جراحی زیبایی شکم و پهلو با انواع جدیدترین روش ها و قیمت مناسب نزد بهترین متخصص های ایران

حتما تا به حال با تبلیغات مختلف در مکان های متفاوت درباره ی کاهش وزن بدن و چربی سوزی تضمینی شکم و پهلو مواجه شده اید. تبلیغاتی که غالبا بر پایه ی کذب بر پا شده اند و حتی در صورت نتیجه گیری، عوارض جبران ناپذیری دارند. با این مقاله جراحی زیبایی شکم در خدمت شما هستیم.

اگر شما هم به سلامت خود و همچنین ظاهر خود بها می دهید، تا پایان مقاله همراه ما باشد. در این مقاله به توضیح روان و کامل انواع جراحی زیبایی شکم، متخصصان فعال در این حوزه در سراسر ایران و هزینه ی به روز انواع جراحی شکم می پردازیم.

  • جهت دریافت یک پیشنهاد شگفت انگیز برای این نوع از جراحی زیبایی، با ما تماس بگیرید.
جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم

زیبایی صورت و داشتن فرم ایده آل بدن، ارتباط مستقیم با داشتن اعتماد به نفس دارد. استفاده مکرر از گن های لاغری، راحتی عمل را از انسان سلب می کند و گاها باعث ایجاد زخم و عفونت روی پوست می شود. متخصصان با ارائه انواع جراحی زیبایی شکم، زیبایی و خوش اندام بودن را برای همیشه برای همگان به ارمغان آوردند.

عمل لاغری شکم صرفا برای آن دسته از افرادی که قصد لاغری دارند نیست. اگر از طرق مختلف کاهش وزن شدیدی را تجربه کرده باشید؛ می دانید که چربی ها حذف می شود اما پوست سر جای خود باقی می ماندکه این پوست اضافه جلوه ی بدی در شما ایجاد می کند که خوشبختانه می توانید با عمل پلاستیک، این مشکل را حل نمایید. همچنین افرادی که ترک های زیادی روی شکم و پهلو دارند نیز می توانند با مراجعه به پزشک جراح پلاستیک مشکل خود را برطرف نمایند.

دلایل انجام عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو

دلایل انجام عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو

از قدیم شنیده ایم که می گویند (کار را بدهید دست کار بلد!).

روزگاری انسان، برای رو فرم بودن بدن مجبور به انجام حرکات ورزشی مداوم و منظم به صورت روزانه بود. به دلیل مشکلات و مشغله های کاری، انجام ورزش روزانه برای خیلی ها سخت تر شد. همین دلیل باعث شد تا یک سری افراد سودجو به عنوان حلال مشکلات و فرشته ی نجات توسط ارائه ی قرص ها، دمنوش ها و پکیج های لاغری بتوانند از عدم آگاهی متقاضیان استفاده کنند.

نگرفتن نتیجه ی مطلوب، عوارض مصرف دارو ها و رو شدن دست این افراد برای عموم مردم باعث شد تا پزشکان و متخصصان عرصه ی جراحی پلاستیک، روش های به روزی برای جراحی زیبایی شکم ارائه کنند.

عموم افراد بعد از کاهش وزن حتی با ورزش، باز هم از نتیجه ی کار راضی نیستند چرا که فراموش می کنند تنها لاغر شدن عضوی خاص در بدن ملاک نیست. خوش اندامی یعنی داشتن تناسب بین تک تک اعضای بدن. پزشک جراح مثل یک معمار، تمامی اعضای شما را از نو و درست طراحی می کند و این خود، مهمترین دلیل برای انتخاب عمل جراحی زیبایی شکم است.

جدیدترین روش جراحی زیبایی شکم

جدیدترین روش جراحی زیبایی شکم

مبحث عمل جراحی شکم به نسبت سایر جراحی های پلاستیک، جدید و داغ تر است. در این نوع عمل، همیشه روش های نوین بهتر از روش های قدیمی تر نیست. متخصص جراحی پلاستیک با معاینه و در نظر گرفتن نیاز بیمار، بهترین روش عمل جراحی را به متقاضی پیشنهاد می دهد.

انواع جراحی پلاستیک شکم

در زیر انواع این مورد را آورده ایم.

ابدومینوپلاستی (Abdominoplasty)

ابدومینوپلاستی یا تامی تاک، یکی از انواع جراحی باز شکم است. افرادی که دچار افتادگی و شل شدن شکم هستند یا چین و چروک روی شکم ایشان ایجاد شده، می توانند با استفاده از این روش، مشکل خود را حل کنند.

این عمل به نسبت عملی سنگین محسوب می شود. برای جلوگیری از عوارض احتمالی همواره پزشکان توصیه می کنند که قبل از اقدام برای جراحی، با کمک ورزش و رژیم مناسب، مقداری از وزن خود را کاهش دهید.

توسط ایجاد چند برش در ناحیه ی پایین شکم، پوست از ماهیچه ها جدا می شود. مقدار این جدا شدگی از زیر دنده ها تا بالای شرمگاه است. با برداشتن پوست و چربی اضافی، شل شدگی و افتادگی برطرف می شود.

در دوران بارداری یا بروز اضافه وزن شدید در دوران کوتاه، امکان کش آمدن یا حتی پارگی ماهیچه های شکم وجود دارد که با این روش؛ امکان دوختن ماهیچه ها و ترمیم آنها میسر خواهد بود.

مینی ابدومینوپلاستی

این روش برای کسانی توصیه می شود که افتادگی شکم در آن ها کمتر است. برش های این عمل به نسبت کوچیک تر است. طبیعی است که به نسبت برش کوتاه تر، دوران نقاهت کوتاه تر و ریسک آن کمتر است.

تشخیص انجام این عمل با سایر عمل ها از روی ظاهر شکم کار تخصصی است و تنها پزشک معالج پس از انجام کامل معاینات، قادر به تشخیص نوع عمل خواهد بود.

ابدومینوپلاستی کامل

همانطور که از نام این عمل پیداست؛ این روش برای کسانی مناسب است که میزان افتادگی و همچنین حجم شکم در انها بالاست. برش های طولانی تر به نسبت عمل قبلی روش شکم اعمال می شود. همچنین دور تا دور ناف برش می خورد تا بافت و ساختار ناف به صورت طبیعی باقی بماند.

این عمل نسبتا سنگین است و معمولا دو لوله در اطراف شکم جهت خروج ترشحات تعبیه می شود که سه الی چهار روز پس از جراحی برداشته می شود.

لیپو ابدومینوپلاستی

معمولا اضافه وزن، تنها مربوط به چربی های شکم نیست و پیرامون شکم مثل پهلوها یا پشت کمر تا روی باسن و باسن نیز چربی اضافه دارد. بدیهی است که برای همچین فردی، تنها اعمال ابدومینوپلاستی کافی نیست. شکم لاغر با پهلو و باسن و کمر پهن، تناسب زیبایی ندارد. از این رو؛ از روش لیپو ساکشن در کنار ابدومینوپلاستی جهت برقراری تناسب بین اعضای بدن استفاده می شود که به این نوع عمل ترکیبی، عمل زیبایی لیپو ابدومینوپلاستی می گویند.

پانیکولکتومی

پس از دوران بارداری یا پس از کاهش وزن شدید معمولا پوست اضافی به صورت افتاده رو شکم نمایان می شود که ظاهر جالبی ندارد اما همه چیز به ظاهر بد ختم نمی شود و این عامل می تواند روی سلامت افراد تاثیر منفی بگذارد.

به دلیل افتادگی پوست روی شرمگاه، امکان به وجود آمدن بیماری های عفونی و قارچی روی این قسمت فراهم می شود. افتادگی پوست در این قسمت می تواند روی میزان رضایت در رابطا جنسی نیز تاثیر گذار باشد. عمل زیبایی پانیکولکتومی می تواند طراوت و شادابی را دوباره به این افراد برگرداند و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند.

عوارض جراحی زیبایی شکم

عوارض جراحی زیبایی شکم

هر عمل جراحی می تواند عوارض مربوط به خودش را داشته باشد. با پیشرفت علم پزشکی امکان بروز عوارض بعد از عمل به نزدیک صفر رسیده اما این تنها ۵۰٪ قضیه است و نیم دیگر آن به مراقبت های خود بیمار پس از انجام عمل زیبایی بر می گردد.

از عوارض احتمالی در مورد جراحی شکم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بی حسی پوست
  2. تغییر رنگ پوست یا ورم در بلند مدت
  3. از بین رفتن بافت چربی در عمق پوست
  4. خطرات بی هوشی
  5. التیام نیافتن کامل زخم
  6. احتمال لزوم جراحی ترمیمی
  7. خونریزی
  8. عفونت
  9. شل شدن پوست
خطرات جراحی زیبایی شکم

خطرات جراحی زیبایی شکم

ایا جراحی زیبایی شکم خطرناک است؟ رعایت برخی نکات قبل و بعد از عمل برای بیمار الزامی است. انجام تحقیقات کامل از پزشک جراح، طی کردن معاینات و آزمایشات کافی، ورزش کردن و داشتن روحیه بالا، تغذیه و خواب منظم و… همگی از اعمال الزامی قبل از عمل است. شناخت کافی از بدن خود و داشتن سلامت عمومی از دیگر الزامات قبل از عمل است.

جدا از مواردی که تا به حال بیان کردیم، با توجه به سنگین بودن این عمل،‌ داشتن روحیه مناسب جهت جلوگیری از افسردگی های خفیف احتمالی، بسیار ضروری است.

در صورت درست انتخاب کردن پزشک ورعایت نکات بالا به اضافه نکات پزشک به بیمار، می تواند از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری کند و میزان خطرناک بودن این عمل را به نزدیک صفر برساند.

قیمت جراحی زیبایی شکم

قیمت جراحی زیبایی شکم

یکی از مهم ترین فاکتور ها برای انجام عمل زیبایی، بخش هزینه و بهای عمل است که از مواردی چون؛ هزینه ی آزمایشات، بیمارستان یا کلینیک، بی هوشی، داروهای تجویز شده، گن لاغری در دوران نقاهت و جراح تشکیل شده است.

با توجه به کلی بودن عنوان، تعیین قیمت به خصوص و واحد امکان پذیر نیست و ابتدا باید با تحت معاینه قرار گرفتن، نوع عمل خود را مشخص کنید. تجربه ی پزشک، انجام عمل نزد پزشک یا متخصص، مکان جغرافیایی کلینیک و کیفیت امکانات و اجناس مصرفی همگی روی هزینه عمل تاثیر می گذارد.

بهترین مرکز عمل شکم و پهلو

بهترین مرکز عمل شکم و پهلو

وقتی صحبت از بهترین ها می شود، فاکتورهای متفاوتی در میزان برتری یک مرکز مطرح می شود. پزشکان شاغل در مرکز جراحی پلاستیک، نوع خدمات ارائه شده به بیماران، موقعیت جغرافیایی بیمارستان یا کلینیک و میزان کیفیت مواد ، محصولات استفاده شده در مرکز و قیمت و… همگی عوامل تعیین کننده در کیفیت مرکز جراحی زیبایی هستند.

شما می توانید با تماس با مشاوران ما، به نسبت میزان بودجه، نیاز و سطح توقعتان با بهترین مراکز اطراف خود مطلع شوید.

بهترین متخصص جراحی زیبایی شکم و پهلو

شما می توانید با یک سرچ ساده با لیست بلند بالا اسامی پزشکان و متخصان در حیطه عمل زیبایی شکم مواجه شوید اما با توجه به تخصصی بودن این عمل معمولا هر پزشک، مهارت و تخصص در موضوع خاصی از این عمل دارد.

بهترین متخص جراحی زیبایی برای شما به نسبت نیازتان با بهترین جراح برای شخص دیگر با نیازهای متفاوت قطعا تفاوت دارد. تیم زیبا جراح با سابقه ی درخشان در امر مشاوره ی جراحی زیبایی، به واسطه ی شناخت کافی از پزشکان و تخصص ایشان و همچنین لیست قیمت به روز، می تواند به شما در این امر کمک شایان کند.

جراحی زیبایی شکم در تهران

جراحی زیبایی شکم در تهران

تهران به عنوان پایتخت و پر جمعیت ترین شهر ایران، از آغاز شکوفایی جراحی های پلاستیک، همواره کارکشته ترین تیم های جراحی کشور را داشته است اما با توجه به فراگیر شدن این نوع عمل ها، سایر شهرستان ها مخصوصا شهرستان های بزرگ نیز پیشرفت چشم گیری در بخش عمل های زیبایی کرده اند.

بنابراین؛ برای اطمینان از نتیجه ی عمل، دیگر نیاز به تحمل سختی سفر نیست و می توانید با خیال آسوده در نزدیک خود، با شناخت کافی از پزشک جراح، خودتان را به تیغ جراحان بسپارید.

جراحی زیبایی شکم در مشهد

نتیجه ی خوب حاصل جدی گرفتن دو عامل اساسی است؛ علم و تجربه! مشهد مقدس با توجه به برخورداری امتیاز همسایگی با مرقد مطهر اما رضا (ع) و داشتن جمعیت زیاد، همواره از شهر های مهم ایران بوده است.

مشهد شهری زائر پذیر و پر رونقی است که به دلیل پایین بودن ارزش پول ملی، بیشتر مسافران خارجی ترجیح می دهند در کنار زیارت و سیاحت، با توجه به داشتن متخصصان کار کشته، بیشتر عمل های خود اعم از زیبایی و درمانی را در این شهر انجام دهند.

کیفیت کار پزشکان باعث شده عده ی زیادی از کشور های دور و نزدیک با رضایت بالا این شهر را ترک کنند. امروزه کیفیت کار پزشکان مشهدی باعث شده تا پزشکان سایر شهر ها از جمله تهران، بی رقیب نمانند.

جراحی زیبایی شکم در اصفهان

جراحی زیبایی شکم در اصفهان

اصفهان به عنوان یکی از شهر های تاریخی و صنعتی، مسافران و میهمانان زیادی را به خود جذب کرده است. با توجه به بالا بودن جمعیت، درخواست و تقاضی برای انجام عمل زیبایی، مخصوصا عمل زیبایی شکم، بیشتر شده است که پزشکان اصفهانی پاسخگوی کامل تمامی متقاضیان با بابلاترین کیفیت هستند.

جراحی زیبایی در تبریز

یکی از شهر های مهم و پر جمعیت ایران، شهر زیبای تبریز است. عظمت و جمعیت تبریز،‌ پزشکان آذری را بر آن داشته است که با گرد هم آمدن خود از مناطق اطراف، تبریز را به عنوان مرکزی قوی در بخش جراحی های زیبایی معرفی کنند.

جراحی زیبایی در زنجان

شاید در نگاه اول با توجه به جمعیت نسبتا کم (بیستمین شهر ایران از نظر جمعیت) شهر زنجان گزینه ی خوبی برای احداث کلینیک های مجهز و لوکس نباشد اما تجربه نشان داده که حقیقت طور دیگری است.

شهر زنجان با داشتن مراکز تاریخی و معماری منحصر به فرد ایرانی-اسلامی و همچنین با داشتن مراکز توریستی مانند طویل ترین بازار سر پوشیده ایران، سالانه توریست های فراوانی را به خود جذب می کند.

کمبود مراکز جراحی پلاستیک در اطراف زنجان، نیاز به به احداث مراکز جراحی را در این شهر دو چندان کرده است که خوشبختانه با انجام این مورد و داشتن کادر درمانی متخصص در حیطه ی کاری جراحی پلاستیک، هموطنان عزیز زنجانی از سفر به دیگر شهر های دور و نزدیک، جهت انجام عمل های زیبایی، بی نیاز شده اند.

جراحی زیبایی در شهرستان ها

شما می توانید با تماس به مشاوران ما، با در نظر گرفتن میزان بودجه و نیازتان، از صفر تا صد عمل جراحی خود را به ما بسپارید. مهم ترین هدف ما، کم کردن دغدغه برای عمل زیبایی است.

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

همانطور که گفته شد از عمل زیبایی شکم استفاده می شود تا چربی های اضافه ناحیه شکم را که به دلیل بالا رفتن سن یا لاغری بیش از حد به وجود آمده اند را بردارند. در بانوان زمانی که باردار هستند و زایمان را انجام می دهند نیز معمولا با چنین عارضه ای روبرو می شوند. آن دسته از بانوانی که با این مشکل مواجه هستند، معمولا جراحی زیبایی انجام می دهند. در برخی دیگر از آنها علاوه بر چربی اضافی، پوست آنها دچار افتادگی می شود که می توان به راحتی پوست محل مورد نظر را کشید و سپس مقدار اضافی آن را برش زد و در مرحله آخر آن را بخیه زد. با این کار زیبایی شکم شما بر می گردد.

جراحی زیبایی شکم همزمان با سزارین

جراحی زیبایی شکم همزمان با سزارین

اما این سوال به وجود می آید که در زمان انجام سزارین می توان همزمان جراحی زیبایی شکم را نیز انجام داد؟ پزشکان توصیه می کنند که هرگز نمی توان این عمل را در زمان سزارین انجام داد. آنها توصیه می کنند که بهتر است در ابتدا سزارین انجام شده و مادر دوران نقاهت پس از آن را بگذراند و سپس می توان تصمیم گرفت که چیکار باید کرد. زیرا در زمان سزارین مشخص نیست که چه مقدار چربی اضافه وجود دارد. همچنین محل مورد نظر نیز نامشخص است. امکان دارد دارای نامتقارنی به وجود آید. به همین دلیل است که متخصصان انجام همزمان این دو عمل را ممنوع می دانند. توصیه می شود که چند ماه از سزارین بگذرد تا بافت های شکم به خوبی شکل بگیرد و سپس می توان برای زیبایی آن اقدام کرد.

فیلم جراحی زیبایی شکم و پهلو

فیلم جراحی زیبایی شکم و پهلو

بیشتر متقاضیان جراحی شکم استرس دارند که در صورتی که عمل آنها با موفقیت انجام نشود، چه اتفاقی می افتد. آنها نگران این هستند که زیبایی آنها حتی پس از عمل نیز تغییری نکند و تنها هزینه اضافی بوده که برای آن پرداخت کرده است. به همین دلیل است که آنها در فضای مجازی به دنبال فیلم و کلیپ در این باره هستند. بیشتر سایت ها می توانند مواردی را پیدا کنند اما توصیه می کنیم که با متخصص مشورت کنید. زیرا این پزشک است که باید شما را معاینه کند، سپس مشکل شما را تشخیص و در انتها پلن درمانی مناسب برایتان تجویز نماید.

دکتر خوب برای جراحی زیبایی شکم

دکتر خوب برای جراحی زیبایی شکم

اکثر افرادی که متقاضی عمل زیبایی هستند، علاوه بر استرس های دیگر، نگرانی در مورد انتخاب دکتر دارند. معمولا از آنجایی که عمل های زیبایی ارتباط مستقیمی با زیبایی افراد دارند، همه می خواهند تا توسط بهترین متخصص جراحی شوند. همانطور که می دانید برای بدست آوردن بهترین ها، بهترین ها را نیز باید از دست داد. معمولا دستمزد اینگونه پزشکان بالا می باشند و مطب هایشان دارای صف های طولانی تری هستند. البته برخی از بیمارستان ها نیز هستند که متخصصان خوبی در زمینه جراحی شکم استخدام کرده اند. آنها نیز در طول هفته دو سه نوبتی در بیمارستان حضور می یابند تا بیماران را درمان کنند.

جراحی زیبایی شکم مردان

جراحی زیبایی شکم مردان

این نوع از جراحی علاوه بر خانم ها، در بین مردان نیز استقبال خوبی شده است. آقایان زیادی هستند که به دنبال زیبایی ظاهری و تناسب اندام هستند و به همین دلیل است که متقاضیان این عمل روز به روز در حال افزایش می باشد. معمولا با افزایش سن، پوست و بافت های شکم کشیده می شوند و دچار افتادگی می شوند. با این کار پوست نیز خاصیت ارتجاعی بودن خود را از دست می دهد و در برخی از مواقع شاهد ایجاد چروک نیز در برخی از نواحی اطراف شکم هستیم. البته شاید بتوان با روش های غیر جراحی مانند ورزش و رژیم غذایی سالم آن را برطرف کرد اما برخی از آقایان بهترین گزینه را جراحی می دانند.

معمولا آقایان خواهان شکمی صاف و عضلاتی یک دست و سیکس پک هستند. چربی هایی که در خارج از دیواره شکم قرار دارند را می توان با جراحی برداشت تا شکمی صاف و یک دست داشت. برای این کار برشی در زیر خط کمربند و زیر قسمت تحتانی شکم ایجاد می شود. چربی های اضافه پهلو را با لیپوساکشن از بین می برند.

بارداری بعد از جراحی زیبایی شکم

بارداری بعد از جراحی زیبایی شکم

برخی از خانم ها قبل از بارداری این عمل را انجام داده اند و سوال دارند که آیا می شود باردار شد و خطری ایجاد نمی کند؟ در پاسخ به این سوال آنطور که در گزارش های مختلف گفته شده، آمده است که مشکلی برای باردار شدن پس از عمل ابدومینوپلاستی وجود ندارد و خانم هایی که قصد این کار را دارند، می توانند به راحتی هدف خود را دنبال کنند. اما برخی از جراحان پلاستیک توصیه می کنند که بهتر است بعد از بارداری و زایمان این عمل انجام شود. زیرا پس از بارداری معمولا شکم در ناحیه شکم چربی های اضافه به وجود می آید. همچنین پوست های اضافی نیز دیده خواهد شد که اگر هم قبل و هم بعد از بارداری جراحی کنید، هزینه آن بسیار گران خواهد شد. به همین دلیل است که متخصصان توصیه می کنند تا بعد از زایمان صبر کنید.

انیمیشن جراحی زیبایی شکم

انیمیشن جراحی زیبایی شکم

برخی از مراکز پزشکی جراحی زیبایی کلیپ های آموزشی در مورد عمل شکم ساخته اند و در فضای مجازی منتشر کرده اند. در این کلیپ ها هم مطالبی برای دانشجویان این رشته وجود دارد و هم برای متقاضیانی که می خواهند از نحوه انجام چنین جراحی اطلاعات بدست بیاورند. این انیمیشن ها با بالاترین کیفیت تهیه شده اند و بیمار به راحتی می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها تهیه کند. در این کلیپ ها خیلی آسان به مقوله جراحی زیبایی شکم پرداخته شده است.

طول درمان جراحی زیبایی شکم

طول درمان جراحی زیبایی شکم

معمولا دوره نقاهت این عمل بستگی به موارد زیادی دارد که در افراد گوناگون متفاوت می باشد. به عنوان مثال چربی های اضافی که در شکم شما وجود دارد با یک فرد دیگر متفاوت می باشد که تاثیر زیادی در میزان استراحت شما می گذارد. اما پزشکان تخمین می زنند که یک فرد می تواند در عرض ۸ تا ۱۶ روز کارهای سبک روزانه خود را آغاز کنند.

سوالات متداول

آیا سن بالا مانع انجام عمل زیبایی شکم است؟

خیر؛ اگر در انتخابتان درست تصمیم گیری کنید، خطری تهدیدتان نمیکند.

بعد از لیپوساکشن چقدر وزن کم می کنیم؟

معمولا میزان چربی خارج شده در لیپوساکشن بین یک تا ده پوند (حدود نیم تا چهار و نیم کیلو است)

گن استفاده شده پس از عمل جراحی شکم، چه سایزی باید داشته باشد؟

اندازه گن لاغری باید طوری باشد که بیمار قادر باشد بدون اذیت شدن، نفس بکشد و اذییت نشود.

آیا افراد مجرد هم می توانند عمل شکم انجام دهند؟

بله؛ عمل زیبایی شکم انواع مختلفی دارد که افرادی که قصد بچه دار شدن دارند هم می توانند عمل کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *