگر استفاده کنند ممکن است پوست آن ها در آن محل تیره شود. این افراد بهتر است از دستگاه های از بین بردن موی زائد با لیزر استفاده کنند و به کلینیک های زیبایی و بهداشتی مراجعه بنمایند. قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۸، قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۲۰، قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۹ و قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ را می توان در سایت های مختلف جویا شد.

لیست قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت

لیست قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت

برای آگاهی از قیمت های دستگاه های لیزر الکساندرایت می توان به سایت های مختلف مراجعه کرد و یا از مراکز فروش این دستگاه قیمت را جویا شد. لیزر الکساندرایت گوهردشت، لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان، لیزر الکساندرایت کندلا در مشهد، لیزر الکساندرایت کندلا در تهران، مراکز فروش این دستگاه هستند که می توان قیمت این دستگاه را از آن ها پرسید. دستگاه های لیزر الکساندرایت با وجود تنوعی که دارند و همچنین ویژگی های فوق العاده آن ها نسبت به دستگاه های لیزر دیگر دارای قیمت گران تری هستند اما با این حال افراد زیادی به دنبال مراکزی هستند که این دستگاه را دارند و این دستگاه را به دستگاه های دیگر ترجیح می دهند.

سوالات متداول

سوالات متداول

قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت را از چه مراکزی باید جویا شد؟

قیمت این دستگاه را می توان از سایت های مربوطه و یا مراکز فروش ان بیابید.

معایب دستگاه لیزر نا مرغوب چیست؟

عدم قابلیت استفاده از لیزر در پوست های برنزه شده، عدم قابلیت درمان بر روی پوست های تیره، از بین نرفتن کامل و فقط کرکی شدن مو ها، تعداد بالای جلسات درمان، سوختگی های شدید و …

لیزر الکسانداریت کندلا با استفاده از چه ابزاری موهای زائد را از بین می برد؟

الکسا جواهری را دارد که در این دستگاه برای طول موج ۷۵۵ نانومتر مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که ان نور ساطع می شود به رنگ سبز در می اید که همین نور باعث از بین رفتن موهای بدن می شود.

چه نمونه هایی از دستگاه الکسانداریت در بازار وجود دارد؟

دستگاه الکساندرایت آریون، دستگاه الکساندرایت آلما، دستگاه الکساندرایت کوترا و …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *